Topoľčany a okolie

Tu si dojednávame termíny stretnutí. Stretnutia navrhuje ktokoľvek chce a kdekoľvek chce.
Post Reply
User avatar
Monicca
Posts: 22
Joined: 17 May 2012, 10:28

Topoľčany a okolie

Post by Monicca » 17 Jun 2012, 22:28

Je tu niekto kto chudne z okolia Topoľčian?? Spojme sa a podporujme sa.
Image

Vali.m.7
Posts: 4
Joined: 06 Jun 2016, 19:04

Re: Topoľčany a okolie

Post by Vali.m.7 » 06 Jun 2016, 19:12

Ahoj rada by som schudla len som po ťažkej chorobe a mam problémy z chôdzou a schudnúť veľmi potrebujeem -pomooccc- -pomooccc- -pomooccc- -pomooccc- -pomooccc- -pomooccc- -pomooccc- -pomooccc-

User avatar
katuš
Posts: 6832
Joined: 30 May 2009, 20:06

Re: Topoľčany a okolie

Post by katuš » 06 Jun 2016, 19:51

Ahoj vitaj u nas a neboj vsetko ide a nemusi byt ani pohyb postuduj co mozes jest a hor sa do toho :D
Popis viac mieri a ciele ...najdes tu aj recepty a urcite aj podporu... Ak budes mat otazky radi odpovieme thumb1
Zacni vypoctom bmi tan ti povie kolko kj mozes prijat aj kolko vody .

Prajem vela uspechov a skore vyliecenie : D
1.4. ????
Každá cesta začína prvým krokom, nech je akokoľvek dlhá....

Vali.m.7
Posts: 4
Joined: 06 Jun 2016, 19:04

Re: Topoľčany a okolie

Post by Vali.m.7 » 08 Jun 2016, 17:16

Katus ahoj moje BMi je 27,8...
Dobrý deň mam pohybový problém mám akútnu leukemiu a po kóme a umelej pľúcnej ventilácie a ďalších ťažkých zákrokoch mi diagnostikovali ešte aj polyneuropatiu a lieky zaberajú pomaly a chcem čím najskôr podstúpiť transplantáciu kostnej drene a z chorobou mi ju nemôžu transplantovat.. A preto hľadám niekoho kto by mi z tým vedel pomôcť. Verím že pomocou nejakej dobrej trénerky sa môj stav po schudnutí určite zlepší a určite budem môcť podstúpiť transplantáciu.. moje cvičenia doma niesu efektívne -pomooccc- moja váha mi to zhoršuje a nikoho som nenašla takého co by mi pomohol cvičiť a zároveň byt pri mne a pomohol mi -pomooccc- -pomooccc-

Post Reply