KATUŠ a jej dnesok pre lepsiu buducnost

Tu si môžete držať osobné prehľady o zhodených kilách, zaznamenávať priebeh chudnutia, úspechy, neúspechy.
Napíšte v tejto téme
Obrázok užívateľa
katuš

Re: Už 35 dni bojujem s Vami

Poslať od katuš » 05 Júl 2009, 16:26

Ďakujem mimka že si má kukla vieš to bol taký experiment ale nebola som ôbec hladna a to som bola ja na ture cca 3km do kopca plus sobotnajšie upratovanie. Dala som to do flora strániek a výšla mi hroza 4400KJ B 74,4 S 103,4 T 32,9 a to aj s 5 g oliváka. Tak uplne málo

Inak ja zemiak davám vždy tých 90 až 120 g podla toho aký ulovim v hrnci.
čo sa týka toho pečiva je domáce ale neviem či hobim dobre kukni aj na to

400g celozrná stredna
200g polohrubá biela - viem ta tam nemá čo robíť ale kým mám ešte stare zásoby tak ju dávam
100g krupy č:3
50g vločky
80g kukurična krupica - do poslednej várky som ju už nedala
20g slnečnicové jadra
Kvasnice 1/2 lyžice cukru, 2 lyž.octu, 2 lyžice oliváka, 1/2lyžičky soli 1 lyžička razce, voda neviem koľko podľa potreby
Aké cesto robíš ty?
1.4. ????
Každá cesta začína prvým krokom, nech je akokoľvek dlhá....

Obrázok užívateľa
katuš

Poslať od katuš » 12 Júl 2009, 14:12

Ahojte bojovničky ako sa mi mate koľko Kg ste vypotili mne váha trochu štrajkuje ale ona dostane rozum.

Neviete kde sa stratilo slniečko nevideli ste ho, pošli te ho zamnou snim mi to ide lepšie :)
1.4. ????

Obrázok užívateľa
katuš

Poslať od katuš » 14 Júl 2009, 14:12

Tak moje milé mam pocit že si už píšem sama zo sebou tak mi prosím aspoň napíšte pozdrav. Slniečko už výšlo a moje kila sa pohli dolu mám - 3 kg váha už sa bliží k dvojcifernosti 102 dufám že do konca mesiaca to pride. Tak som spokojná aj centaky sa pohli.

Moje milé mám takuto otázku ako mám počítať hodiny medzi jedenim priklad rano jem 7 hod keď dojem je 7.15 až 7. 20 hod od kedy mám počítať keď dojem alebo keď začnem jesť alebo sa mám riadiť podľa toho čí som hladna a upraviť to podľa toho. Už dlhšie s tým lámem hlevu ako to robite Vy?

Možu sa jesť vnutornosti s prasata mám srde a neviem či je vhodné poradte mi prosím

Ďakujem a majte krásný slniečkový dniček .
1.4. ????

Obrázok užívateľa
Dora

Poslať od Dora » 14 Júl 2009, 14:38

Ahoj Katuš, blahoželám k úbytku. Možno si naozaj potrebovala ako urýchľovač slnko :-)
Tak nech to ide podľa Tvojich predstáv a nech si čo nevidieť dvojciferná.

Ja hodiny počítam odkedy som jesť začala. Jedávam niekedy dlhšie, niekedy kratšie a zbytočne by sa mi to komplikovalo. Tak sa snažím jesť vždy v celú hodinu, aby sa to ľahšie počítalo. A zas také presné to byť nemusí :-)

A vnútornosti ja sama nejem. Občas /cca raz za dva mesiace, robím kačaciu, alebo husaciu pečienku/. Myslím, že ak to máš rada, raz za čas primerané množstvo nezaškodí ani Tebe.

Pekný slnečný a bezvýnimkový deň xstrechx
]Už som mala aj 82 kg, necítila som sa zle, ale dobré to nebolo.
Mojím cieľom je aktívny život v zdravom tele. A ak sa mi raz podarí mať 53kg poteším sa.
Dôležité je žiť a nie prežívať.[

federika

Poslať od federika » 14 Júl 2009, 20:56

ahoj katus, super ubytok. ide ti to paradne. xclapx ty uz si za chvilku dvojciferna. ja som este daleko za tebou. mna este aj mima predbehne. uvidim v piatok co mi ukaze vaha. ale mozno nieco robim zle. neviem, pocitam stale aj vazim.
inak, ja vnutornosti moc nejedavam, asi preto, ze tu ani nie su tak dostupne ako u nas doma, ale napr. ked robim kuraciu polievku zo srdiecok alebo zaludkov, tak si trosku maska dam. a myslim,ze aj pecienku a tak raz zacas mozes.
nemas nejaky tip na obed, veceru? ja stale jem pomaly to iste- bud kuracinu alebo morcacinu. obcas tuniak. nemozem tu ani zohnat kalerab, to ma stve, lebo ten mam rada a nikde, nikde ho tu nemaju. neviem ci to nedovazaju?
tak drzim palce, nech sa ti dari aj nadalej.
Obrázok
Obrázok

ZACIATOK 5.6.09 115kg, 178cm
12.6.- 113,1kg
19.6.- 112,5kg
26.6.- 112,0kg

Obrázok užívateľa
katuš

Poslať od katuš » 14 Júl 2009, 21:20

Ahoj Frederika čítala som že máš navštevu tak si im mohla povedať až ti donesu alebo daj adresu ja Ti jedem pošlem. Neboj sa aj Tebe váha ukáže menej a pokiaľ vážiš a výchadza ti to Kj dobré ono to pôjde. Môžno sa len tvoje sadieľko brani ale Ty to nevzdavaj a bojuj ako ja. Ja mám dnes už 54 deň dnes som veľmi spokojná som dodržala všetko na 1. Dala som si kusok toho srdca to kvoli chlapovi som várila akeď jemu varim nechce sa mi samostatné. Vieš keby som sa ja napchávala furt kuracim mäsom tak začnem kotkodakáť alebo niesť vajca :D
Sojové mäso používaš ? da sa Ti to tam zohnať?

Ak ano tak si kúp sojovú drť namoč podľa návodu ochuť. Na oliváku upraž cibulu len rýchto daj zeleninu podľa chuti nakrájanu na menšie časti a trochu podlej vodou podus (nie medzi krk) , pridaj drť trochu kečupu alebo pretlak mali povár neviem koľko tak od oka 10-15 min a podavaj s cestovinou a ktomu ešte surovú zeleninu. Mňam ja ani necitim že by to nebolo máso. Pri soji je dôležité veľa ochutiť.

2 recept kuracie mäso Ja ani neochucujem nakrájam a tenšie plátky dám do pekáča a zasypem kyslou kápustou ak treba prochu podlejem a dam piesť do truby. xmnamx

Zatra ešte porozmyšlam nád nejakým receptom
1.4. ????

Obrázok užívateľa
katuš

Poslať od katuš » 14 Júl 2009, 21:25

Dora dik aj za rádu už som zas mudrejšia áno to slnko to je super ja ho potrebujem kôli vode. Dávam ju na slnko a ona dostava takú inú chuť a zda sa mi že mám viac energie.
Aj Tebe krásny slniečkový deň a samozrejme tiež bezvinimkový
1.4. ????

Obrázok užívateľa
Deniska

Poslať od Deniska » 14 Júl 2009, 21:49

Katus, paradny ubytok, pri tomto tempe budes dvojciferna coskoro. Len tak dalej, nech sa ti dari.
Vek 28, 172 cm, Vaha: Max 90(pred porodom v januari)kg, odvtedy 81 kg, ciel 62kg

Obrázok užívateľa
katuš

Poslať od katuš » 14 Júl 2009, 21:58

[quote="Deniska"]Katus, paradny ubytok, pri tomto tempe budes dvojciferna coskoro. Len tak dalej, nech sa ti dari.[/quote

Deniska bodaj by si mala právdu a bolo by to ešte tento mesiac.Dik
1.4. ????

federika

Poslať od federika » 14 Júl 2009, 22:29

dakujem katus. sojove maso som zohnala, ale len take uz ochutene a to bolo teda chutovo hrozne. cele som to rovno vyhodila do kosa.. normalnu sojovu drt tu praveze nemozem zohnat. mozno sa to tu niekde kupit da, ale este som nenasla.. no s tou kuracinou a kapustou dobry napad, kedysi som tak pekavala maso s kapustou, ale bravcove. a prilohu si k tomu davas aku? zemiaky, chleba?
Obrázok
Obrázok

12.6.- 113,1kg
19.6.- 112,5kg
26.6.- 112,0kg

Obrázok užívateľa
katuš

Poslať od katuš » 15 Júl 2009, 14:53

Frederika zemiak v šupe ten tiež varim v trube dolu zvlášť v hrnci s vodov. šetrim tak elektriku aby som nezapínala veľa spotrebičov. čo sa týka chleba alebo pečiva to celozrného snažim sa jesť iba ráno a desiatu alebo svačinu takže až neprekročím tých 100 až 120 g za deň. Ale ak máš tý raada ku kapuswte chleba tak si dáj. Večer napíšem ešte daký recept tak sa majte všetci suprovo nech Vám slniečko svieti :D :)
1.4. ????

federika

Poslať od federika » 15 Júl 2009, 19:13

katus, ved ja to tiez s tym chlebom neprehanam, jasne, na ranajky si dam a niekedy na olovrant, ale to len tak 40-50g, ale to fakt len niekedy ked uz ma nic nenapada co zjest.
Obrázok
Obrázok

12.6.- 113,1kg
19.6.- 112,5kg
26.6.- 112,0kg

Obrázok užívateľa
katuš

Poslať od katuš » 15 Júl 2009, 19:47

frederika teraz kukam že Ti si riadne veľká však na tebe asi nieje moc vidno tie kg. Inak s tým chlebom si môžme ruky podať aj tak keď už neviem čo .

Ešte jednu moju prplu Ti tu dám
Brokolica 100g napariť na jemno pokrajať, cibulu tiež na jemno , jednu paradajku na menšie kusky, jogurt stačí tak pol toje asi 65 g zmiešať a ozdobiť petržlenom. ja to davám odstať do ladničky na 1hod alebo aj viac možeš tam potom prídať aj nejaké to semienko alebo orech a ktomu davam tak 30 až 50 chlleba neviem aké to ma hodnoty ale mne to celkom chuti aj má to zasíti. Robila som to aj s karfiolu ale to už nebolo ono a ešte trošku možeš okoreniť podľa chutí. Ešte k tomu 1vajco na to som skoro zabudla

Potom ešte robím špenat k tomu jedno vajco a zemiak a pridamsurovú zeleninu Pretože keď ju nemám k tomu rýchlejšie vyhladnem to asi vedčší te n GI ale to ja zatial tak vážne neberiem
Alebo ešte som robila šošovicový prívarok samozrejme bez zahusteniaa tiež s vajcom a zemiakom tam može isť aj chleba, aj parený šalat som robila s mliekom a vajco k tomu to som mala na večeru bez prilohy.

Frederika ja už to tak asi týždeň nepočítam tak presne iba približné aby sedeli Kj a bielkovina tuk moc nedavam ten mám zastupený v pečívu domácom. A keď je bielkoviny malo dam si 30 g tvarožiek len kvoli tej bielkovine lebo mi sme sa doteraz nekamaratili.

Ak budeš mať viac času napíš mi tvoj jedalniček že ako sa stravuješ Ti a potom aj ja ti naápišem zajtra budem aj presné vážiť až to je presné .ahoj a maj pekný deň aj večer :)
1.4. ????

Obrázok užívateľa
katuš

Poslať od katuš » 16 Júl 2009, 21:28

Ahojte všetký chudnúce dnes som bola v T. pozrieť tu váhu rozbalila a stanula na ňu ľudia na nej bolo 98,6 aj som skoro spadla z nôch skočím na ňu 2krát 104,1 no a treti krát už som radčšej neskušala až nemusia volať rýchlu keby má tam porazilo.Tak som ju nakoniec nekupila. vravím si na tomi stačí aj moja stará ta tiež hadže taky rozdiel ja však hlasim to čo najviac da ona mi tiež už ukaže aj 99 až 102 a večer aj 103.

tak som si kupila švihdlo xsvihx chlap sa mi dosmial a ja vravím no potom sa budem smiať ja keď budem máť tých 75on ďalej kýsnuť. Zeleninu mi nedaváj to su jeho rečí ale keď mám malo vtedy by jedol potvora jedna.

Poradte mi ako mám vysvetliť chlapovi že keď chudnem musím jesť. Dnes si naložim 120 g kuracieho k tomu 106 g zemiaku a 200g mix zeleniny a on ti mi povie nejedz toľko priberieš asi sa muto zdalo veľa. Alebo bol nasr...lebo som si zobrala stehno samozrejme bez kože a jemu ostalo len jedno on keby ta kura tak 100 mala :lol:
1.4. ????

Obrázok užívateľa
katuš

Poslať od katuš » 16 Júl 2009, 21:36

Ešte mám jednu otázku na olivový olej v T. majú olej po 89.9 sk je určený na výpražanie do polievok ano proste do 80 stupňou tak to tam bolo písane . Moja otázka može byť aj taky to olej tak pod maso ale je na niečo dobrý?

Nekupila som ho tak sa pýtam najprv.

minule som kupila začku Ballester ten sa mi zdal O.k. neviem aký je Váš názor.
A terazEXTRA VIRGIN OLIVE OIL for Salads _píšu že extra panensky tak neviem.
No videla som aj liter za 300 to je už fakt dosť na mamičku na MD. Aký kupujete VY
1.4. ????

Napíšte v tejto téme