Som vyliečená anorektička

Príspevky na uvedené témy
mirka1

Som vyliečená anorektička

Poslať od mirka1 » 08 Dec 2008, 13:46

mám 16rokov a vyliečila som sa z anorexie...túto tému som založila z dóvodu, lebo som chcela pribrať a postupne sa zmieriť so svojím telom...
Prešla som si aj tzv. chorými obdobiami, keď som sa nechcela vyliečiť a bola xsom hrdá na svoje koosti...
teraz mám 162cm 45kg a cítim sa dobre...som spokojná aj s váhou aj s postavou a týmto by som vám chcela poďakovať za všetko, čo ste si tu so mňou vytrpeli...
Prajem veľa šťastia v chudnutí..

ešte raz vďaka
Naposledy upravil používateľ mirka1 dňa 11 Júl 2010, 10:16, celkovo upravené 5 razy.

HaLuZaQ

Re: Som strašne chudá

Poslať od HaLuZaQ » 09 Dec 2008, 20:25

Vek : 24
Výška : 178
Váha : 78 (8.3.2009)
Cieľ: ~ 70kg

Život je založen hlavně na víře a trpělivosti. Kdo má tyto dvě ctnosti, dosáhne obdivuhodné cíle.l

mirka1

Re: HaLuZaQ

Poslať od mirka1 » 10 Dec 2008, 11:32

dakujem za radu ale trosku si asik neutrafil moj problem...ja som mala anorexiu a teraz chcem pribrat len neviem ako...

Obrázok užívateľa
strawberry

Poslať od strawberry » 10 Dec 2008, 12:35

Ahoj mirka, prečítaj si tému pls poradte, momentálne je hneď pod Tvojou. Je tam veľa dobrých rád, ako pomaličky začať normálne papať. Keby si začala jesť naraz veľa, mohla by si rýchlo pribrať veľa a to by mohlo mať nepekný odraz na psychiku. Začni pomaly, postupne a zvyšuj množstvo jedla a Tvoje telo si nájde optimálnu hmotnosť. Veľa šťastia :D
začiatok 90kg 1/2016
aktuálne 67kg
cieľ = cesta: dosiahnuť a udržať 60kg
Disciplína znamená, že si vyberám medzi tým, čo chcem teraz a tým, čo chcem viac.

Obrázok užívateľa
tini

Poslať od tini » 10 Dec 2008, 12:59

Ahojki mirka, ja si Ta pamatam:) Skus mrknut do tej temicky. Ja by som ti doporucovala pomalicky navysovat stravu, neviem, kolko jedavas teraz, mozno by si mohla napisat, co tak za den zjes a kolko. Taktika by bola zacat papat mensie mnozstva jedla tak 5x denne, a postupne si davky zvysovat. Mohla by si si nacitat, co znamena zdravo sa stravovat a potom si jedalnicek zostavovat z takychto zdravych jedal. Mozeme Ti s nim poradit, ked chces. Zdravou stravou podla mna priberies primerane, nie dako skokom, a mozes si to teda regulovat. Zaklad je ist na to postupne, navysovat tak, aby ti to vyhovovalo psychicky aj fyzicky, ono aj zaludok sa papkaniu novemu prisposobi. Ak budes mat v strave dostatok bielkovin a budes sa pritom aj hybat, tak budes naberat aj svaliky, a aj to sa odrazi na vahe, a zaroven to bude super celkove pre Tvoju kondicku a zivotny pocit, a tiez vzhlad samozrejme. Je super, ze uz vazis viac, mozes ist pokojne s vahou este vyssie.. Drzim Ti palceky, urcite sa ozvi a napis viac, co vieme, poradime:)
41 rokov, 178 cm, cca 63,5kg, max vaha 92kg,
Ciel: Zit zivot naplno. ;) Zivot je pohyb. ;) Kalokagatia.

"Dobre vidime iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné."

Luss
Kontakt:

Poslať od Luss » 10 Dec 2008, 16:59

veľa cvič, jedz primerane a hlavne zdravé veci lebo organizmus potrebuje doplniť stavebné látky a snaž sa pribrať hlavne svaly lebo ani postoj musím pribrať tak ide zjesť škatulu čokolády, byť podvyživená a vyzerať ako cukrová vata napichnutá na špajdli nie je výhra.. aby si potom aj dobre vyzerala a bola zdravá..

mirka1

Re: tini

Poslať od mirka1 » 12 Dec 2008, 13:37

diky ze si na mna pamatas...to sem ani necakala...:-)
no ja vacsinou jedavam na ranajky cerealie na desiatu croissant na obed polovicku porcie na olovrant nepriklad deli tycinku na doplnenie energie a na veceru polievku a stvrtku porcie...
cvicit necvicim taze ani prakticky nemam pohyb len taky ze chodievam na dlhe prechadzky a maximalne ke daco potrebujem mame vybavit..no minule sa mi to dokonca nepodarilo dokoncit moj zvycajny okruh lebo sem stretla segru nevlastnu a ta ma poslala domu vraj sem bleda jak stena ta sem isla...

Obrázok užívateľa
jaro

Poslať od jaro » 12 Dec 2008, 14:47

mirka1, to tvoje jedlo celodenne si viem predstavit ako jeden chod. A to si este nie som isty, ci by som bol syty.. :P
41r/177 cm; max 106 kg v 2013..

Obrázok užívateľa
tini

Poslať od tini » 31 Jan 2009, 23:19

ahojki mirka, ako sa ti dari?? No, pribrat by si fakt mohla, ale jedavas teda velmi malicko.. skus pridat na strave, obed kludne spapaj cely, na olovrant si daj daco normalne nie sladkost, na vecera polievka je malo, zjedz normalne celu.. Prijem by si podla mna mala mat aj okolo 9000, a mozno aj viac. teraz podla mna jedavas mozno tak polovicu, podla toho, co pises.. skus si postupne navysovat. Je este moznost, ze si normalne zostavis jedalnicek, aby si vedela, kolko asi toho zjest. vahu mas teda stale malicku. ale stupla, co je super, aspon trocha. Ozvi sa, dlho tu o Tebe nebolo pocut.. Podla mna cvicit nejak extra nemusis, prechadzky su super. Hoci budovat svalstvo nie je zle, k tomu vsak tre ba aj dostatocne jest.. Ozvi sa..

mirka1

Poslať od mirka1 » 13 Júl 2009, 11:12

ahoj, včera som mala 44,3 a dnes mám už mám už 44,8 kila ale bojím sa, že to už teraz takto rýchlo priberiem, vie mi niketo poradiť, aby to nešlo tak rýchlo? A d meriam už 163:)

Obrázok užívateľa
tini

Poslať od tini » 13 Júl 2009, 16:57

mirka, to si urcite tolko nepribrala za den, to je len zadrzana vodicka a podobne. Napis, co tak jedavas. Podla mna sa s priberania mozes tesit, vaha je ozaj dost nizka, to uz je aj pomerne narocne pribrat.. Bude fajn, ak to pojde hore, neboj sa toho. Ak to nebude pribrate zo sladkosti a tucneho;)), co nikomu neprospeje, snaz sa papat dostatocne.. Drzim palce..

mirka1

Poslať od mirka1 » 18 Sep 2009, 20:01

vyska 163 vaha43 ranajky 2chleby ptm jablko obed druhe vecera jablko

zanebudka

Poslať od zanebudka » 18 Sep 2009, 21:21

mirka, a to takto chces akoze pribrat???

mirka1

Poslať od mirka1 » 24 Sep 2009, 12:55

ja pribrat nechcem som chuda a som hrda na to ze mam anorekticku postavu a vy ma na jedenie nahovarate len zato lebo mi zavidite lutujem vas ste chudery trcia vam speky neviete sa ovladat a preto nutite druhych priberat aby sme neboli chudsie od vas ale my budeme vzdy lebo sme na seba hrde a nikdy nebudete ako my pretoze na to nemate ste prasce a prasce aj ostanete nikdy neschudnete ani na najvyssiu prijatelnu bňvahu co je podla mna 47 kil nech mate akukolvek vysku je to moc jedine ze by ste merali 175cm vtedy 47kil mozter mat inac ste prasce!!!!!tak si to uz konecne uvedomte a nehajte nas zit take krasne ake sme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obrázok užívateľa
strawberry

Poslať od strawberry » 24 Sep 2009, 13:21

mirka, ďakujeme za úprimnosť, až priveľa úprimnosti - ovládať sa je vaša (píšem v množnom čísle, lebo Ty píšeš za všetky anorektičky) priorita - mať nad sebou kontrolu. Píšeš, že Ťa tu nútime jesť...prečítaj si svoj prvý príspevok - veď si nás o to PROSILA!!! Vieš, že ma Tvoj príspevok ani neurazil :-))) ? Možno to raz pochopíš, keď budeš mať trocha viac rokov...keď raz budeš mať po pôrode (ak Ti to Tvoje telo vôbec umožní), ak náhodou budeš musieť brať lieky, po ktorých budeš mať NEOVLÁDATEĽNÚ chuť jesť, alebo keď si s Tebou nejakým spôsobom zahrajú hormóny. Rozdiel medzi nami - podľa Teba prascami - a Tebou - je ten, že my so sebou chceme niečo robiť, snažíme sa niečo na sebe a V SEBE zmeniť, ale Ty si lebedíš v tom, aká si dokonalá...
začiatok 90kg 1/2016
aktuálne 67kg
cieľ = cesta: dosiahnuť a udržať 60kg
Disciplína znamená, že si vyberám medzi tým, čo chcem teraz a tým, čo chcem viac.

Napíšte v tejto téme