pitny rezim

Tu si môžete držať osobné prehľady o zhodených kilách, zaznamenávať priebeh chudnutia, úspechy, neúspechy.
Napíšte v tejto téme
bubina

Re: pitny rezim

Poslať od bubina » 04 Mar 2018, 10:29

Peknu slnecnu nedelu vsetkym !
Vcerajsie sobotne popoludnie som stravila s mojou starsou sestrickou. Bol to pre mna velky relax. Vela sme sa nasmiali.
Aj stravu som riesila rozumne.

Jedavam to, na co mam prave chut a tolko, aby som bola zasytena. Obcas sa nevyhnem uchytavaniu rôznych "malickosti", ale co je pre mna najdôlezitejsie nemavam uz chut na sladke. A nakup v obchode ? Ovocie, zelenina, vajcia, syry, jogurt a obcas nejaka hydina. Aj penazenka nie je natolko zatazena thumb2.

bubina

Poslať od bubina » 06 Mar 2018, 09:15

No ja som to vcera uplne .... Vsetko bolo O.K. az do vecera. Nic rozumnejsie ma nenapadlo, ako vytiahnut z mraznicky tri platy listkoveho cesta, ktore som uz dlho premrazovala. Upiekla som dva zaviny - lekvarovo makovy a jablcny a z tretieho som urobila slane tycinky. Z kazdeho zavinu som si odrezala po kusku - a samozrejme, ze som ich zjedla. Vecer ! Dnes by som si najradsej dala facku ! Miro ma pravdu, ze sa neoplati nic piect ! Rano som to vsetko spratala do mrazaku. Hambim sa sama pred sebou, ako som zlyhala.
Ja viem, "maly" prehresok . Ale potom nasleduju dalsie dva-tri dni pokial sa dostanem do normalu. Stalo mi to za to ?!!!

amanda.k.

Poslať od amanda.k. » 06 Mar 2018, 09:24

no vidím že nie som v tom sama....aj keď lístkové cesto mne nehrozí proti tomu som imúnna nejedla by som...štrúdlu makovú by som si dala ale cesto by som hodila vtákom..potvory vtáčí zob nežerú iba slnečnicu z neho vyberú ale lístkové cesto zožerú...ja som dnes ani nešla na váhu ale vyrátala som že 1/6 torty má energie čo inokedy zjem za celý deň...takže dnes už len diétnejší obed....

bubina

Poslať od bubina » 08 Mar 2018, 10:29

Veru, ubehli dva dni a uz je vsetko v poriadku thumb2 . Velmi sa tesim !
Vcera som dokazala nieco uplne nove - aspon pre mna. Odmietla som ponuknuty rez torty, iba z manzelovho tanierika som si dvakrat nabrala - aby som vedela, aka bola. Bola sice dobra, ale nestala za to, aby som sa "pokazila". No nie som dobra toothsmile ?

Obrázok užívateľa
strawberry

Poslať od strawberry » 08 Mar 2018, 13:17

To je veľmi dobrý level, gratulujem xclapx
začiatok 90kg 1/2016
aktuálne 63kg

Disciplína znamená, že si vyberám medzi tým, čo chcem teraz a tým, čo chcem viac.

bubina

Poslať od bubina » 09 Mar 2018, 21:32

Strawberry: Dakujem velmi pekne za Tvoje pismenka !

Zatial som na vlne rozumneho stravovania. Kedze zajtra ideme ku kamaratom, vcera vecer som stihla upiect "vstupne" - skvarkove pagace. Este vecer som z nich zjedla pol pagaca /ci nebol pokazeny thumb1 / a rano ich uz nebolo - manzel ich vsetky schoval do mraziaka. Velmi dobre urobil !
Musim si zajtra pripravit nejaku zeleninu - aby mi nebolo luto, ze ostatni budu neustale nieco jest a ja budem iba naprazdno preglgat.
Alkohol nehrozi - niekto musi odsoferovat auticko domov thumb1 .

Dnes som sa dozvedela velmi smutnu spravu - moja dobra priatelka prehrala boj so zakernou chorobou. Bola to prima baba .Vzdy dobre naladena a plna optimizmu. Je mi velmi luto, ze spolocnu kavicku uz spolu nevypijeme. Cest jej pamiatke !

Obrázok užívateľa
Miro Veselý
www.miro-vesely.sk

Poslať od Miro Veselý » 10 Mar 2018, 09:30

A ten pagáčik teda bol, alebo nebol pokazený?

xbpx
2003: 115 kíl. 2004: 80 kíl. 2019: 81 kíl, 55 rokov,191 centimetrov
miro-vesely.sk

bubina

Poslať od bubina » 12 Mar 2018, 09:12

Miro Vesely: Ta polovica pagacika veru NEBOLA POKAZENA ! Ale viac som z nich - ani navsteve - neochutnala. A uz nemame ziadne pagaciky. Polovicu pagacikov som dala synacikovi a druhu som odniesla na navstevu. Tak im treba thumb2 !
Zeleninovy salat, ktory som si priniesla na navstevu bol sice dobry, ale priniesla som si z neho zbytocne vela. Ostatni jedli tatarak, ale ja som ho nemohla jest, lebo ked by som ho jedla, tak by sa mi chudnutie minimalne na tri dni zastavilo.Vôbec ma nelakal. Ja môzem jest mäso maximalne trikrat do tyzdna.
Dalsi tyzden predo mnou. Ale uz nemam obavy, zeby som sa "pokazila". Uz som si zvykla co môzem jest, resp. co chcem jest a co nie. Aj ked vaha stagnuje nevadi to. Ved ono sa to pocase pohne .

Obrázok užívateľa
Miro Veselý
www.miro-vesely.sk

Poslať od Miro Veselý » 12 Mar 2018, 09:27

Jááááj, nepokazený domáci pagážik, to je iná pesnička... Roky som nemal. -pomooccc-
2003: 115 kíl. 2004: 80 kíl. 2019: 81 kíl, 55 rokov,191 centimetrov
miro-vesely.sk

amanda.k.

Poslať od amanda.k. » 12 Mar 2018, 09:40

prečo pečieš kamarátom nezdravé veci ? toothsmile no aj ja som pekávala také syrové pečivo kedysi keď bolo treba niečo doniesť napečené ale deň bez mäsa to by bola pre mňa veľká skúška..obed bez mäsa... :roll: a tatarák :pizzza: taak by som si dala..samozrejme bez niečoho že žiadna hrianka alebo čo

bubina

Poslať od bubina » 12 Mar 2018, 12:25

amanda.k : A co by si Ty priniesla kamaratom ? Na nasich stretnutiach sa nepije cista voda a pojeda surova zelenina. Ale kto chce, je to jeho rozhodnutie, nikto ho za to neodsudzuje, lebo je to jeho osobne rozhodnutie /ako v mojom pripade/.

amanda.k.

Poslať od amanda.k. » 12 Mar 2018, 16:51

no na rodinné oslavy alebo deťom na nejaké akcie už neviem aké som piekla spomínané syrové pečivo čo som pekávala aj na silvestre ale ináč asi nechodím na nejaké akcie že niečo doniesť..no dcére štrúdlu makovú som doniesla ešte..no veď ak sú tam "normálni" nechudnúci ľudia.....no niekedy že víno povedzme vlastnej výroby šípkové ...dcéra keď príde ku nám donesie všakovaké orechy....to je ale zas rodina..kolegyniam kupujem veru aj čokoládu alebo malé balenia sektu alebo vína...no ale oškvarkové pagáče piecť neviem tým pádom ich nenosím toothsmile

bubina

Poslať od bubina » 12 Mar 2018, 17:20

No vidis, ake je to jednoduche ! Vzdy ked niekam ideme - a to chodime pomerne casto - nielen ku rodine - vzdy nieco pod zub prinesieme. A ked pridu kamarati ku nam taktiez vzdy nieco prinesu. Tak to mame zauzivane. A zenskej casti nosime este kvietky, alebo nejaky maly darcek k tomu. Fantazii sa medze nekladu
A skvarkove pagaciky ? To nic ine nie je ako obycajne kysnute cesto so zapracovanymi skvarkami. Velmi jednoduche, i ked casovo narocnejsie. K vinu nebudu predsa jest makovu strudlu thumb1 . Recept na pagace som nasla na internete.
Rano bolo pekne, slnecne. Stihla som poumyvat niekolko okien a oprat zaclony. Poobede zacalo prsat. Je to prvy tohtorocny jarny dazd. Tesim sa, ze uz konecne prichadza jar xstrechx !

bubina

Poslať od bubina » 14 Mar 2018, 11:01

Dnes rano som bola na vychadzke spolu so psicou. Konecne ! Obe sme to potrebovali thumb2 .

bubina

Poslať od bubina » 19 Mar 2018, 08:31

Usepsny tyzden vsetkym !
Dalsia rodinna oslava za mnou ;) . Dalsia bude az v polovici aprila thumb1 .
Ku slavnostnemu obedu som "dostala" plny tanier slepacej polievky /rezance som nechala/ a potom plny tanier rôznych salatov a zeleniny s trochou opekanych rezancov z hydiny. Najprv som si myslela, ze to nezvladnem, ale nakoniec som to vsetko zjedla. Bolo to vyborne ! Z torty som ochutnala len malu lyzicku a stacilo mi. Opät som sa presvedcila, ze mäso nie je moja parketa. Odchazala som nasytena az po krk.
Stravu si musim strazit kazdy den. Zial, ked trochu povolim " vysledok" sa okamzite dostavi.
Zda sa, ze vaha sa opät o kusok posuva nadol.
Zial, nemam v sebe dostatok odhodlania na kazdodennu chôdzu. Vzdy je nieco "dôlezitejsie". A to je to, na com musim popracovat.

Napíšte v tejto téme