!!NESMIEM PRESTAŤ!!

Tu si môžete držať osobné prehľady o zhodených kilách, zaznamenávať priebeh chudnutia, úspechy, neúspechy.
Napíšte v tejto téme
Obrázok užívateľa
cimo

!!NESMIEM PRESTAŤ!!

Poslať od cimo » 29 Aug 2011, 10:49

Takže toto je témička o mojom chudnutí, pokroku, a tom ako ma pri tom udržíte priatelia. Verím, že sa mi to podarí. :) priebežné výsledky sem budem nahadzovať.

Názov témy som si nevymyslel len tak, na to pozor! Ja nemám problém začať cvičiť, ale udržať to - boj s lenivosťou - je pre mňa problémom, tak dúfam priatelia, že pomôžete. Ďakujem

jarmila.lemesova

Re: !!NESMIEM PRESTAŤ!!

Poslať od jarmila.lemesova » 29 Aug 2011, 14:13

Ahoj, Cimo. Vitaj na fóre. Vidím, že si naozaj šikulko, keď si vieš upiecť chlebík a orientuješ sa aj v športe. Chudnutie by malo byť pre Teba malina, len tá bravčová masť pôjde asi do susedov. Vidím, že si sa nepozrel do výsledkov tých, čo schudli. Je tam krátko opísané, čoho sa treba vzdať a čo treba preferovať. Maminu máš rozumnú. tak sa s ňou poraď a spolu pozrite doporučenia. Pre Teba by nemal byť problém - keď rád cvičíš - zhodiť nadbytočné kila aj do Vianoc. Nedáš si záväzok? xcinkax

Obrázok užívateľa
cimo

Poslať od cimo » 29 Aug 2011, 15:20

Do vianoc by bolo tých 15 kíl moc rýchle. sorry, nemám moc zvyk čítať staré, ale asi to budem musieť. čo sa týka tej masti, tak susedia nemajú záijem :D ale nie, tak neviem, ja na masti nepečiem všetko, proste tak keď je bravčové, že ho tepelne spracúvam tak sa snažím to hodiť na masť, pripadá mi blbé tam dávať olej. Ale buchiet na masti sa nevzdám! o tie budem bojovať do konca!! :D

a Záväzok už je, v počítači som si spravil 2 tabuľky, nech vidím spetnú väzbu. jedna o tom ktorý deň cvičím, ktorý nie a druhú že ako pokračujem v celkovom životnom štýle :) postupne ich sem budem nahadzovať :)

a k tomu či to bude problém: teoreticky som už chudý, prakticky stále ťukám do klávesnice :D :lol:

Obrázok užívateľa
tini

Poslať od tini » 29 Aug 2011, 17:14

cafki cimo, precitaj si clanky. Ono len 10 percent celkoveho tuku staci mat zivocisny, kvoli zdraviu. a zbytok rastlinny. pouzivat bravcovu mat na cokolvek nie je veru dobry napad. Olivak je ovela lepsi, samozrejme, nie panensky, ale ten na tepelnu upravu. a buchty extra zdrave nie su tiez, ani bez bravcovej masti.. obcas nezabiju nikoho, ale na chudnutie to jedlo moc nie je, a vyzivovo tiez biedne. ;)
41 rokov, 178 cm, cca 63,5kg, max vaha 92kg,
Ciel: Zit zivot naplno. ;) Zivot je pohyb. ;) Kalokagatia.

"Dobre vidime iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné."

Obrázok užívateľa
cimo

Poslať od cimo » 29 Aug 2011, 17:18

tini: tak pozor: to s tou zdravou masťou máš pravdu, vlastne máš úplnú pravdu, ale ja tie buchty nejem v jednom kuse, to raz za 1-2 mesiace. takže také hrozné si myslím to nieje :)
za ďalšie, ja olivový olej nepoužívaj na varenie, ja tak slnečnicový :) olivivý tak do šalátiku a podobne :)

a čítať musím :D
Naposledy upravil používateľ cimo dňa 29 Aug 2011, 18:23, celkovo upravené 1 krát.

Obrázok užívateľa
tini

Poslať od tini » 29 Aug 2011, 18:16

raz za rok mozes hoccooo... ja ze to jes denne.. :-)))

Obrázok užívateľa
cimo

Poslať od cimo » 29 Aug 2011, 18:22

tam je preklep, raz az dvakrat za strvrt roka miláčku :D takže to možem???? povedz ty

Obrázok užívateľa
cimo

Poslať od cimo » 29 Aug 2011, 20:57

Ako som mohol byť taký idiot a prestať behávať????? je to supeeeeeeeeeeeer xbehx xbehx xbehx xbehx xbehx xbehx xbehx xbehx xbehx xbehx xbehx xbehx xbehx xbehx ja nechapem ako som mohol prestat?????????!!!!!!!!!!!!!!??????????!!!!!!!!!!!!! mne to muselo inak ... joooo, skveleeee to jeeeeeeeeeeeee

Obrázok užívateľa
tini

Poslať od tini » 30 Aug 2011, 07:19

haha, srandicky srandicky.. ved vies ako to myslis.. nie sme na diete, len treba UPREDNOSTNOVAT tie zdravsie veci. no veru, behat neprestan, je to parada, zdielam Tvoj nazor, aj ja dnes idem!

Obrázok užívateľa
cimo

Poslať od cimo » 30 Aug 2011, 10:50

Tak včera to bolo úžasné! eufória ako po extáze! kokos, ja nechápem ako som mohol prestať :D mne muselo inak točiť v gebuli(ak nemám byť vulgárny)

ok, dneska k behaniu pripojím už aj činky a nejaké cviky :)

jarmila.lemesova

Poslať od jarmila.lemesova » 30 Aug 2011, 11:10

Cimko, síce Ti fandím, ale Ty najskôr žiadaš, aby sme Ťa podržali a na druhej strane, akoby si bojoval proti tomu, čo Ti povieme a hájil si to, čo si robil doteraz a od čoho máš prsia, ako si napísal. Tak sa konečne rozhodni, či chceš zábavu pre srandu králikov, alebo si rozumný a ideš do toho so všetkým, čo k tomu patrí, tzn. aj určité odriekanie. Tini je už skúsená a dosiahla skoro ideál, tak vie o čom hovorí. Ak si pozrieš moju stránočku na prvý príspevok, tak zistíš, že som prvých desať kilo schudla veľmi rýchlo. Horšie to už ide s tými ďalšími. Ak by si si dal cieľ, možno by Ti to šlo za pomoci cvičenia celkom ľahko. Len by si to mal zobrať trochu vážnejšie. xbicikx

Obrázok užívateľa
cimo

Poslať od cimo » 30 Aug 2011, 11:31

Máte pravdu, že bez obetí to nejde, priznávam, budú tu musieť byť. :) Po´dme na to! však ak mi to pomôže ja to potešenie obetujem! keď bez toho tini alebo Jarka dokážu vydržať tak aj ja!

cieľ je: 75kg

Takže vyraziť masť, a necelozrnné pečivo, ok?

jarmila.lemesova

Poslať od jarmila.lemesova » 30 Aug 2011, 11:58

Cimko. vidím, že sa ti Mirova kniha, ešte nedostala do hlavy, alebo čo je pravdepodobnejšie, vôbec si ju nečítal. Skús to, tých 15 - 20 min môžeš zo svojho času obetovať, veď Tebe malé deti neplačú. Potom pozri vzorové jedálničky, potom Svoj BMI , kde Ti ukáže, koľko by si asi čoho mal zjesť. Ďalej tabuľku , koľko ktoré jedlo, čoho obsahuje. Určite Ti mamka pomôže aj pri zostavení jedálnička, alebo budete jedávať spoločne, veď si napísal, že ona je dosť za zdravu stravu. Keď nabehneš na normálne pravidelné stravovanie, podľa doporučeného, určite Ti s kontrolou pomôžu ostatné chudnutia chtivé žienky a Fanatik, ktorý tu exceluje aj vo varení. Ja moc ako vzor, veru slúžiť nemôžem. Napríklad minulý týždeň som sa prežrala chlebom s rajčinami, dostala som také obrovské mäsité, že som bola ako odtrhnutá s reťazí. Len dúfam, že sa to príliš neodrazí v mojich výsledkoch. Vidíš, dávam Ti lekcie, a pritom by som sama zaslúžila výprask tým xbicikx

Obrázok užívateľa
cimo

Poslať od cimo » 30 Aug 2011, 21:12

tak v tom máš pravdu, že som ju nečítal. musím si ju kúpiť (som zato, že ak je dobrá - a čítal som tu na ňu ohlasy, tak sa kúpiť oplatí) zajtra budem behať po 2 mestách, tak sa na to pozrem :) tie jedálničky pozrem, svoj už upravujem v rámci podmienok ako sa dá, ešte som ani nezačal :D no ako vzor sa hodí málokto, ale podporu a dobré rady treba na začiatku asi najviac ;)

jarmila.lemesova

Poslať od jarmila.lemesova » 31 Aug 2011, 10:27

Cimino, nemusíš si míňať peniažky, dá sa prečítať aj tu, za 15min. Želám Ti príjemný deň a trpezlivosť. xcinkax

Napíšte v tejto téme