Miro Veselý

Tu si môžete držať osobné prehľady o zhodených kilách, zaznamenávať priebeh chudnutia, úspechy, neúspechy.
Napíšte v tejto téme
evam

Re: Miro Veselý

Poslať od evam » 23 Mar 2006, 23:03

!bee! Myslím, že si dám pár dní pauzu, už mi to dietovanie lezie na mozgy, 14 dní ani gram dole. Budem si váhu udržiavať a potom idem ´dalej. Máte s tým niekto skúsenosti? Možno by som sa dala odradiť. Majte sa fajn.

Obrázok užívateľa
Zuzi

Poslať od Zuzi » 24 Mar 2006, 08:43

Evam: Nevzdávaj sa ! !:-|! Uplynulý týždeň a pol som aj ja nemala ani gram dole, a dnes ráno - kilo dole ! Oplatí sa takto sa stravovať. Už oblečiem i manželove džíny. Vydrž. Uvidíš keď sa postavíš o týždeň na váhu, budeš mať kilo menej, naše telo je múdre. :o) Len sa nezačni prepchávať, zbytočne sa Ti roztiahne žalúdok. Mne už na raňajky stačí 1/3 z toho čo som jedávala predtým. Možno i preto, že i cez deň pijem veľa cmaru, kefírové a bifidové mlieka i acidka, samozrejme tak, aby som sa zmestila do tých 5500. Ktovie, čo by na to povedal Mirko. Možno by mi to schválil...:-)
Obrázok
[/url]

Obrázok užívateľa
Zuzi

Poslať od Zuzi » 24 Mar 2006, 08:58

Miro: Mirko objavila som konečne ľanový olej, 170 ml za nejakých 80,- Sk. Idem si ho dnes kúpiť, len by som rada vedela za koľko ho kupuješ Ty alebo niekto z fóra ? Je to dobrá cena ? x-)
Neviem či si videl v správach na JOJke asi dva dni dozadu príspevok o chlapíkovi, ktorý bol tučný a mesiac jedol v reštikách samé nezdravé a tukové veci a zapíjal to pivom. Schudol 6 alebo 7 kíl a neskutočne sa mu zlapšili krvné výsledky, cholesterol a tak. Čo Ty na to ? Ja si myslím, že je to somarina a prechodný stav, len neviem argumentovať kolegom a kolegyniam v práci, ktorý vedia o mojej zmene stravovania a vyrukovali s tým na mňa, že "aha, o čom nám ty tu celý mesiac rozprávaš?!, aké obmedzovanie tukov a netučných jedál?!":-q Poraď...:(
Obrázok
[/url]

evak

Poslať od evak » 24 Mar 2006, 09:10

Zuzi- no to je dobre, ze kolegovia veria vsetkemu, co im z telky tlacia do hlavyx-) Blahozelam k dalsiemu kilecku dole:-% Len tak dalej!!!;-) Inak k comu ten olej budes pouzivat, alebo miesto coho (akeho oleja)? Nech trosku vystriedam len ten obycajny slnecnicovy a olivovy.

evam - nevadi, nevesaj hlavku;) ved sa drzis na rovnakej vahe, aj telo si na to potrebuje zvyknut a zzit sa v noveh kozi, tak mu daj trosku casu. Ja tiez uz tyzden stojim na tej istej vahe. Dnes je presne mesiac, co som zacala ....odvtedy -3,4kg, a to nehovoriac o tom, ze som dvakrat porusila vsetky zasady a fakt to prehnala!G! Hned druhy den som ale pokracovala dalej a pekne to aspon drzim. Takze som teraz na 69kg, najblizsia motivacia - pri 68kg bude kadernicka, na 65kg treba kupit nove rifle:-D A este sa musim pochvalit, vcera som prezila strasny den, ALE som odolala vsetkym zravym pokuseniam a zajedaniu momentalneho splinu a nestastia:-) To sa ozaj tesim a momentalne je to este vacsi uspech ako by bolo kilo dolu. I ked.... No ved aj to bude. Tak sa nevzdavaj a ideme dalej, pekne v pohodicke:)

Obrázok užívateľa
Zuzi

Poslať od Zuzi » 24 Mar 2006, 09:27

Evak: Ten ľanový chcem užívať ráno nalačno, lebo moja strava je už príliš chudobná na tuky. Plánujem si kúpiť i olivový, hoci mi neveľmi chutí.:-/ Inak vraj repkový olej tepelne neupravovaný je hodnotnejší než slnečnicový. Budem striedať do šalátov. Milujem sójový olej, len neviem či je pre nás vhodný, a ak áno v akom množstve. Mirko, vieš-odpovieš?:)
Obrázok
[/url]

Vieraj65

Poslať od Vieraj65 » 24 Mar 2006, 10:07

evam: neboj sa toho, že by to už ďalej nemalo ísť. Možno to len telo potrebovalo, trochu počkať. Aj ja som už dva týždne nešla s váhou dole, ale našťastie ani hore :-). Dnes sa mi zdalo, že už sa to pohne (zdalo sa mi to aj pred týždňom, ale vtedy ostalo pri zdaní). Uvidím v pondelok alebo utorok, víkend je pre mňa vždy trochu "rizikový" kvôli zhoršenému pitnému režimu. Ale snažím sa držať na uzde, lebo ak by som povolila na pár dní, pribrala by som. A tých minimálne 5 kíl, čo som zatiaľ zhodila, je pre mňa dostatočnou motiváciou, aby som sa snažila ďalej. Ešte by som rada zhodila takých 15 kíl, veď uvidím, ako sa podarí. Držím Ti palce, aby si vydržala a ostala pri racionálnej strave. Stojí to za to. Pekný deň všetkým
Viera

Vieraj65

Poslať od Vieraj65 » 24 Mar 2006, 11:13

Mirko,
ak smiem, rada by som ešte napísala pár postrehov k novej úprave stránky. Páči sa mi, že je pestrá a naozaj má taký jarný vzhľad. Veľmi sa mi páči aj kolónka "Aktuálne dianie na webe", pravdupovediac, práve toto mi tu predtým veľmi chýbalo. Prehľad článkov v poradí, ako vznikali, takisto aj komentáre k nim. Čo by sa mi ešte páčilo, keby si pridal, je dátum pri jednotlivých komentároch k článkom, prípadne aj celkový počet komentárov. Predtým som to tam videla uvedené.
Niekedy ten dátum pomôže pri orientácii alebo lepšom pochopení reakcie čitateľa.
Ešte malá poznámka: v prehľade tém v jednotlivých sekciách je pri každej uvedený počet tém, ale myslím, že skôr by sa tam hodilo napísať "xy príspevkov" alebo "xy správ". Hneď za tým máš správne napísané: "posledná správa..."
Dúfam, že Ťa mojimi nápadmi veľmi neotravujem, veľmi oceňujem Tvoju prácu, ktorá pomáha a prináša potešenie toľkým ľuďom. Maj sa krásne a prajem príjemný víkend. !cinka!
Viera

Obrázok užívateľa
Miro Veselý
www.miro-vesely.sk

Poslať od Miro Veselý » 24 Mar 2006, 11:23

Zuzi: cmar je vynikajúci nápad, aj rôzne acidká. Cena za olej je výborná, bežne stojí okolo 120 také množstvo. Dobré je, ak ho skladujú v ľadničke.
Ten chlap to je veľmi zle navrhnutý príklad, lebo ak bol tučný, len reštika strava (navyše pravidelná) mohla byť menším zlom, ako to, čo si predtým sám ordinoval... na stob.cz o tom tuším písali. Keby to spravil zdravý chlap, asi by dosť pribral. Mrk na film "supersize me" na internete sa dá zohnať. Sójový olej: neviem, sú zmiešané názory podľa toho, akú knihu čítaš :-)

evak: ten olej sa pije. Denne 2 lyžičky. Kvôli omega-3 kyselinám.
2003: 115 kíl. 2004: 80 kíl. 2019: 81 kíl, 55 rokov,191 centimetrov
miro-vesely.sk

Obrázok užívateľa
Miro Veselý
www.miro-vesely.sk

Poslať od Miro Veselý » 24 Mar 2006, 11:24

Vieraj65: dík, skúsim tie návrhy zrealizovať. Snáď to pôjde.
miro-vesely.sk

Vieraj65

Poslať od Vieraj65 » 24 Mar 2006, 11:26

Mirko, ďakujem. Viera

evam

Poslať od evam » 24 Mar 2006, 12:02

Zuzi, Evak, Vieraj65: Dievčatá, ste super, ďakujem za povzbudenie, moc mi to pomohlo.
Čo sa týka tých olejov, keď už bude Mirko odpovedať, ja mám doma tekvicový olej ( chodím ho tajne ovoniavať - nádhera, aj je fajný), ale neviem, či ho mám používať, či je vhodný.

Obrázok užívateľa
Miro Veselý
www.miro-vesely.sk

Poslať od Miro Veselý » 26 Mar 2006, 12:04

ovečka: no jo, víkend. rodiny sa stretávajú a na stôl putujú kvantá jedla, len aby nebol hladomor. je neľahké odolať, takže ti gratulujem. každé porušenie tradície, ktoré zlepší zdravie je veľký krok vpred. odhalí fakt, že lipnúť na zvykoch, ktoré škodia je zlé
miro-vesely.sk

evak

Poslať od evak » 26 Mar 2006, 12:20

Miro - fakt je to nakazlive a navykove. Som sa vcera tiez pristihla, po hodinovom pobyte v kuchyni pri priprave dezertu, ze som nakoniec pouzila to co vsetci - "Ved uz zostal len jeden kusok, kto si da? Hadam nenechate ten posledny kusok?Zajtra to uz nebude take dobre":) Hanba mi, hanba:-q Hned mi to potom tuklo, ale uz pozde;) Skusim sa polepsit.

maja

Poslať od maja » 29 Mar 2006, 14:57

miro..VSETKO NAJLEPSIE K MENINAM...prajem krasny den a nech sa ti dari

Napíšte v tejto téme