Stránka 1 z 401

KATUŠ a jej dnesok pre lepsiu buducnost

Napísal: 25 Jún 2009, 21:52
od katuš
Dnes je čas na zmenu názvu konečne som 7mičkova trvalo mi to rok a pol ale stalo to zato ... xdancex xdancex xdancex xdancex xdancexAhojte spolubojovníci volám sa katuš začla som 22.5. na váhe 115 kg po mesiaci mi zošlo 9 kil čo mýslim, že je super pretože mi odišla voda. Pred rokom mi robili vyšetrenie na objem tuku vody a iné. Povedai mi že stýmto sa ešte nestretli že mám v tele 30 litri vody. Veľmi sa mi páči ako sa povzbudzujete a preto tu píšem potrebujem podporu doma ju nemám až v takej miere ako by som chcela hoci patria k nám ale ešte sa nezobudili.
Ja som v tom s dcérou a varim aj pre syna ten to nepotrebuje ale jeto zdráve.

Mám na Vás pár otázok (na trojciferne) ako částo a čo https://www.chudnutie-ako.sk/forum/posti ... e=post&f=8# pri takej nádvahe.

Dcéra bude máť meniny možte mi poslať nejaky receptik na koláč taký zdravi ale aby tak nevizeral

Re: Už 35 dni bojujem s Vami

Napísal: 25 Jún 2009, 22:03
od ivaza
katuš: vitaj. Blahoželám ku krásnemu úbytku. xclapx
Na začiatku si treba prečítať články v zelenom políčku. Tam nájdeš všetky potrebné informácie. A ak tam niečo chýba, alebo niečomu nerozumieš, kľudne sa pýtaj. Kto vie, odpovie.
Takmer v každej téme nájdeš na začiatku jedálničky aj s komentármi, ktoré Ti tiež môžu pomocť.

Koláč pre dcéru určite nájdeš tu: https://www.chudnutie-ako.sk/forum/viewt ... =8&t=57898

Re: Už 35 dni bojujem s Vami

Napísal: 26 Jún 2009, 05:31
od katuš
ďakujem Ti zaodpoveď a za privitanie, všetko som prečitala teraz už mám "len" prax.
Zatial mi to celkom ide inak by to som neschudla.

Musím sa pochváliť myslela som, žeJa nikdy nebudem piesť domáce cereálné pečivo vyskušala som to a je to fantázia, prosto super xclapx Dcéra mi povedala mama budeme to predavať (má 8)


https://www.azet.sk

https://www.orange.sk

https://www.google.sk

Re: Už 35 dni bojujem s Vami

Napísal: 26 Jún 2009, 08:05
od ivaza
katuš: to poznám, tiež robím veci, o ktorých som si myslela, že sa ani nedajú. Napríklad piť vodu z vodovodu, nesladiť čaj, nejesť chipsy,piecť doma chlieb, robiť si jogurt, ... :-)))

Re: Už 35 dni bojujem s Vami

Napísal: 26 Jún 2009, 13:59
od katuš
Ahoj Ivaza chcem sa ťa opýtať ako robiš domáci jogurt s tým som sa tu zatiaľ nestretla, treba na to asi jogurtovač to nemám zatial všetko nejde na raz.

Ivaza nepýsala som svoje mieri len základne moja výška je tak ako tvoja 160 cm a teraz mám "už" 106 kg srandovne čísla. Môj ciel je do konca augusta sa dostať pod 99 kg.


Takže začinam ako ty len plus 4 kila. preto by má zaujíma koľko ti trvalo kým si došla na 75 kg. Toje mimochodom môj ciel ako sa vraví do roka a do dňa. či sa mi to podári to je otázne ale ja si verím.

Re: Už 35 dni bojujem s Vami

Napísal: 26 Jún 2009, 21:23
od ivaza
katuš: jogurt nájdeš tu: https://www.chudnutie-ako.sk/forum/viewt ... =8&t=58419
Nepotrebuješ jogurtovač.

Už neviem presne, ale skopírovala som Ti z mojej poslednej témy zhrnutie:
Prvej desiatky kíl som sa zbavila za 6 týždňov, druhej a tretej za 9 týždňov, štvrtej za 18 týždňov, no a posledných 7 kilov som chudla najdlhšie 32 týždňov.

Tvoj cieľ - je to v Tvojich rukách a určite sa to dá. Držím palce.

Re: Už 35 dni bojujem s Vami

Napísal: 26 Jún 2009, 23:43
od kajka45
Katuš : vitaj medzi nami a nech sa ti darí xstrechx a k zhodeným kilám srdečne gratulujem,ide ti to super,len tak ďalej

Re: Už 35 dni bojujem s Vami

Napísal: 27 Jún 2009, 07:50
od katuš
ďakujem Vám obom veľmi pekne. Ivaya ja som sa pýtala na tie kila či je to ten moj ciel reálny a zistila som že ano TAK HOR SA NA TO xsvihx

Mám taký to problem píla som dve kávy 4 dc samozrejme s cukrom a riadne a mliekom mám nizký tlak .Teraaz už 2 týždne jednu 2 dc bez cukru ale s mliekom .
Ako to vlastne s kávou je kdesi som počula že odplavuje bielkovinu . Neviete niečo o tom ? Kedy by som si ju mala daváť pred jedlom alebo po ňom neviem :?:

Ešte niečo včera má dokonca suseda potešila citujem ju "akosi si pochudla " ja som sa len usmiala a radovala môj prvý ohlas :) :) :)

Idem niečo robiť takto tu neschudnem , večer mrknem zas pekný dniček všetkým bojovnikom

---------------------------------------------------------------------------------------------------
zač. 22.5.09 - 115, 22.6 - 106

Re: Už 35 dni bojujem s Vami

Napísal: 27 Jún 2009, 10:28
od betina1984
katuš, vitaj u nás a nech sa ti darí...
S tou kávou ja nevidím žiadny problém. Ja už dlho pijem ráno pol litra kávy, bez všetkého. Mám rada iba takú horkú. A poobede si dám druhý pol liter... A som tu... Ako kardiak by som až tak moc nemala, ale chutí mi. Nehovorím, že je to každý deň, ale ráno musí byť, poobede len keď mám chuť.

Re: Už 35 dni bojujem s Vami

Napísal: 27 Jún 2009, 15:45
od katuš
ďakujem aj tebe za privitanie ako som pozerala dari sa ti dobre aj s kávou. Vidim že máš dieťatko stravuješ ho tak ako ty. Alebo si nekonpromisná ako ja doma žiadná sladkosť zakazala som aj koláče od babky zatiaľ neuspešne akosi to nechcú pochopiť

Re: Už 35 dni bojujem s Vami

Napísal: 27 Jún 2009, 16:15
od federika
ahoj katus, vitaj!! ja tiez patrim k tvojej skupine= cize trojcifernej :-)))
drzim palce, nech sa ti dari. a odkial si z kysuc??

Re: Už 35 dni bojujem s Vami

Napísal: 27 Jún 2009, 16:32
od Dora
Ahoj Katuš, vitaj. Držím palčeky. Myslím, že keď sa Ti podarilo tak nádherne schudnúť prvý mesiac, že je to pre Teba dostatočne motivujúce pokračovať.
Tak nech sa darí :-)

Re: Už 35 dni bojujem s Vami

Napísal: 27 Jún 2009, 20:46
od katuš
Takže ďakujem mate pravduje to dostatočné povzbudive a motivačné pokračovať ďalej mám pred sebou trnistú cestu ale verím si je najvýši čas

Frederika som z okolia čadca. Kedže sme z rovnakej skupiny môžeme sa porovnavať aby som prišla na to že niečo robim nedobre. Pretoženie vždý to pojde tak ĹAHKO.

Re: Už 35 dni bojujem s Vami

Napísal: 27 Jún 2009, 20:54
od betina1984
katuš, moja malá má 15 mesiacov. Je takmer všetko, čo my. Dávam jej aj sladkosti, ale nie zase nejako prehnane a ona to ani nejako nemusí. Ja bývam s mužom a malou u našich, takže mama varí pre všetkých a mne keď sa niečo nehodí, tak si uvarím sama pre seba a to malá neje. Jej varíme osobitne, prípadne niekedy spapá, čo máme my. Inak som rada, keď spapá aj nejakú tú buchtu...

Re: Už 35 dni bojujem s Vami

Napísal: 27 Jún 2009, 21:07
od katuš
Aj ja mám malého štupla a som rada keď vôbec niečo zie aj keď nezdravé. Ja vravím keby som jedla ako on nemusím tu byť (môj má 2 roky) ale celozrné buchtičky mu veľmi chutili -domáce. ja varím pre všetkých okrem manžela ten preč.
A jedia neubliži im to a dcére pômože tiež má nadváhu