Dnes začínam chudnúť

Vaše názory, skúsenosti, tipy, otázky na tému chudnutie. Tu sa môžete poradiť o veciach, s ktorými si nie ste istí. Alebo, ak viete, môžete poradiť ostatným, čo sa osvedčilo vám...
Obrázok užívateľa
SomJanka

Re: Dnes začínam chudnúť

Poslať od SomJanka » 29 Jún 2018, 09:01

Dnes piatkové ranné zamyslenie: Ráno otvorím skriňu a pozerám...veľky výber farbieb...čierna, tmavomodrá, tmavo zelená, tmovohnedá....uf......aha tmavoružova blúzka...tak tu som nemala roky. Ale nerozšíri ma? Nie je to tmavá farba :roll: Ach jaj môj šatník sa po rokoch priberania zmenil. Všetko je také, aby to ma zúžilo....nie aby ma urobilo krajšou. Len aby splnilo svoj účel byť štíhlejšia xnieniex Každá z nás chce byť krásna, každá z nás sa chce krásne obliekať...klamali by sme ak nie...a nie je to len u nás, ani mužom to nie je ľahostajné. Ak žena schudne, čo urobí ako prvé...kúpi si tepláky s gumou? Nie. Kúpi si nové oblečenie, ktoré jej nové telo zvýrazni. Neviem či aj vy poznáte ten pocit, ale prídem do obchodu a na vešiaku je tričko, šaty, nohavice čokoľvek. Je to pekné a my sa už v tom vidíme. Je to aj dosť veľké takže nám to bude....fajn idem do kabínky natiahnem...a...vyzerám ako by som si obliekla oblečenie po mladšej sestre....pomooooc....veď ale na vešiaku to vyzeralo veľké, na etikete je XL... xmurx A vy máte potom celý deň pokazený -ajustnie- . Ale takto piatkovo nechcem smutne... Každý deň si hovorím, dievča robíš to pre seba. Len a len pre seba. To, že sa svojmu milému páčiš? Áno on je spokojný, má ťa rád presne takú aká si, ale bude ťa mať rád aj o 15-20kg ľahšiu. Problém, je v tom, že ja nemám zo seba dobrý pocit. A to chcem zmeniť...dala som sa na cestu štíhlejšieho a zdravšieho JA...a chcem po nej kráčať, aby som bola na seba každý deň HRDÁ. thumb2
štart...................... 81 kg

amanda.k.

Poslať od amanda.k. » 29 Jún 2018, 12:36

janka z môjho muža toj vypadlo že sa mu zdám stále rovnaká a to som mala menej ako 52v 17-tich aj 45 na chvíľu aj 72 ..poznáme sa vyše 40 rokov -rofl- takže čo s chlapmi ???? no asiže silueta stále tá istá...

Obrázok užívateľa
Miro Veselý
www.miro-vesely.sk

Poslať od Miro Veselý » 29 Jún 2018, 12:38

amanda.k. čo s takým chlapom? Okuliare mu načim kúpiť.
2003: 115 kíl. 2004: 80 kíl. 2019: 81 kíl, 55 rokov,191 centimetrov
miro-vesely.sk

amanda.k.

Poslať od amanda.k. » 29 Jún 2018, 13:29

veď má.....na čítanie.....na druhej strane chlapa čo nevidí naše nedostatky sa treba držať ? -rofl- a vôbec či vo vyše 40- ročnom vzťahu je najpodstatnejší obvod pása ?

Obrázok užívateľa
Miro Veselý
www.miro-vesely.sk

Poslať od Miro Veselý » 29 Jún 2018, 14:37

amanda.k. nuž ak ide o to čo najskôr ovdovieť, tak čím väčší obvod pása, tým väčšia šanca. Zas ale ak to bolo pekných 40 rokov, potom je lepšie pás rýchlo zmenšiť.
2003: 115 kíl. 2004: 80 kíl. 2019: 81 kíl, 55 rokov,191 centimetrov
miro-vesely.sk

amanda.k.

Poslať od amanda.k. » 29 Jún 2018, 16:42

miro takú radosť nemôžem dožičiť že ovdovieť tým pádom ideme znižovať obvod pása -rofl-

Obrázok užívateľa
SomJanka

Poslať od SomJanka » 02 Júl 2018, 07:24

Amanda a Mirko dobrá téma toothsmile Raz sa mi páčilo, keď sa pýtali Bukovského či chce žiť 100 rokov keď tak zdravo jedáva a on na to...nie je dôležité ako dlho, ale ako kvalitne....Či chceme či nechceme...kilá nám teda vôbec na kvalite nepridávajú a musíme si povedať pravdu aj dosť obmedzujú...takže tá kvalita je len na nás xdancex

Obrázok užívateľa
SomJanka

Poslať od SomJanka » 02 Júl 2018, 07:38

Máme po víkende a ja sa môžem pochváliť, že u mňa dopadol fajnovo....ako ste to zvládli vy? Víkend je taký neviem ako u nás ale u mňa trochu ťažší na dodržiavanie pravidiel -ajustnie- je to hlavne tým, že režim 5x jedlo do dňa u mňa nefunguje keďže vstávam o 9tej až pol 10tej...ja vieeeeem -beee- zamyslím sa nad sebou xbpx takže jem len 3x...takže si musím dobre rozmyslieť čo zjem...lebo mám pocit, že moje deti a manžel sú cez víkend hladnejší xhamx a preto vyváram o 100 - 6 . No napriek tomu som sa prihliadla a povedala som si, ak si sa už do toho dievča pustila nepokaz to...takže strava super...hoci som mala v sobotu aj v nedeľu k obedu SEGEDINSKÝ GUĽÁŠ -rofl- ale v mojej verzii...takže ja ho robím z morčacích pŕs a ALPRO sojovej smotany (ktorá je mimochodom chuťovo dokonalá)....a knedle...tie som nikdy rada nemala...takže u mňa bez prílohy...Dnes ráno mi váha ukázala, že som víkendík zvládla úspešne :bigradost: A čo sa športovej aktivity týka tak na mojich inline korčuliach som trochu zohriala kolieska xdancex .... Takže pokračujeme s chuťou do ďalšieho "vedomého" týždňa bike1! Hlásia pekné počasíčko takže žiadne vyhovorkyyyyyyyyy

amanda.k.

Poslať od amanda.k. » 02 Júl 2018, 14:31

no ale vlastne keď som schudla potom ma chválil..aj keď keď sa sebe páčim to už neviem či jemu nepripadám chudá...

amanda.k.

Poslať od amanda.k. » 02 Júl 2018, 15:50

o toľkej hodine vstávať by som neprežrela...asi ideš neskoro spať..v lete s otcom v chate xmurx on spal dole a my na poschodí a sme museli čušať kým nevstal..a pritom najkrajšie je ráno keď sa rozvidnieva hlavne teda v prírode...

Obrázok užívateľa
Lamonika

Poslať od Lamonika » 02 Júl 2018, 19:32

SomJanka, vidim, ze vikend si zabojovala, to cloveka naozaj nakopne. Cez vikend je tych nastrah veru viac. Uvidis ako sa ti budu kopit taketo uspesne vikendy xstrechx A Bukiho nazory mam aj ja rada. Muzik sa smeje ked ho vidi v telke. Pridem do izby a on ze: povstanme vsetci a ticho, lebo Buki rozprava -rofl- Na nete zas ked na daco natrafi u Mirka Veseleho, tak tiez vie, ze ho citam -rofl- Proste si ma v dobrom doberá, ale urcite je rad, ze netravim cas bludmi. Ked v obchodiku daco nove kupujem, co on nepozna, tak ma zabije otazkou, ze co na to Buki, schvaluje to? No fasa sa smejeme -rofl-
15. jún 2018: 77 kg / 84 cm pás
30. jún 2018: 76 kg
15. júl 2018: 74 kg
31. júl 2018: 73 kg / 81 cm pás
15. august 2018: 71,5 kg / 79 cm pás
Cieľ: 65kg

"Máš buď výsledky alebo výhovorky"

Obrázok užívateľa
SomJanka

Poslať od SomJanka » 04 Júl 2018, 07:39

Amanda.k. no my všetci spíme cez víkend tak dlho....takže nik nechodí po špičkách...akosi dobehujeme týždeň kedy spíme 5-6 hodín..niektorí vravia, že to nie je možné dospávať...mne sa však zdá, že cez víkend si poriadne oddýchneme. Vstávame neskoro ale postíhame všetko, turistiku, korčuľovanie, bicyklovanie...v zime lyžovanie...aj keď vstávame o 9-10 :bigradost:

amanda.k.

Poslať od amanda.k. » 04 Júl 2018, 07:42

hej ja som dnes drichmala až do 5:00 -rofl-/od asi 21:00/ no tiež sa mi v týždni pritrafí že spím nejakých 5-6 hodín a potom viem zaspať aj v mhd toothsmile lenže u nás víkend neznamená víkend lebo väčšinou robíme ...ale to vyslovené týranie pre mňa bolo že si uväznená na poschodí a nesmieš ísť dole aj keď si už cca 4 hodiny zobudená a na celodenný výlet tým pádom vyrážaš až keď už je teplo ..nehovoriac že sme nosili so sebou chlieb/slaný/ a nátierku /duplom slanú/ a žiadne pitie..pilo sa keď sa našiel prameň..nuž prežili sme a teraz si to zariadime lepšie /nosíme šnicel ovocie zeleninu a pitie..nesie muž...vtedy otec neniesol nič/ a teda je rozdiel keď všetci spia alebo len jeden spí a štyria čakajú čušia nejedia nemôžu ísť ..vylučovať

Obrázok užívateľa
SomJanka

Poslať od SomJanka » 04 Júl 2018, 08:35

Si mi pripomenula...ako som raz vypravila môjho milého...rozhodol sa, že ide na 2 dni na turistiku...tak som mu vypražila rezne, ktoré som neviem prečo presolila a k tomu vodu zo sirupom, ktorú som neviem prečo presladila....keď chytil niekde v horách signál tak mi napísal...moja milá, ak si ma chcela zabiť mohla si to urobiť premyslenejšie toothsmile -rofl- toothsmile -rofl-

Obrázok užívateľa
SomJanka

Poslať od SomJanka » 04 Júl 2018, 08:36

Včera som mala poldňové školenie a po ňom som si kúpila kávu, sadla na lavičku na námestie a vystavila svoje údy slnku toothsmile. Mala som dosť času, tak som tak sedela a ticho pozorovala ľudí. Slniečko nám zhodilo naše "maskovacie" kabáty a odhalilo to čo sme za zimu a niektorí aj rokmi napáchali na našich telách...proste čo si budeme...štíhly človek (hlavne ženského pohlavia) si uvedomuje svoju atraktivitu a tučný tu nespravodlivosť -ajustnie- že leto prišlo zase o 10 kíl skôr toothsmile Neviem či ste si to niekedy všimli ale tie zakrývacie gesta našich tukových vankúšikov na tele sú premyslené:

č.1.....zakrývanie brucha svetrom, bundou...poznáte to myslíme si, že brucho proste nevidno ak si ho "nenapadne" zakryjeme svetrom, ktorý sme si ani vlastne nechceli vziať, lebo hlásia 30 stupňov, ale čo ak sa schladí o 1 stupeň -beee-

č. 2.... čierna farba...no moja obľúbená chudnúca taktika....nevadiiiii, že v tieni je 40 stupňov...nie nie je mi teplo...darmo všetkých presviedčam o tom, že v čiernej v lete nie je teplo...nik mi neverí

č. 3....o dva čísla menšie oblečenie....dole to stiahnem tak, že všetko vylezie hore...ach chvála, ešteže existujú voľné blúzky...ale pozooooooor nech nie sú priesvitné

č.4...alebo veeeľke sebavedomie...zakryť to, že som tučná/ý...najradšej vidím, tie silonky, čo sú ako taška z komunizmu...buď máte do nich nohy, alebo to vyzerá ako veľkonočná šunka...v -beee-

Dnes mám na sebe sukňu do áčka...v nádeji, že zakryjem moje veľké boky -rofl-

Napíšte v tejto téme