Banská Bystrica - 20. november 2010

Tu si dojednávame termíny stretnutí. Stretnutia navrhuje ktokoľvek chce a kdekoľvek chce.
Napíšte v tejto téme
mirda

Re: Banská Bystrica - 20. november 2010

Poslať od mirda » 22 Nov 2010, 07:55

Priska, pridávam sa k lichotiacim, teda tvoj vek je úplne mimo. Môžeš teraz posobiť nielen očami /baby také modré oči som v živote nevidela!!!/, ale aj štíhlym telom xclapx

Obrázok užívateľa
kaaayka

Poslať od kaaayka » 22 Nov 2010, 13:27

aktak33 píše:Kajka...vyzeras velmi dobre....vobec na tebe nevidno, ze som ta nevidela vyse roka :-)))
aktak, jééj, tak toto ma potesilo velmi preveelmi ,dakujem dakujem, viem ze to nie je velmi pravda,digital hovorí za seba,hoci uz som na neho davnejsie zanevrela xudivx ale tak co si budeme nahovarat, i milosrdná lož v správnu dobu ma velky učinok thumb1

i ja dakujem za stretko, bola som rada, že som vás opat videla, pocula, aj ked sa stalo co sa stalo, nezavahala som ani na chvilku ze by som neprišla.. hoci mam nejaké zdravotné problemy, ktoré ani nepoznam a prejavili sa i tam (vsak apolenka ), vobec to neubralo na tom ake bolo stretko vyborne..uz sa tesim na zilinu thumb1

PS: nestihla som povedat fotiacim zee nechcem byt uverejnena, ale ked tak pozerám, nie je dovod, ocividne mate velmi dobré foťáky a nevyzerám ako trdlo-to je rarita, chi.. :roll:

rozalka, som rada že som ta spoznala, ta podobnost s nasou Mimkou je zarazajuca, snád som ta neuriekla, mala som taku "polohu" ze som na teba hladela a porovnavala gesta i mimiku s mimkou :))) Som zvedava na toho zubara, snad ma nezlinčuje, mám pre nich slabost... :roll:
mirda, ty si riadny ftipalek, rada som ta opat videla, a ako som na teba zabudla pri privitani, tusim aj ked som odchádzala som to zopakovala xmurx to mas tak, uz dole ani kilo, lebo ta prehliadnem aj nabuduce thumb2
lubka, Dakujem velmi krasne za odvoz, bolo mi pri vás oboch príjemne, rada som aspon z rozprávania spoznala vase deticky a som rada ze sa vám tak vydarili, urcite mozete byt na nich pysní a podla toho akí ste vy ako párik usudzujem ze oni su pysní na vás. Mas velmi sympatického muza, len sa ho drz..ja som si v mysli skonstatovala ze uz sa tesim o 20 rokov neskor, posobi to tak carovne, harmonicky... thumb1
rikapka... Dakujeeeem... za mňamky, za "tamto" (velmi si to vážim, no nejde to ) , za vsetko !! Inak, aj tvoja polovicka sa mi pozdava velmi, perfektne ako zapadol..Vravel mi ze posobim velmi ticho...chi, v tom sa riadne sekol toothsmile ale sak som mu vysvetlila ;)

apolenočka, niet co dodat,rad som ta opat stretla, počuvala..Aj to ze si ma strázila....Kujem :-*
Tinuška: Ty si mna pochválila, no ja rozmyslam furt jaky ty mas elixir "mládí", a ze rada bych si ho potom v buducnosti ukuchtila thumb2 niezeby si bola stará, az to tak nevypáli, ale vyzeras ako nejaka moja rovesnicka..len o milion centimetrov vyssia.. trucx jááj a inak, páci sa mi ako namiesto kaaayka píses kayyka a ine alternatívy s ypsilonmi
noo a s ostatnými som moc slov neprehodila, Zuzi, vyzeras furt rovnako dobre, v Nitre to musíme znova zopáknut, taktiez, majka, klarka, priska,rada som vas spoznala...hmm na koho som zabudla?.. hádam na nikoho thumb1

Obrázok užívateľa
sponkamonka

Poslať od sponkamonka » 22 Nov 2010, 13:35

kaaayka - ja som na fotkach v tebe uvidela velmi carovnu dievcinku...tak aby si si nemyslela ze aktak ta len chcela utesit...si fakt kocka thumb2
35r. 166cm. prvy ciel- 75kg
september 2011 - 74,5kg
februar 2012- 82kg
3.3. - 81,2kg

Obrázok užívateľa
kaaayka

Poslať od kaaayka » 22 Nov 2010, 13:48

sponkamonka píše:kaaayka - ja som na fotkach v tebe uvidela velmi carovnu dievcinku...tak aby si si nemyslela ze aktak ta len chcela utesit...si fakt kocka thumb2
sponôcka...:shock: :shock:
nech sa ti pááci : xlizx ... :lol:
Dakujem za lichotku. Som babam hovorila, uz neviem komu konkretne, tusim lubke,ze skoda ze sí tam ty nebola, rada by som ta bola spoznala, kedze ako tak mam prehlad v tom co pises, a niektore razantne postoje z tvojej strany, humor a vyjadrovanie su mi blizke ...pouzila by som snad aj slovo bohovske thumb1

Obrázok užívateľa
sponkamonka

Poslať od sponkamonka » 22 Nov 2010, 13:57

kaaayka - zmrzlinku si radsej nechaj...to na mna radsej xbicikx ci v lepsom pripade xmrkvax ...fakt som ti pisala pravdu co som videla....
...no slovo bohovske je snad prehnane ale dakujem, radsej by som si niekedy zahryzla do jazyka....aspon to vyzera mudrejsie...skoda aj mne, ze som nemohla prist ale je to daleko od pk a hrozne blbe spoje....daco vymyslame s hexe, ze dake ministretko v trnave mozno aj v pk..no ktohovie co z toho bude...drzkaj sa..zatial to bola len taka myslienka..
35r. 166cm. prvy ciel- 75kg
september 2011 - 74,5kg
februar 2012- 82kg
3.3. - 81,2kg

Obrázok užívateľa
apolenka

Poslať od apolenka » 22 Nov 2010, 14:40

kaaayuška dúfam, že problémiky zdr. sa konečne nejako doriešia. Veľmi si ma potešila, že si prišla. Myslím, že som pri tebe vôbec necítila rozdiel generácie. Veď si vekovo medzi mojimi deckami. Skôr som ťa brala ako partnera a nie dieťa. držkaj sa.Pá.
vek: 48, výška 164 cm, najmenej 57 kg/, cieľ 60 kg /dátum? - hlavne nastálo
Váha 9.7.2012 - 66,8 kg.
Ide to veľmi ťažko, ale nádej zomiera posledná. A ja chcem zvíťaziť sama nad sebou.

mirda

Poslať od mirda » 22 Nov 2010, 15:31

Kaaayka, díky, až také ružové to nie je, to len ten pulóvrik, čo mi vybrala moja puberťáčka. Dúfam, že ti je lepšie, držím ti palce thumb1 .

Obrázok užívateľa
tini

Poslať od tini » 22 Nov 2010, 22:13

ahoj certik, no ja som cisty magor, furt Ti tam pisem daco ine ani mi to nedojde.. a tak som sa snazila napisat aspon dobry pocet, ale ani to nevyslo, a este aj zleho pismenka.. neboj, ja sa to naucim!!!! Ja som tu tusim expert na spotvorovanie nickov.. xbeex a ten elixir.. mam dobry make-up, dohodim :-))) :-)))
41 rokov, 178 cm, cca 63,5kg, max vaha 92kg,
Ciel: Zit zivot naplno. ;) Zivot je pohyb. ;) Kalokagatia.

"Dobre vidime iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné."

Obrázok užívateľa
dika

Poslať od dika » 24 Nov 2010, 08:10

ahojte,
prisla som vas pochvalit a podakovat za krasne fotecky a komentare zo stretka. skoda, ze som sa nemohla zucastnit.
snad nabuduce,

krasny den,
d.

Napíšte v tejto téme