zatočíme s tukom behom za výfukom...

Tu si môžete držať osobné prehľady o zhodených kilách, zaznamenávať priebeh chudnutia, úspechy, neúspechy.
Post Reply
renchuuu

zatočíme s tukom behom za výfukom...

Post by renchuuu » 08 Jul 2008, 00:31

Ahojte,
som Renáta alias renchuuu a budem tu bývať.:) Dúfam, že priamo úmerne s časom tu stráveným sa budem aj scvrkávať. Túto snahu mám už takmer polovicu svojho života, no nejako sa mi to darí presne opačným smerom. Myslím, že definítívne rozhodnutie skoncovať s tým prišlo, ked som jedného marcového rána 2008 zbadala na váhe číslo 80,9 a povedala som si, že tá 81 tam nebude ani keby som sa rozkrájať mala. Ani netuším ako som to dotiahla až sem. Keď som sa pred takmer ôsmimi rokmi zoznámila s mojím priateľom mala som 67kg. Dovtedy som bývala na intráku a sama a mojím najobľúbenejším jedlom bol skvelý smotanový langoš v Mlynskej Doline.Tí, čo ste tam bývali, viete o čom je reč. Sedem rokov žijem v jednej domácnosti s mojou drahou polovičkou (mimochodom, jeho mamka ho vychovala k pojedaniu len toho najzdravšieho a najkvalitnejšieho jedla(chvalabohu), ona má cca50kg a priateľ má 63kg - je zjavné že vytŕčam z radu . ) Za tých sedem rokov som mala ten langoš iba raz a ani neviem či by som už také niečo dokázala jesť. Takže myslím , že môžem povedať, že sa stravujem zdravo, ibaže, mám jednu slabosť , milujem čokoládové musli a to zvyknem pomedzi tie zdravé chody vyjedať a rokmi sa to nazbiera, hlavne keď niekedy mám pracovné obdobia, kedy ani stíham spať a nepremýšľam nad tým čo a koľko zjem, nehovoriac o pohybe. Teraz sa snažím nesedieť za compom viac ako 14h denne :) Myslím pracovne , toto je výnimka :) Ináč pracujem doma a o to to bude asi s chudnutím a s prípravou jedál ľahšie a 2x týždenne hrám tenis a ešte si to tu musím naštudovať , lebo zatiaľ sa odbavujem len na florastránkach a zdá sa že teraz aj na tomto písaní :) Tak to radšej skončím a nebudem viac obťažovať. Jednoducho, všetci čo sme tu , sme sa asi trošku viac najedli ako tí druhí a je čas to dať do poriadku :)

ps. musela som tu zmazať asi 10smajlíkov, tak to berte odľahčene prosím , ďakujem.

ivaza

Re: zatočíme s tukom behom za výfukom...

Post by ivaza » 08 Jul 2008, 07:40

renchuu: tak ešte raz vitaj a nech sa Ti darí. :D
44 rokov, 160 cm, počiatočná váha (6.1.07) - 110,9, cieľová (26.5.08) - 63,5 - cieľ udržať

tini

Post by tini » 08 Jul 2008, 08:02

renchuuu, drz sa, vitaj este raz medzi nami, no, uz by bolo na case zaradit sa veru do davu stihleho vasej rodinky;)) teda tvojej buducej rodinky.. Drzim palce, kedze strava neni problem, staci vyradit sladke a mas to, ake jednoduche;)) :mrgreen:
41 rokov, 178 cm, cca 63,5kg, max vaha 92kg,
Ciel: Zit zivot naplno. ;) Zivot je pohyb. ;) Kalokagatia.

"Dobre vidime iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné."

evas

Post by evas » 08 Jul 2008, 12:05

Renchuuu:
Ahojček, Vitaj, tie Tvoje tri uuu mi robia problémy. V mojom veku a s mojim zrakom je to ťažké dodržať, nemôžem dostať výnimku na jedno u?
Ale názov témy máš zaujímavý, máš básnické črevo?
Z Tvojich riadkov cítiť riadne odhodlanie a elán, takže do cieľa dofrčíš onedlho!
Blahoželám Ti k Tvojim 5 kilečkám. :P
62 rokov, 157 cm,
najvyššia váha 84 kg, začínala som chudnúť zo 76,8 kg, schudla som na 65 kg.
Pribrala som na 77,9 kg.
Schudla na 70,7 kg.
Pribrala na 75,4 kg.
Musím nutne schudnúť, najprv na 70 kg.
Ak by to išlo aj menej.

dafe

Post by dafe » 08 Jul 2008, 12:58

Ahoj Renchuuu , tak som tu prifrcala na chvilku, hned ako som temu objavila. Super, tak uz len teraz studuj, ako citam, mas na to idealne podmienky, ked pracujes doma, budes to mat lahsie. S tou polovickou to ja mam tiez take iste. Moj muz ma 182 cm a vazi mozno 65 kg aj s topankami. Takze tiez sme parik :mrgreen: no ale on zasa toho je dost, myslim tak akurat, ale nemoze pribrat. Opacny problem ako my "smrtelnici". Jeho rodinka je cela v "chudom" style, takze aj ja sa citim trochu "vystrcena z radu".
No ale to mas jednoduchsie, ked sa frajer stravuje zdravo, aj cela jeho rodina, aspon Ta tam nebudu vynukovat nezdravymi jedlami, ako to je u mna ked pojdeme na navstevu k svokre, to musim fest odolavat.
Teda zelam vela sil k studiu Mirovych clankov, drzim palce a tesim sa na Tvoje prve hlasenie o schudnutych kileckach :D
vek:36 rokov

renchuuu

Post by renchuuu » 08 Jul 2008, 17:14

haloo, haloo, tak dakujeeem Ivaza, Tini, snazim sa nejest to sladke a mimochodom aj moja sestra je take fifipierko 50kilove. ja som bola vzdy len ta rozumnejsia :) a ona ta fesanda.
Evas, vynimka sa samozrejme povoluje :) a creva mam zatial tenke, hrube a slepe :)
No a Dafe, hlasenia podavat budem, teraz ked mam temu je to ista zodpovednost , ktoru citim . Inac aj ked viem , ze sa vsetky vazite len raz v tyzdni, ja to nedokazem. Ja sa vazim kazde rano, obcas vaha skoci aj hore, ale naucila som sa odolavat aj takym malym depkam z neuspechu. Najviac mi asi pomoze ked citam prispevky a obcas mi v usiach zarezonuje nieco co ma inspiruje a poviem si, ked ini to dokazu, dokazem to aj ja.
A este TINI, velmi sa mi paci motivacne okienko alebo fotomontaz. Spravila si kus prace a pritom si este aj omladla, za par mesiacov z tety bola kocka :) Aj ja mam mimochodom take fotky pred aj po, ibaze v opacnom garde :))

Skavka

Post by Skavka » 08 Jul 2008, 19:25

renchuuu: vitaj medzi nami. Vidím, že už si zaznamenala pekný úspech (5 kílečiek dole). Tak gratulujem a nech sa ti aj ďalej tak pekne darí. :D
vek 50,výška 167 cm, 1.2.2007 začiatok 80 kg, cieľ 68 kg, teraz 74,4 kg

MareKika

Post by MareKika » 08 Jul 2008, 20:33

renchuuu: pokojne sa kazde rano vaz (aj vecer, po cikani, po sprche :roll: ), ked ta to bude motivovat a nie zdeptavat...ma to svoj zmyslel....vies casom, preco ti niekedy stupne vaha (pecene kura) alebo klesne (dostatok pitia, spravna strava)...
Drzim palce, pripominas mi jednu byvalu kolegyno kamaratku...a tak sa mi dobre diva na tvoju akoze foto pred (joj, keby som uz mala tolko, co ty na zaciatku),,,,strih ti brutal sekne... :D
Image

Ishtar11

Post by Ishtar11 » 08 Jul 2008, 21:44

Ahoj Renchuu, vitaj, tiez mi niekoho pripominas, mas velmi mile foto, nech sa ti dari
28r. 176cm, max 100kg, min 84.1kg, sen 67kg

tini

Post by tini » 09 Jul 2008, 06:21

renchuu, dik;)) Ja som sa aj ako tetuska citila, uz len dozit o dochodku.. cudne, co take kilecka robia s clovekom;)) Nastastie to je vratny proces;)) S tymi sestrami, aj u nas to tak bolo;))
41 rokov, 178 cm, cca 63,5kg, max vaha 92kg,
Ciel: Zit zivot naplno. ;) Zivot je pohyb. ;) Kalokagatia.

"Dobre vidime iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné."

Vilma

Post by Vilma » 09 Jul 2008, 07:31

Renchuuu, vitaj, nech sa ti darí. Každodenné skákanie na váhu je neresť viacerých dievčat na tomto fóre/minimálne ja ňou trpím :roll: /. Tiež sa ospravedlňujem, keď ťa niekedy oberiem o nejaké to u :mrgreen: .
Vilma ... vek 54
zapamätaj si, že tento deň je prvým dňom zvyšku tvojho života. uži ho a múdro s ním zachádzaj.

lu.anna

Post by lu.anna » 09 Jul 2008, 10:39

renchuuu:...tak ťa vítam aj ja a dobrovoľne priznávam, že tiež skáčem denne na váhu :mrgreen:
Vek: 50, výška 170...11/06-102,6kg, 7/07-87,4kg, 02/11-100,6kg, 11/11-93,6kg,1/12-91,8kg cieľ: chudnúť, schudnúť a udržať...

majuska

Post by majuska » 09 Jul 2008, 11:01

ahoj Renchuuu, ja som tiez zaciatocnik na tychto strankach, snazila som sa chudnut aj doteraz, ale bez tejto super pomoci, zalozila som si temu vcera. A k tomu vazeniu, vlastne preto pisem tento prispevok - nemam ten "syndrom vazenia" ako pisete, ja sa toho doslova bojim, kolko to zasa navazi, lebo niekedy po tyzdni poriadneho cvicenia vaha ukaze aj viac, ale to som nepraktizovala zdrave stravovanie, povedala som si, ze odteraz sa budem vazit v utorky a budem si zapisovat.
vek 30, výška 176cm
max.váha máj 2007 112 kg
min. váha rok 2009 78 kg
váha 1.1.2014 107 kg
váha teraz 22.5.2014 98 kg

apolenka

Post by apolenka » 09 Jul 2008, 11:33

majuska: pozor, pozor, poriadnym cvičením naberáš svaly, teda i na váhe. I objem sa ti môže "zväčšiť", lebo sa ti telo spevňuje. Tak pekne pokračuj s vážením jedla, cvičením. Uvidíš, bude lepšie. I mne sa zdalo minulý týždeň, že som pribrala. Teraz som nemala veľmi čas cvičiť a výsledok? mám pevnejšie telo a ubudlo zo špečkov.

renabena

Post by renabena » 09 Jul 2008, 12:50

servus, vitaj, menovkyna :)
ocenujem tvoj humor, to je tiez moja parketa :wink:
ale za vyfukom behat.. kuc kuccc :mrgreen:
drzim palce, a blahozelam.
a priznavam, ja uz skacem na vahu len raz denne :twisted:
ono sice moze bvo vaziaci den ukazat vioac ako hociktory iny den predtym, ale to predsa nevadi. tie dni predtym vzdy ukazu, dalsi tyzden "svatu pravdu", a to, ze to ubuuuudaa!!
nevzdavaj to, budem ta kontrolovat!!! :lol:
49r, 170cm, max kg 79,9( 23.12.2010), teraz 78.0, medziciel 68 a snom je 63

Image

Post Reply