PETRZALCANIA spojme sa!!!

Tu si dojednávame termíny stretnutí. Stretnutia navrhuje ktokoľvek chce a kdekoľvek chce.
Napíšte v tejto téme
Vieraj65

Re: PETRZALCANIA spojme sa!!!

Poslať od Vieraj65 » 28 Júl 2012, 00:01

to je v pohode, Ytak, ja toho asi budem mať fakt dosť tento víkend, takže to necháme na inokedy radšej.

Ytak

Poslať od Ytak » 22 Aug 2012, 12:25

Vieraj, co robis v sobotu?

Obrázok užívateľa
MareKika
Kontakt:

Poslať od MareKika » 09 Sep 2012, 22:53

cafte cicuky, ako, ako? dame nejake stretko v septembri (musim sa zapojit vsetkymi sposobmi, nech schudneeeem)
mate nieco naplanovane? ak nie, ta mozem hodit do plena datum, kedy mozem? zeby sme nieco dohodli? viete ako je to s mnou, cim skor naplanujem, tym je vacsia istota, ze to vyjde...
takze, navrh - sobota 22. 9 sadnut si niekde na caj alebo kavu hocikedy cez den, alebo nedela 23.9 popoludni, do cajovne???
piste, piste, nech si to defitnitivne rezervneeeem :-))
Obrázok

Obrázok užívateľa
tini

Poslať od tini » 10 Sep 2012, 06:06

kikuska, 22. je stretko v nitre.. to je blizko ;)
41 rokov, 178 cm, cca 63,5kg, max vaha 92kg,
Ciel: Zit zivot naplno. ;) Zivot je pohyb. ;) Kalokagatia.

"Dobre vidime iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné."

Ytak

Poslať od Ytak » 10 Sep 2012, 08:44

marekika, ja zatial 22 nemam nic, len neviem ci si do nitry trufam, prijde mi to daleko, radsej by som blavu, zatial nemam nic, tak by som brala, preferujem ale radsej sobotu ako nedelu toothsmile

Obrázok užívateľa
MareKika
Kontakt:

Poslať od MareKika » 11 Sep 2012, 16:28

yak, tak predbezne ta sobota plati...este ponahanajme vierku a koho este?
Obrázok

Ytak

Poslať od Ytak » 12 Sep 2012, 10:52

Vierka sa urcite prida, ze Vieri?

Obrázok užívateľa
apolenka

Poslať od apolenka » 12 Sep 2012, 17:17

Baby nechcem vám kaziť radosť, ale Vierka sa tuším vtedy chystá na stretko s nami do NR. Čo keby ste sa pridali? Však to nie je tak ďaleko.
vek: 48, výška 164 cm, najmenej 57 kg/, cieľ 60 kg /dátum? - hlavne nastálo
Váha 9.7.2012 - 66,8 kg.
Ide to veľmi ťažko, ale nádej zomiera posledná. A ja chcem zvíťaziť sama nad sebou.

Ytak

Poslať od Ytak » 12 Sep 2012, 18:26

no ja tam soferovat nebudem xudivx

Obrázok užívateľa
Vilma

Poslať od Vilma » 12 Sep 2012, 21:08

no veď aj busy chodia toothsmile ;)
Vilma ... vek 54
zapamätaj si, že tento deň je prvým dňom zvyšku tvojho života. uži ho a múdro s ním zachádzaj.

Ytak

Poslať od Ytak » 12 Sep 2012, 21:18

Vilma, no neviem, podla mna to je horsia varianta toothsmile pre mna urcite ;) nebudem sa tralakat v blizkosti vsetkych moznych bacilonosicov xudivx

Obrázok užívateľa
apolenka

Poslať od apolenka » 12 Sep 2012, 21:21

Juj Ytak, ale to by si potom nemala chodiť ani do práce, ani do obchodných centier, ani vonku..... Ale chápem ťa.
vek: 48, výška 164 cm, najmenej 57 kg/, cieľ 60 kg /dátum? - hlavne nastálo
Váha 9.7.2012 - 66,8 kg.
Ide to veľmi ťažko, ale nádej zomiera posledná. A ja chcem zvíťaziť sama nad sebou.

Ytak

Poslať od Ytak » 12 Sep 2012, 21:36

apolenka, ved ja ani nechodim :lol: dokonca ani do prace moc nechodim, ked uz sa odhodlam, tak sa zavriem v nejakej konferencnej miestnosti a vypnem klimatizaciu ;)

Obrázok užívateľa
Vilma

Poslať od Vilma » 12 Sep 2012, 21:58

jééééminenku ytak :D . chápem, že prvé dítko berieš maximálne zodpovedne . ale mám pocit, že si príliš inteligentná a máš prístup ku kvantu informácií a veľa času na ich absorbovanie a analyzovanie :roll: . trošku ubrzdi a prestaň študovať a seba tak kontrolovať a analyzovať. nie si skleníková kvetinka, nie si chorá, si len tehotná. užívaj si toto prekrásne obdobie. ako dorka povedala ...to najkrajšie v živote ;) . veľmi držím palce, fakt veľmi ;) thumb1
Vilma ... vek 54
zapamätaj si, že tento deň je prvým dňom zvyšku tvojho života. uži ho a múdro s ním zachádzaj.

Ytak

Poslať od Ytak » 12 Sep 2012, 22:36

Vilma, ale ja sa vobec neberiem ako sklenikova kvetinka :lol: to je iba tvoj sukromny dojem povzbudeny osobnymi predsudkami ;) ale fakt nechodim do prace, robim z domu..prevazne, pretoze proste mam problem v praci zaparkovat a potom si najst fleka, tak si radsej rezervujem vzdy miestnost a tak trochu ma to aj chrani pred vsetkymi tymi kychajucimi idiotmi...to ale robim uz asi rok ;) tiez nechodim do obchodakov, ale nie preto v akom som stave ale preto ze obchodaky proste neznasam :lol: chodim iba ked vazne musim a neda sa vyhnut a dialkovym busom som nesla mozno aj viac ako 10rokov, pretoze mi holt prijdu spinave a menej bezpecne ako keby som sa tam dopravila sama autom...a ist samej do nitry autom sa mi vazne nechce xudivx nic ine za tym proste nieje, ditko beriem zodpovedne ale rozhodne ovela menej ako vsetci moji pribuzni :lol: a x dalsich ludi naokolo, ktori to podla mna slusne prehanaju a nemam ani velmi vela casu na studirovanie a analyzovanie, som rada ked svoj volny cas venujem veciam co ma bavia :-))) napr dnes som si radsej precitala jeden kus beletristickeho braku ako by som mala dumat nad hovadinami...ja som proste vedela ze ked sa to tu prevali tak zase neuniknem pred hodnotiacimi recami :roll: ( dufam ze si rovnako inteligentna a nevztiahnes to na seba a nezacnes sa urazat :D ) a kazdy bude moje reci a konanie posudzovat vyhradne cez tento jediny fakt...napr dnes v praci, zahlasila som ze ma boli chrbat a kolega nadsene zacal nazorne prezentovat svoje nedavne skusenosti (ma asi rocnu dceru) a popisovat ze to je sposobene vyssou vahou a zle rozlozenym taziskom a je to uplne prirodzene v mojom stave, tak som ju podakovala za jeho expertizu ale ze sa jemne sekol v pricine bolesti chrbta, bo ma boli preto ze sa krcim nad notebookom v zlej pozicii pri sedeni a zial nedokazem to kompenzovat posilovanim chrbta ako predtym :lol:

Napíšte v tejto téme