Co mam urobit - Mary

Vaše názory, skúsenosti, tipy, otázky na tému chudnutie. Tu sa môžete poradiť o veciach, s ktorými si nie ste istí. Alebo, ak viete, môžete poradiť ostatným, čo sa osvedčilo vám...
Napíšte v tejto téme
Obrázok užívateľa
mary

Re: Co mam urobit - Mary

Poslať od mary » 30 Jún 2017, 13:30

Stanka dakujem. Cez vodovy den mam v plane pit iba vodu, tak uvidim, ci sa dam na zeleninu ci nie. Ak mam velikansky hlad, tak doobeda si dam aj ovocko. Zatial sa mi to paci. Je zaujimave, ze nie vsetky dni su rovnake. Vzdy vo stvrtok sa zideme vodulky a rekapitulujeme. Naposledy sme vsetky pocitovali obrovsky hlad a dali sme si kazda nieco aj "tuhsie".
51r/167cm
"Neříkej, že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší: budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci. Jan Werich "
cieľ 70kg

https://tickers.TickerFactory.com/ezt/t ... weight.png

škovránok

Poslať od škovránok » 30 Jún 2017, 15:16

Mary, ahoj, to u teba s a zídeme? pridám sa k Vám vodulkám xstrechx ahoj

Obrázok užívateľa
strawberry

Poslať od strawberry » 09 Júl 2017, 18:29

ahoj mary, vďaka za gratulky v tabuľkovej téme ;) . To je fajn, že Ťa ten "vodový deň" baví, v podstate jogíni o tom hovorili už dosť dávno...akurát neviem, či je to zrovna kvôli chudnutiu najlepšie, lebo vlastne zasa dostaneš telo do stresu, že mu nedáš, tak či potom aj neukladá...lebo v podstate jeden deň v týždni máš dá sa povedať mínusový príjem a potom by kilečká mali rýchlo ubúdať. Ale pamätám si, že takto nejako schudla kedysi dávnejšie ak mužova kolegyňa, iba tým, že v pondelok pila iba vodu...teším sa, že už si deviatková a bicykel Ťa baví bike1! , nech Ti to vydrží thumb2
začiatok 90kg 1/2016
aktuálne 64kg
cieľ = cesta: dosiahnuť a udržať 60kg
Disciplína znamená, že si vyberám medzi tým, čo chcem teraz a tým, čo chcem viac.

Obrázok užívateľa
mary

Poslať od mary » 15 Júl 2017, 07:46

Skovranok, ja som len amater na pitie vody...ale kludne dojdite. Zatial len testujem, co to robi. Uz vodujes aj Ty?

Strawberry ahooj. No stale mam malu dusu co sa stane. Ked v ostatne dni papam vzorne, tak to ide dole. Kolegyne co so mnou voduju, velmi nechudnu...Ale zas, ja mam z coho. Budem opatrna.
51r/167cm
"Neříkej, že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší: budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci. Jan Werich "
cieľ 70kg

Obrázok užívateľa
mary

Poslať od mary » 24 Aug 2017, 12:38

Napisem si len tak, vlozila som sem ticker o prejdenych km na bicykli. bike1! Dnes mam najmenej na vahe po vodovom dni. Oplati sa byt vzorna. Este jeden tyzden budem mat narocnejsi a potom hura na pravidelnu stravu. Drzte sa.
51r/167cm
cieľ 70kg

Obrázok užívateľa
mary

Poslať od mary » 16 Sep 2017, 11:16

Prehodila som si cieľ chudnutia na nižší, na 92kg. Už od augusta sa mocem okolo prvej méty 97,6 a nie a nie sa posunúť ďalej. V ten vodovy den, keď si dávam doobeda ovocie a poobede zeleninu, asi to nie je ono. Skúsim zas iba tekutiny.
S bike som asi na tento rok skončila, niekde som prechladla a odniesli si to močové cesty, som na atb. A nemám teplejšie oblecko na von. Ale čaká ma stacionár aspoň. Alebo skúsim posilnovat. Už len dovyzdraviet.
51r/167cm
cieľ 70kg

Obrázok užívateľa
strawberry

Poslať od strawberry » 16 Sep 2017, 13:43

ahoj mary, ono podľa toho bicyklového tickeru si vlastne odbicyklovala to, čo si mala na pláne, tak asi bol čas skončiť ;) . Veru sa poriadne prelieč, uzdrav a potom pokračuj v začatých aktivitách. Ja som chodievala na jar do fitka, v lete "behať" - viac chôdze, ako behu - a veru už sa mi zasa žiada posilka a aj som viacej vládala ako pred letom na tých kardio strojoch (bicykel, bež. pás, eliptic. trenažér). Takže pokračuj v akejkoľvek aktivite. Inak na youtube sa dajú nájsť ozaj všelijaké cvičenia rôznej dĺžky. Keby ma nechali v izbe tí moji, ani do fitka nemusím, isto by som si aj doma zacvičila, ale to by mi sem furt niekto chodil a to je také o ničom...takto aspoň vypnem ešte mimo domu :). Ten Tvoj odľahčovací deň by v podstate nemusel byť problém, skôr asi tie ostatné dni niečo nepasuje...ja totiž idem skôr naopak - 5-6 dní dosť poctivo a potom jeden "voľný deň", resp. cheat day, kedy zjem viac, ako bežne a vidíš ten klesajúci trend ;) . Aj si počítaš kJ? Ty si to tuším robievala. Koľko teda mávaš príjem a zloženie? Stále kolegynky provokujú s koláčmi? toothsmile

a akurát pozerám, že sme naraz prekračovali tie naše okrúhle číselká a teraz obe máme medzicieľ na tickeri končiaci dvojkou ;)
začiatok 90kg 1/2016
aktuálne 64kg
cieľ = cesta: dosiahnuť a udržať 60kg
Disciplína znamená, že si vyberám medzi tým, čo chcem teraz a tým, čo chcem viac.

Obrázok užívateľa
mary

Poslať od mary » 03 Okt 2017, 10:17

Opäť som chorá, klasika takto na jeseň - dutiny. Nevládzem ísť k lekárovi, som nervna, no nič dobré. A v pondelok idem na sluzobku.
V piatok som bola na biku - väčší okruh 36km - či to ma zložilo, či chorý manžel, neviem... A nedarí sa ani chudnúť... Pomooooc...
51r/167cm
cieľ 70kg

Obrázok užívateľa
Stanka

Poslať od Stanka » 03 Okt 2017, 10:29

Mary no teraz,keď si chorá, daj si od pohybu pauzu. Veď aj tak,keď je organizmus vyčerpaný chorobou nezmôžeš nič. Potom o týždeň začni opäť cvičiť,nič ti neutečie. Dôležité je udržať si terajšiu váhu a nestresovať sa. thumb1 toothsmile Pokračovať budeš po chorobe. thumb2
40.r./ 170cm
15.8 2016 110,7 kg Zadok 131cm /15.10.2017 127 cm / 26.6.2018 116cm
Pupok 6.10. 2017 105cm / 26.6. 2018 96 cm
1.1. 2018 102 kg / 4.11.2018 90,5 kg
Kto chce,hľadá spôsoby, kto je lenivý,hľadá dôvody...

Obrázok užívateľa
mary

Poslať od mary » 17 Okt 2017, 15:08

Stanka, vyzera to, ze som si dala odbocku z chudnutia, nielen pauzu. Vysplhala som sa na 100kg... Este kaslem, boli aj oslavy a mala som aj nervy... ale idem to zvratit. xbicikx
51r/167cm
cieľ 70kg

Obrázok užívateľa
Vilma

Poslať od Vilma » 24 Okt 2017, 16:42

mary zvratiť hej ale s xdancex nie s xbicikx . dosť nás život uháňa, prečo by sme sa mali aj my? nech sa zadarí thumb1
Vilma ... vek 54
zapamätaj si, že tento deň je prvým dňom zvyšku tvojho života. uži ho a múdro s ním zachádzaj.

Obrázok užívateľa
mary

Poslať od mary » 30 Okt 2017, 15:26

Nuz Vilma, ked niekto stale porusuje a vynimkuje, bude to s xbicikx . Ale uznaj, asi za tri dni som najedla to, to com chudla dva tyzdne... Uz sa snazim nevynimkovat. Ale je to drina.
Dnes zacinam opat troska cvicit. Na zaciatku mesiaca som ochorela a uz je na case, aby som to obnovila. Dam len nieco lahke, aby ma to moc neodradilo a aby som mohla chodit do prace. 15 minut eliptical a potom cca polhodinove cvicenie troska s cinkami. Drzte mi palec. xcinkax xmrkvax
51r/167cm
cieľ 70kg

Obrázok užívateľa
Vilma

Poslať od Vilma » 07 Nov 2017, 16:19

čavko mary :D . evidentnte ten bič zabral podľa tabuľky thumb2 . nuž na každého zaberá niečo iné, ja som skôr na ten cukor :-))) :-))) :-))) . držím palec ;)
Vilma ... vek 54
zapamätaj si, že tento deň je prvým dňom zvyšku tvojho života. uži ho a múdro s ním zachádzaj.

Obrázok užívateľa
mary

Poslať od mary » 09 Nov 2017, 08:49

Vilma, ja sa cukru bojim. Snazim sa ho obmedzit dlhsiu dobu a stale ma zlomi a zvedie z cesty.... Aj ked niektori pisu, ze daj si podvadzaci den, ja uz viem, ze toto urobit nemozem, lebo sa pokazim... Bic som uz zlozila a snazim sa ist bezvynimkovo...

Za dnes podavam hlasenie 97.8kg po vodovom dni. Viem, ze sa to troska vrati, ale smer je dobry...
51r/167cm
cieľ 70kg

Lenka6

Poslať od Lenka6 » 09 Nov 2017, 12:24

Ahoj mary, aj ja davam vodove dni alebo ja to nazyvam posty .... Ako to zvladas bez jedla? Teda ja som to tak pochopila, ze v stredu mas taky den ze nejes.
34 rokov, 166 cm
1.1.2019 - 112,5 kg (max)
1.4.2019 - 112,4 kg
1.5.2019 - 110,7 kg
1.6.2019 - 108,7 kg
1.7.2019 - 109,2 kg
1.8.2019 - 106,7 kg

Napíšte v tejto téme