cvicit pocas choroby?

Športom k trvalej šíhlosti
Napíšte v tejto téme
daniela119

cvicit pocas choroby?

Poslať od daniela119 » 15 Jan 2015, 23:49

Pan Vesely, v prvom rade by som sa chcela podakovat. Vasa stranka mi pomaha chudnut dva mesiace. Zatial som schudla 7 kil bez nervov, zlosti, bez hladu. Denne som absolvovala rychle prehadzky. Aj ked spociatku som dokazala chodit sotva 10 min. a tep mi skakal hore-dolu, uz o par dni som zvladla 1.2 hodiny pri stabilbej tepovej frekvencii. Podotykam ze som necvicila 20 rokov a som tazko obezna. Len teraz je problem. Pred dvomi tyzdnami som dostala zapal pluc a beriem uz druhe antibiotika. Pohyb jednoducho nie je mozny. Uz sa citim zdravsie, len mam silny produktivny kasel. Kedy budem moct zacat znovu chodit? Mam paniku z toho, ze moja kondicia sa dostane do starych kolaji. Vcera som skusila kardio aspon doma na stacionarnom bicykli, ale skoro som sa zadusila. Moja lekarka vravi, ze aj po vymyznuti priznakov sa nebudem moct namahat este mesiac... som z toho dost nestastna. BDW moj muz nie je tucny, potreboval zhodit len cca 5 kil a nedarilo sa mu. Podla vasho programu len upravil pitny rezim a zacal sa stravovat racionalnejsie a 5 kil je prec. Teraz pracuje uz len na svaloch. Takze druhe dakujem ;) vdaka vam mam sexi manzela :)

valecek

Re: cvicit pocas choroby?

Poslať od valecek » 16 Mar 2015, 11:12

pocas cvicenia urcite ziadne prekonavanie sa, pluca dokazu zliezt az na cievy a z toho sa tak jednoducho nevylizes, dopraj si urcite oddych
Obrázok

cieľ : 105 kg, max tep 140 pri zatazi, dvihnut sa jednou rukou na hrazde.
nový cieľ - 95 kg, vypracovaná postava, odstránenie kože a ploché bruško :)

amarie

Re: cvicit pocas choroby?

Poslať od amarie » 18 Apr 2016, 21:48

moj priatel pozna babsku mudrost, ze sportovat ano kym je choroba nad krkom, a nie ked je choroba pod krkom. takze podla tohto neovereneho kluca by som pri zapale pluc nepokusala.
osobna skusenost - so silnym kaslom som si behom akurat vydrazdila krk, lebo som pri namahe kaslala tolko, ze som po chvili nemohla ani polykat. takze nabuduce do toho nepojdem :)
Druhe kolo - zaciatok: 11.1.2016, 88 kg
27 r., 174 cm
Ciel 1: Zabehnut 5 km pod 30 minut - splneny 23.3.2016
Ciel 2: Zvladnut skusky z krav magy
Ciel 3: 73 kg do konca roka 2016

Prve kolo - zaciatok: 1.3.2010, 95 kg, koniec: 23.10.2010, 80 kg

Napíšte v tejto téme