Re: Chcem verit tomu, ze znova budem mat na zaciatku 8-ku

Tu si môžete držať osobné prehľady o zhodených kilách, zaznamenávať priebeh chudnutia, úspechy, neúspechy.
Locked
Obrázok užívateľa
tini

Poslať od tini » 23 Apr 2012, 06:33

cindi, ako sa Ti vodi?? ozvi sa, co mas nove.. nozka lepsie??
41 rokov, 178 cm, cca 63,5kg, max vaha 92kg,
Ciel: Zit zivot naplno. ;) Zivot je pohyb. ;) Kalokagatia.

"Dobre vidime iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné."

Obrázok užívateľa
evas

Poslať od evas » 24 Apr 2012, 08:58

Cindička, ako, ako?
Ozvi sa!
62 rokov, 157 cm,
najvyššia váha 84 kg, začínala som chudnúť zo 76,8 kg, schudla som na 65 kg.
Pribrala som na 77,9 kg.
Schudla na 70,7 kg.
Pribrala na 75,4 kg.
Musím nutne schudnúť, najprv na 70 kg.
Ak by to išlo aj menej.

Obrázok užívateľa
cindi

Poslať od cindi » 24 Apr 2012, 15:32

dievcatka, dakujem za nakuk. Ako som pisala u evasky, nemam silu ani zit, ani cvicit a som uplne depresivna z nechudnutia. Tak sem ani nechodim, o com budem pisat? Budem sa len stazovat, ako mi to neide?
pata stale tak isto, asi naozaj budem musiet zajst na konzultacie do Lehnic k ortopedovi. Ale teraz do konca maja mame perno v robote, tak som sa zatial ani neobjednala. Ale vsetko je na tri bodky, aj praca, aj zdravie a o nechudnuti ani nevravim xbicikx

Obrázok užívateľa
Rikap

Poslať od Rikap » 24 Apr 2012, 17:37

Cindička: je mi to ľúto, že si v takom blbom rozpoložení. Ani nevieš ako veľmi by som ti priala pozitívny životný obrat ;)
62 rokov, 163 cm, 12.5.2008 - 95 kg, 11.1.2012 - 72 kg
Podarilo sa mi schudnúť 23 kg, zlepšiť podstatne zdravotný stav a skvalitniť si svoj každodenný život

Obrázok užívateľa
strawberry

Poslať od strawberry » 20 Aug 2012, 19:53

ahoj cindi, tak boli ste sa nakoniec niekde vykúpať? Či ešte len pôjdete? Počasie je na to ideálne, aj keď na koniec augusta aj trochu nečakané ;)
začiatok 90kg 1/2016
aktuálne 63kg

Disciplína znamená, že si vyberám medzi tým, čo chcem teraz a tým, čo chcem viac.

Ytak

Poslať od Ytak » 20 Aug 2012, 20:29

cindi, z vlastnej skusenosti viem ze ked sem nechodim tak sa spustim ovela lahsie, ono aj tie depky sa lahsie nejak prekonavaju ked sa clovek vyzaluje ;) drzim palce

Obrázok užívateľa
cindi

Poslať od cindi » 21 Aug 2012, 07:05

strawberry: este sme neboli, lebo som este nemala dovolenku. Tento rok je to na tri bodky, cele leto sme si nebrali v robote dovcu, lebo nam prerabaju labaky a malo to byt hotove do 30.7 a je pomaly 30.8 a stel to nespravili. Uz sme vystahovani 2 mesiace na chodbe, kopu veci nam uz rozkradli a uzasna firma nie a nie dokoncit. Ale od stvrtku si beriem dovolenku aj ked budu padat tragace :-))) Nakoniec sme sa rozhodli pre Velky Meder. Chceli sme ist do Mosonmagayrovar, ale je to od nas dost daleko, tak niekedy nabuduce. Snad aj v Mederi bude dobre. Pocasie ma byt idealne, len aby este muz dostal 2 dni dovolenku. Lebo ked on mal 2 tyzdne v juli, ja som si nemohla zobrat xudivx Teda nakoniec vysvitlo, ze aj mohla :roll:

Obrázok užívateľa
cindi

Poslať od cindi » 21 Aug 2012, 07:10

ytak: ale ja sem chodim, ale neprispievam, lebo nie je o com xudivx Isla som s vahou trosku dole, nejake 2-3 kila a napr. za minuly tyzden som nabrala kilo spat. Tak neviem, ci je to tymito horucavami a zadrziavanim vody alebo tym, ze som urobila vynimku a dala som si nanuk aj zmrzku. Ale snad prvu cez leto. Od septembra chcem chodit do fitka, snad sa mi to podari. S homonmi stale bojujem, este stale mam navaly, aj ked beriem pripravok na prirodnej baze. Niekto mi hovoril, ze vraj cca 2 roky trva, kym sa telo zmieri s takouto hormonalnou zmenou. Tak uz rok je za mnou thumb1 Snad sa aj ja toho dozijem, ze zacnem chudnut, aby som uz nebola trojciferna. Potom som sama zo seba znechutena xudivx Takze viacmenej sa tak drzim. Chcela som si ylepsit kondicku, ze zacnem doma bicyklovat, ale nedostanem sa k tomu, hlavne teraz v lete, ked je kopec roboty. Snad to bude lepsie od septembra-oktobra

Ytak

Poslať od Ytak » 21 Aug 2012, 10:56

cindi, ono zase v narocnym obdobiach je niekedy dobre aj len udrzat, ono sa to povie len ale keby clovek nebojoval tak by to vystrelilo do nebies,
v horucavach sa moze voda zadrziavat, ja teraz mavam obcas prsty naliate, chvalabohu zatial iba prsty na rukach ;)

Magdi

Poslať od Magdi » 11 Dec 2012, 06:54

cindi - ako sa máš ?

Obrázok užívateľa
cindi

Poslať od cindi » 14 Dec 2012, 07:13

magdi: ahoj, dakujem za opytanie. Mam sa na tri bodky, preto sem ani neprispievam. Chodim sem pomerne casto, ale len si citam Vase prispevky, ale nemam uz silu sem pisat. Som zo svojho stavu viac nez zufala, prepadavaju ma tazke depresie z nechudnutia....Po dvoch operaciach sa mi totalne zmenil metabolizmus, hormony urobili svoje a ja nedokazem schudnut spatne nabrate kila. Okrem toho, odisiel mi aj spanok druhy rok, takze som maximalne vycerpany a zniceny clovek xbeex Viem, ze kym telo nebudem mat zrelaxovane, nepojde mi ani chudnutie. Tento rok bol velmi hekticky a stresovy aj v praci, takze ani ponocovanie v praci mi nepridalo. Pritom sa snazim aj cvicit, aj stravu ako tak dodrziavam a predsa nechudnem. Mozno sa tak hybem, ze kilo hore, dolu. Snad som nejake 2 kila schudla len tento rok, aj to skor v lete, ked je ovela viac pohybu. Inak, skor tak udrziavam, co je na ....pri mojom trojcifernom cisle. Ale momemntalne mam pred sebou len kratkodoby zavazok, ze cez sviatky pribrat co najmenej a snazit sa cvicit. Potom od januara mozno znova najdem niekde v sebe silu a pokracovat s elanom a skusit, ci to chudnutie predsa len nepojde, aj ked len po gramoch. Uz to veru nie je to co byvalo. Som prave minule nad tym tak rozmyslala, ze preco v 2006 som tak paradne chudla a teraz ani za svet. A hned som nasla aj odpoved, nebola som po hysterektomii, nemala som take problemy so spankom a bola som v ovela vacsej pohode, ako som teraz. A este som mala aj o 5 rokov menej. Takze to je pridruzenych faktorov az az.

Obrázok užívateľa
rozalka

Poslať od rozalka » 14 Dec 2012, 08:03

Ahoj cindička, ja tiež na teba myslím...možno keby si sa podelila o starôstky, by pomohlo...
inak ja tiež bojujem, ide to po mili gramoch, ale aspoň, že smerom dolu. Taktiež kolotoč domácich povinností, pracovných, ale mi veľmi pomohla tá najnovšia Mirova knižka...idem dolu a celkom pekne...držím palce...pá

Magdi

Poslať od Magdi » 14 Dec 2012, 12:04

cindi - videla som ťa prihlásenú , preto som sa pýtala - a v poslednom čase často som myslela na teba - vstávam o hodinu skôr , ako som celé desaťročia vstávala , lebo mám 2. robotu - mám stresy v robote - prepúšťajú nás sústavne , čakám , kedy budem ja na rade - a potom , ako som za rok nabrala 8-10 kg , nie a nie sa pohnúť s váhou . Ide to veľmi pomali, hoci denne prejdem rýchlou chôdzou od 6 do 11 km ,väčšinou je tých km 11 - a váha nič . Ráno mám vyššiu váhu ako poobede - zvýšený cholesterol , ktorý neraaguje na nízkotučnú dietu - no proste hrôza - presne ako u teba - a k tomu ešte vianoce :roll:
56r/162 cm
1/2019 69 kg
4/2019 59 kg

Obrázok užívateľa
tini

Poslať od tini » 15 Dec 2012, 13:31

Jaj cindicka, mas teda trapenie. Rada by som Ti nejak pomohla, ale fakt ze neviem ako. Ono tiez si myslim, ze to nechudnutie je v celkovej pretazenosti, v kombinacii s tymi zmenami po OK. Je toho na Teba za posledne roky zrejme privela. Co si vsak myslim, ze ak chces nieco zmenit, musis kdesi zacat. Neviem, ci pri tejto praci co mas (s jej dochadzanim, nervami a financiami) - sa nieco zmenit da. A neviem, ci sa Ti da zmenit praca. Skutocne asi oddych a viac kludu je presne to, co potrebujes.. ako to vsak zabezpecit, to je prave ta otazky.. Drzkaj sa moja. A kludne aj pis, co Ta trapi a tazi, ono niekedy aj to aspon cloveku pomoze. My vsetci tu vieme, ze robis vsetko, co je v Tvojich silach, ved si krasne schudla pred tymi rokmi, len ono sa toho v zivote niekedy moc nakopi aj viac, ako by bolo rozumne.. Drzkaj sa moja. Budem na Teba mysliet.
41 rokov, 178 cm, cca 63,5kg, max vaha 92kg,
Ciel: Zit zivot naplno. ;) Zivot je pohyb. ;) Kalokagatia.

"Dobre vidime iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné."

Obrázok užívateľa
cindi

Poslať od cindi » 24 Dec 2012, 08:29

vianoce.jpg

Vsetkym Vam prajem krásne Požehnané vianočné sviatky a v novom roku 2013 veľa šťastia, zdravia, lásky, pohody a úspechov!

Akosi nestiham, maminu mam od stredy v nemocnici s pankreatitidou, len vcera ju previezli z Jisky na izbu, takze pendlujem medzi dvoma domacnostami a nemocnicou. S nervami som uplne v keli. Nechcem ani riesit vahu, lebo absolutne katastrofalny pitny rezim a na strave by sa toho dalo tiez hodne zlepsit. Ale budem to riesit po sviatkoch, teraz na to fakt nemam ani cas ani nervy.
Prílohy vo fóre sa zobrazujú len pre prihlásených používateľov.

Locked