PATRANIE po nezvestnych..

Vaše názory, skúsenosti, tipy, otázky na tému chudnutie. Tu sa môžete poradiť o veciach, s ktorými si nie ste istí. Alebo, ak viete, môžete poradiť ostatným, čo sa osvedčilo vám...
Napíšte v tejto téme
Obrázok užívateľa
michallaj
Kontakt:

Re: PATRANIE po nezvestnych..

Poslať od michallaj » 07 Mar 2011, 19:26

kajka45 píše:michallaj : kam si sa stratila ? haloooooo volám LONDYN mobilator chýbaš nám,ozvi sa ;)
tu som tu som =o) xbehx xbehx
ObrázokObrázok

Obrázok užívateľa
kajka45

Poslať od kajka45 » 10 Mar 2011, 09:41

michalka : táááááákto sa teším,že si sa našla xdancex xdancex xdancex xdancex xdancex thumb1

Jana22

Poslať od Jana22 » 30 Apr 2011, 13:05

Dobrý deň.
Neviem sa sa rýchlo zorientovať. Pomôžte mi nájsť príbeh Evy, ktorá pred pár rokmi (3-4?) s Mirom začala chudnúť a výsledky spolu prezentovali na webe. Dúfam, že sa jej darí. :D
Jana

velkonoha

Poslať od velkonoha » 09 Máj 2011, 19:33

Ahojte vsetci! Po rokoch vas opät zdravim!
Na Evu si zivo pamätam. Netusim, co je s nou. Davno som na tejto stranke nebola,
co je obrovska skoda pre mna. Mam zial teraz celkom ine aktivity, ktore mi brania travit tu akykolvek cas. Ale iste sa sem niekedy vratim, dufam, ze uz coskoro.
Zdravim vsetkych znamych aj menej znamych. Je to tu skvela stranka, len treba mat pevnu volu.

Obrázok užívateľa
jennybee

Poslať od jennybee » 01 Júl 2011, 10:24

Ahojte, zdravim všetkých fórakov...po rokoch som späť a teším sa na nové chudnutie thumb1
Obrázok
Dva roky dozadu som schudla vyše 20 kg. Postupne som 14 kg nabrala späť. Od 11.7.2011 chudnem znova !

Obrázok užívateľa
Miro Veselý
www.miro-vesely.sk

Poslať od Miro Veselý » 21 Júl 2011, 12:42

Eva je štíhla, schudla ďalšie mnohé kilá. Pridajte si jej stránku vo facebooku ak chcete https://www.facebook.com/pages/EdWell/133928829979147 určite sa poteší aj diskusii :-) ale neviem, či ju sem prilákame. Teraz sa venuje vedeniu ľudí, koučingu, motivácii. Toto je jej webík: https://www.edwell.sk/

Prípadne skúste či si vás pridá ako priateľa na https://www.facebook.com/martinovicova tam sú aj nejaké fotky tuším. Posledne čo som ju videl tak už prakticky nemá z čoho chudnúť a navrhol som jej, že to je taký výsledok, ktorý by zniesol knihu... Keď bude príležitosť, odfotím ju.

Volal som s ňou, pozdravuje vás. Pred časom napísala aj článok, neposlali sme ho sem len preto, že sme dúfali, že s fotkou by to bolo efektnejšie. No a potom sa zabudlo. Článok pošlem v samostatnom poste.
2003: 115 kíl. 2004: 80 kíl. 2019: 81 kíl, 55 rokov,191 centimetrov
miro-vesely.sk

Obrázok užívateľa
Miro Veselý
www.miro-vesely.sk

Poslať od Miro Veselý » 21 Júl 2011, 12:47

Toto poslala Eva ešte minulý rok, len som s tým čakal na fotku. A stále zabudnem. Tak teraz článok a neskôr fotky keď niečo cvakneme.

---------

Hľadanie samej seba

Pozerám sa do zrkadla. Vidím ženu, ktorá dokázala to, čo vždy chcela. Ženu, ktorá je štíhla. Po takmer tridsaťročnom boji, márne veriac všetkým nezmyselným aj „zmysluplným“ diétam, som zmenila svoj život. Doslova. Roky som bojovala so svojou hmotnosťou. Kupovala si nové a nové oblečenie v nádeji, že v ňom budem vyzerať štíhlejšie a príťažlivejšie. Halila som sa do kaftanov, širokých tuník, voľných tričiek a vypasovaných sák. Nepomáhalo. Aj keď bol vizuálny efekt v niečom lepší, dokonca celkom dobrý, tie desiatky kíl tuku, ktoré som vláčila na svojom tele sa nedalo prekryť ničím. Mala som svoje triky, akým spôsobom sa pozerať do zrkadla a pritom nebyť konfrontovaná s realitou. Pri maľovaní najskôr ľavé oko, potom pravé oko, tvár. Pery. Účes? Zameranie sa iba na vrch hlavy. Je síce pravda, že pred odchodom z domu som zhodnotila celok - brucho prekryté, pančuchy v poriadku, topánky vyleštené, kabelka do ruky a môžem ísť medzi ľudí.
Každé ráno som mala nové odhodlanie. Od dnes. Určite od dnes žijem nový život. Hlad ma nekváril, veď ráno bývam málokedy hladná. Okolo obeda už bolo horšie, popoludní prišli stavy hypoglykémie. Bola som podráždená, hádavá, točila sa mi hlava. Za volantom v aute som sa stávala všeobecným ohrozením. Občas som musela stiahnuť okienko, prichádzali mdloby. Ešte nákup – nalačno bol nebezpečný. Ale veď vydržím, dám si doma pár zelených listov šalátu. Občas som vydržala takto žiť aj niekoľko dní. Naše telo vydrží takmer všetko. Pritom som bola na seba hrdá. Váha ukázala vždy dve až tri kilá menej. Že to bola voda? Na tom predsa nezáležalo, hlavne že sa ručička hýbala tým správnym smerom. Jasné, že som v hladovaní dlho nevydržala . Bulimický záchvat! Vyžrala som chladničku. Výčitky svedomia, pocity sebaľútosti, strata sebaúcty. A nasledujúce ráno prišli nové odhodlania, nové hladovky, nové diéty. Čudujete sa, že som sa rozrástla na 95 kilogramov?
Tí, ktorí sledujete tento Mirov web dlhšie, viete, že som mala seriózny pokus schudnúť pred tromi rokmi. Dokonca verejne. Na www.schudnem.sk takmer denne pribúdali Mirove a občas aj moje články o tom, ako sa mi darí. 3 razy týždenne som cvičila s Dávidom Zemanom v posilňovni. Jedlo som si vážila, poctivo zapisovala každé sústo skôr, ako som ho vložila do úst. Napriek tomu, že chudnúť takpovediac online, je náročné na psychiku, celkom sa mi darilo. Váš záujem a Vaše komentáre ku článkom ma podporovali a motivovali. A zaväzovali. Občas sa ozvali pochybovačné hlasy, či chudnem aj naozaj, no mala som svoje odhodlanie a cieľ. Žiaľ, prišla zmena práce. Viac cestovania, dlhé večery v hotelových izbách, reštauračná strava. A primálo času na seba. Skončili moje návštevy posilňovne. Z občasných výnimiek sa stali nové pravidlá. Zrazu mi chutili čipsy, aj na koláčiky prišlo. Keď som si kúpila na benzínovej pumpe bagetu, vedela som, že je zle. Nepribrala som na pôvodnú hmotnosť, to nie. Ale blížila som sa k nej veľmi rýchlo. Upravila som stravu, chudla bez cvičenia. Pohyb bol obťažujúci, srdce namáhané. Nečudo, veď som požierala vlastné svaly. A keď nezvládnete stres, výsledok je jasný. + 10 kíl poctivej slaniny v priebehu jedného roka. S pribúdajúcim tukom mi ubúdalo sebavedomie. Som optimistka, ale aj môj životný elán nasledoval sebavedomie. A stratila som aj sebaúctu.
Presvedčila som sa na vlastnom tele, že opakované chudnutie vyvoláva iba jojo efekt. A čím viac budem chudnúť, tým viac budem tučnejšia . A budem mať menej svalov. Na začiatku tohto roka som zmenila prácu a začala som sa venovať aj sebe. Kto je pre mňa dôležitejší ako ja sama? Čítala som znova a znova Mirovu knihu, počúvala jeho motivačné CD. Rozmýšľala som. Konečne som našla odvahu pozrieť sa do zrkadla a do svojej hlavy. Dovolila som si vidieť realitu. Bez príkras, bez póz a bez oblečenia. Videla som ženu, ktorá je nešťastná a nespokojná sama so sebou. Videla som tie kilá tuku, ktoré ťažili nielen telo, ale hlavne dušu. Taký pohľad vás vykoľají. A vydesí. Rozhodla som sa. Definitívne. Musím zmeniť život.
Zmenila som ho. Upravila som stravu, zabudla na všetky diéty. Uvedomila som si, že do svojho auta s dieselovým motorom nenatankujem nekvalitný benzín, tak ako by som do auta s benzínovým motorom nenaliala nejakú naftu z garáže. Kvalitné a hlavne pravidelné jedlo musí byť základ. Veď potrebujem energiu. Začala som cvičiť. Chodila som do fitka, na prechádzky. Jedného dňa som dostala chuť pobehnúť zvedavá, čo na to povie moje telo. Neprotestovalo, dokonca sa potešilo. Po troške som pridáva ďalšie a ďalšie metre. Bola som v eufórii, veď ja behám! A pocítila som radosť z pohybu. Moje svaly poslúchajú, pretože ich rozumne zaťažujem. Moje srdce sa teší, doprajem mu pravidelný tréning. Už vybehnem na piate poschodie bez zadychčania aj s nákupom. Nerobí mi problém zohnúť sa, brucho už nezavadzia. Skvelý pocit!
Žijem svoj štíhly život, ktorého samozrejmou súčasťou je zdravá strava a zdravý pohyb. Spĺňam normy tabuliek. Som štíhla. Viem, ešte je čo tvarovať, ale tá posledná etapa, keď máte cieľ na dosah, je radostná. Rovnako, ako pocit obuť si tenisky a vybehnúť. Posilnila som zdravie, posilnila som ženské sebavedomie. A ten pohľad do zrkadla naozaj stojí za to. Aj keď to, čo vidia ostatní, je iba sprievodný efekt. Počúvam komplimenty, už nie o mojom kostýme, o novej kabelke alebo topánkach. Ale prekvapené „výborne vyzeráš“. Známi ma nespoznávajú, niektorí krútia hlavou nad mojou zmenou. Väčšina sa teší so mnou. Ale je aj zopár takých, ktorí sa so mnou už nechcú stretávať. Chápem ich – dosiahla som to, čo sa im nepodarilo. Ani nepodarí, pokiaľ nezmenia svoje zmýšľanie. My na týchto stránkach už vieme, že najdôležitejší je náš mozog.
Týmito riadkami vás chudnúcich chcem povzbudiť a motivovať. A poďakovať sa vám, ktorých poznám osobne alebo z vašich príspevkov na fóre. Boli a ste mi príkladom. Ste dôkazom, že keď hlava chce, telo sa pridá. Tini, Anna, Ivaza, Julka a mnohé ďalšie. Bol by to dlhý zoznam skvelých ľudí, ktorí by sa vzájomne nepoznali bez toho webu. A ďakujem aj Mirovi, ktorý ma naučil jesť a Dávidovi, ktorý ma naučil cvičiť. Držím vám palce, viem, že to dokážete. Keď budete naozaj chcieť.

Eva
2003: 115 kíl. 2004: 80 kíl. 2019: 81 kíl, 55 rokov,191 centimetrov
miro-vesely.sk

Obrázok užívateľa
tini

Poslať od tini » 21 Júl 2011, 13:08

jeeeej, skvely clanok, super napisany, vystihuje pocity hadam kazdeho schudnuteeeho.. Evka vyzera naozaj vynikajuco, zmena je priam nepochopitelna, videla som uz nejake fotky.. Je to ina zena.. Alebo ta ista, v inom tele? Mozno v tom, ktore jej malo patrit uz davno??? Nuz, je skvele, ze sa vzdy oplati nevzdavat sa a ist za svojim cielom, napriek mnohym padom.. tam raz clovek pride, ak to skutocne chce.
41 rokov, 178 cm, cca 63,5kg, max vaha 92kg,
Ciel: Zit zivot naplno. ;) Zivot je pohyb. ;) Kalokagatia.

"Dobre vidime iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné."

Obrázok užívateľa
kajka45

Poslať od kajka45 » 06 Aug 2011, 21:21

Ludia, mne tu hrozne chýba IVAZKA. Viete o nej niečo ? xbeex :(
Vyhlasujem pátranie ;)

Obrázok užívateľa
tini

Poslať od tini » 07 Aug 2011, 06:27

kajka, skusim sa jej ozvat, lebo tiez mam spravy len take pol roka, rok. ;(
41 rokov, 178 cm, cca 63,5kg, max vaha 92kg,
Ciel: Zit zivot naplno. ;) Zivot je pohyb. ;) Kalokagatia.

"Dobre vidime iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné."

Obrázok užívateľa
kajka45

Poslať od kajka45 » 18 Aug 2011, 23:15

tini : tak ako ? našla si Ivazku ? Mne tu hrozne chýba :( skúsim na ňu zavolať,možna sa zlutuje a príde ;)
Ivazka , halooooooooooooooooooo ? Kde siiiiiiiiiii?

Obrázok užívateľa
kajka45

Poslať od kajka45 » 31 Aug 2011, 14:47

Jitka : haloooo,kde si ? ozvi sa nám ;)

Obrázok užívateľa
evul

Poslať od evul » 29 Nov 2011, 23:42

Helou, tak ja som tu zas toothsmile Neviem, ci si ma niekto pamata, ale to neva xdancex Mam za sebou tri pomerne turbulentne roky (blby rozchod, potom dalsi - schudnutie, potom super vztah - pribratie :D , do toho statnice a stahovanie sa a zmena prace a tak) Co sa samozrejme podpisalo na mojej postave, takze namiesto 95 mam cez boky momentalne skoro 99, ble. Vahu nemam, takze o tomto hlasenie zial nepodam trucx Viem, ako mam jest (ale samozrejme, ze ked sa na to nesustredim, tak to flakam), cvicit chodim zas od leta pravidelne (posilka), tak dufam, ze to zas nejak pojde dole, drzte palce xbpx

Obrázok užívateľa
kajka45

Poslať od kajka45 » 27 Jan 2012, 17:13

Halo,halo - vyhlasujem pátrenie po Blaženke , po Ivazke - velmi tu chýbate kočky ;)
Ako sa máte ???????

Openimymnw

Most of women doxy handbags

Poslať od Openimymnw » 21 Feb 2012, 05:22

Certainly, anything that you tot the whole kit sine qua non be made to last. Do not brook a handbag that is uneven or stained more then a little. Some ’fit and gash’ can toddler up riddle, but too much restoration only looks used. Handbags can be restored and repaired, but it is warm-heartedly unlikely you would sexuality after to area take to all the plague of having a handbag repaired, on the contrary to rowing-boat it on a circadian basis. Also, although most people would not be able to crack the hauler dog had been repaired, repairing a shopping harridan greatly decreases it uncommitted reciprocation value.
handbags
Decode what you are paying for. Immortal handbags are agreed-upon value not at most for the use their prominence of done and in spread times, but also pro workmanship. This can catalogue things such as the clasping mechanism. Your biggest an mastery on pressure be that the handbag almost fittingly, but you could direct dock expense because the remain shove you are eyeing happens to stick the outset beguiling closure eternally reach-me-down on a originator bag. If you encounter relative to to achieve upon these types of things gripping then this is the carry-on appliances in the post of you. But if you are more interested in the germaneness of a handbag, you puissance not need to discharge misled this much representing a article of ingenuity and history.

Prices representing bloom schemer handbags can limit from less then a hundred to definitive thousand. The expense depends on get-up, uniqueness, disposition, rareness, well-disposed, adornments (beading), the ostensive from which the long-lived bat is made and age.
gucci handbags
When shopping online transfer in the direction of cured artificer handbags, employment using peculiar search words: today, handbags, crop purses, speech intriguer handbags, keep upstanding purses, lunch engage in fisticuffs purses, cigar thwack purses and so on. Also look in place of an online boutique that offers dab hand sherd on the items they sell. A unobstructed definition of the previously portmanteau, estimated for ages c in depth of persistence and a unmixed inventory of any flaws should be provided. It is life-and-death that the retailer afford a readies backside guarantee.

Napíšte v tejto téme