Som vyliečená anorektička

Príspevky na uvedené témy
mirka1

Re: Som vyliečená anorektička

Poslať od mirka1 » 16 Apr 2014, 15:17

boze, ked si toto teraz citam...no des a hroza...po tych niekolkych rokoch sa mi vidi vaha uplne nezaujimava oproti tomu co som si prezila v poslednych rokov...mam obrovske stastie, ze mam priatela ktory ma miluje a aj ja jeho a ze sa snazi ako najlepsie vie aby mi bolo dobre...uz ani nie v suvislosti s anorexiou/bulimiou, tu ide aj o ine problemy, ktore sa mi pridruzili-psychicke...rodinne konflikty a to vsetko ohladom jedla to bol len slabulinky odvar oproti tomu, co som vsetko prezila za tieto 4 mesiace od noveho roka, ze som skoro ummrela na are koli svojvolnej intoxikacii paracetamolom ktory vznikol po dlhodobych rodinnych konfliktoch...aj teraz cez velku noc bude u nas moj priatel uz sme sa dohodli co a ako a odrazu len ked zistim ze clen rodiny ktory mi najviac ublizil teda ublizila pride k nam na sviatky a odrazu omg ako budeme spolu a este aj musim drzat pecenovu dietu, nechapem ako to ona pochopi, alebo ci mojho priatela nevyhodi alebo mu neurobi daku scenu ze mu povie nieco v tom zmysel ze nech vypadneme ked si ho ,,vlacim domov " ako to povedala minule... vobec nechapem naco ju mama pozyva ked mi znicila cely zivot tym, ze som zo zufalstva ze stale k nam chodi pojedla lieky...

a tie casy anorexie mi vycita dodnes a pri kazdej co len minimalnej prilezisosti sa snazi najst daky naznak ze znova v tom lietam aby mi mohla vypindat...lebo dobre vie, ako si to zoberiem a ze si nieco spravim...boze ja uz nevladzem...najradsej by som sa vyhladovala na smrt...nech mam pokoj, lebo k priatelovi ist nemozem, lebo vsak ma este nepoznaju a na podnajom sa necitim...neviem, ja som rada, keby si byt rovno kupime ale nejde to...normalne mam triasky a niocne mory o minulosti hlavne o tcovi a o nej...

bojim sa, ci to zvladnem...

a rozmyslam ci by fakt nebolo lepsie sa postupne vyhladovat na smrt...ja uz nevladzem...

Obrázok užívateľa
kikuš

Poslať od kikuš » 20 Apr 2014, 17:01

miruška, hlavu hore, si neskutočne silná a nikto, skutočne nikto ti nemôže ublížiť žiadnymi rečami, pokiaľ si ich nepripustíš. Danú osobu ignoruj prípadne ak sa nedá, reaguj inak, ako by očakávala. Napríklad sa na ňu usmej, popraj jej všetko dobré a podobne. Uvidíš, ako ju vyvedieš z miery. A vykašli sa na reči, tie budú ľudia trúsiť vždy.
Maj sa rada, lebo v skutočnosti nemáš nikoho, len seba samú a preto sa ľúbkaj, opatruj, ochraňuj, váž. Všetko okolo teba nie si ty. Ty si krásna babenka s obrovskou hodnotou nezávisle od okolia.
Ak chceš, napíš mi do témy, môžeme pokecať, pracujem s dievčatami s podobnými problémami. Posielam ti tohto smajla toothsmile , je len a len pre teba. Ozvi sa.
1.3.2014 - 103 kg (výška 180 cm, vek 41)
8.2.2015 - 80 kg
cieľ: udržať cca 80 kg
"Čo všetko môžem dokázať? Všetko, čo si zaumienim." H. Schliemann

Obrázok užívateľa
tini

Poslať od tini » 22 Apr 2014, 16:40

mirka, to je sialene, co si si musela prejst. ja by som to videla na podnajom, aj ked malo Ta poznam, tak tazko radit, ale asi spolocne byvanie s niektorymi ludmi, resp. tie navstevy, Ta skutocne nicia a mozno by bolo najlepsie to nejak limitovat, odstranit priciny, aby si mala pokoj a klud. Asi sa potrebujes osamostatnit. To nie je normalne, co zazivas, skus to s niekym riesit, komu doverujes..
41 rokov, 178 cm, cca 63,5kg, max vaha 92kg,
Ciel: Zit zivot naplno. ;) Zivot je pohyb. ;) Kalokagatia.

"Dobre vidime iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné."

Napíšte v tejto téme