Výroba podpisu a tickera

Niečo sa vám nepáči, nefunguje, ako má? Alebo máte návrhy? Napíšte to sem. Vážnejšie a súrne problémy však prosím napíšte radšej e-majlom mv@mix.sk
Napíšte v tejto téme
Obrázok užívateľa
tini

Výroba podpisu a tickera

Poslať od tini » 21 Okt 2008, 10:42

Dobrý deň :).

Už dlhšiu dobu spracovávam v myšlienkach jeden nápad. Na toto fórum chodím rada. Je tu množstvo dobrých ľudí, ktorých spája jeden spoločný cieľ "telesná váha". Či už znížená, alebo zvýšená alebo stagnujúca..... je to jedno, vždy je to len váha.
Ako už píšem je nás tu veľa. Aj napriek mojej snahe zapamätať si hmotnosť každého prispievajúceho, mám denno denne v hlave myš-maš a musím sa v príspevkoch spätne vracať a spratne hľadať aby som zistila z akej váhy človek štartuje po prípade aký ma stanovený cieľ...

Tu je môj návrh.
Možno ste si všimli a možno aj nie, že každý registrovaný užívateľ má možnosť vo svojom konte upravovať si svoj podpis a pridávať ho k príspevkom. Na ukážku tento príspevok ukončím a všimnite si, tú postavičku ktorá sa postaví na váhu.... to je môj momentálny podpis, ktorým sa "podpisujem" a niektorí si ma podľa tej postavičky aj pamätáte... :)
vek 33, výška 170 cm, max. váha 72, dnešná 61 kg,
cieľ: mať pekné nohy, stehno mať 53 cm a nie 57,5 cm

sussane

NAVOD NA VYROBU PODPISU:

1, Dôležité je aby ste boli registrovaní a prihlásení.
2, Keď si otvoríte fórum, tak v hornej časti v pravom rohu nájdete uvítanie, mne píše Ahoj sussane, a vedľa toho je MOJE
KONTROLNE CENTRUM .... tu treba ťuknúť aby sa vám objavilo vaše osobné nastavenie.
3, Zobrazí sa Vám OSOBNÝ PROFIL, ktorý je zhotovený z dvoch častí.
V tej prvej máte
# Editovať môj profil
# Editovať podpis
# Upraviť nastavenie emailu ..... atď...
Vy si otvorte EDITOVAŤ PODPIS..... máte?
4, ak áno, tak vidíte že tá tabuľka vedľa sa zmenila a máte tam priestor na vloženie toho svojho podpisu.

Teraz je už len na Vás čo tam napíšete, ale keďže sme tu preto lebo sa rozprávame medzi sebou o chudnutí, tak by aj ten podpis mal napovedať niečo o vašej telesnej schránke...

Obrázky sa vkladajú tak, že
1, najprv si nejaký nájdete napr. tu https://www.beruska8.cz/, alebo tu: https://www.sirmi.ic.cz/index.html, možností je fakt veľa
2, obrázok ktorý sa Vám zapáči si uložíte do počítača tak, že sa naň nastavíte myškou, a ťuknete pravým tlačítkom, tam vám
ponúkne nejaké možnosti... vy si vyberiete ULOŽIŤ OBRÁZOK AKO ...... a uložíte si ho niekde v počítači, len si dobre
zapamätajte kam ho ukladáte, aby ste ho potom znova našli...
3, ak ste sa dopracovali už k tomuto bodu, tak si musíte otvoriť ďalšiu kartu a ísť na stránku napr. tu https://www.radikal.ru/, je
ich veľa ja osobne najčastejšie používam práve radikal...
4, ako vidíte je tam napísané VYHLADAŤ, tak tam ťuknite a vyhľadajte si presne ten obrázok ktorý ste si do počítača uložili
práve kvôli svojmu podpisu, určite ste ho už našli, tak stačí naň teraz len urobiť dvojklik a potvrdiť to v tmavo modrom
rámčeku ruským písmom napísané niečo ako ZAGRUZIŤ,
5, gratulujem, zvládate to bravúrne... počítač chvíľu pracuje, tá chvíľa závisí od rýchlosti internetu... a už to máme, zobrazuje
sa nám nová stránka... mal by sa vám tam zobrazovať uložený obrázok a možnosti 1 až 9...
6, teraz už stačí len skopírovať ten odkaz z druhého riadku, píše tam zelenou farbou niečo ako Kartička v texte...
obrázok do textu a vložiť skopírovaný text do podpisu... kopírovaný text bude vyzerať asi takto:
IMG]https://i014.radikal.ru/0801/13/dd3bf0227830.gif[/IMG, ja som zámerne vymazala tie hranaté zátvorky aby ste videli
text a nie smajlíka, tohto: Obrázok
7, a sme takmer na konci, teraz už stačí len niečo napísať a odoslať
8, hurá, funguje to?

Pre tých ktorí nevedia ako sa kopíruje:
1, myšou sa nastavím na riadok alebo text kde idem kopírovať
2, pridržím ľavé tlačítko a prechádzam po texte
3, text sa označuje, keď je označený celý, tak pustím to ľavé tlačítko
4, text mám označený, myš voľnú, ruky uvolnené, na klávesnici stláčam súčasne Ctrl - c, to c je ako začiatok slova
copírovať, kopírovať
5, potom sa myškou nastavíte tam, kde chcete konkrétnu scopírovanú vec vložiť a stlačíte tlačítko Ctrl - v , V ako vložiť... :)

No tak hádam, ste ma aspoň trošku pochopili, prajem veľa trpezlivosti a ak sa Vám nedarí tak sa pýtajte... pomôžem...
41 rokov, 178 cm, cca 63,5kg, max vaha 92kg,
Ciel: Zit zivot naplno. ;) Zivot je pohyb. ;) Kalokagatia.

"Dobre vidime iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné."

Obrázok užívateľa
tini

Re: Výroba podpisu a tickera

Poslať od tini » 21 Okt 2008, 10:43

Navod na výrobu TICKERA:
No zdravíčko. Tak ku tomu vláčiku:

Taký podpis sa volá ticker. Môj je o tom, že chcem schudnúť 15 kilogramov. 5 už je preč a 10kg predo mnou. Keď urobím nové váženie, poznamenám si to na stránke, kde som si ten ticker vytvoril. A vláčik sa posunie. Posuvník a pozadie si môžte voliť z veľkého výberu obrázkov.

Postup, ako na to...(bude treba trocha jazyka anglického)

1. Na tomto odkaze https://www.tickerfactory.com/ezticker/t ... php?type=3 nájdete úvodnú stránku na výrobu vlastného tickera na účely chudnutia. Tu si zvolíte obrázok, po ktorom bude chodiť ukazovateľ. (ja som si vybral koľajnice, vy si vyberajte čo chcete, je ich tam na výber na 16 stranách)

2. Keď ste si vybrali, kliknite na Next.

3. Na ďalšej obrazovke si vyberte obrázok pre ukazovateľ (ja mám lokomotívu napr.). Je ich tam dosť na 10 stranách.

4. Keď ste si vybrali, kliknite na Next.

5. Ste na obrazovke "Configure Your Weight Tracker Ticker:" Treba vám nastaviť parametre chudnutia, aby bol ukazovateľ na správnej polohe a na správnom štarte:

6. Choose a Password/Pin: zadajte heslo. Potom neskôr, cez to heslo budete aktualizovať údaje.

7. Privacy: ja som si vybral "Private Data".

8. Track: tu si zvoľte, čo chcete, aby ukazovateľ sledoval: buď Zmenu Hmotnosti (Weight Change) alebo Hmotnosť (Weight) alebo Obvod Pásu (Waist)

9. Weight Units: zvoľte si Kilograms. Kto chce byť iný, nech si zvolí libry. :)

10. Your target weight: vaša cieľová hmotnosť. Napíšte ju tam.

11. Your starting weight: vaša hmotnosť na začiatku chudnutia: napíšte ju tam, nebojte sa X-)

12. Your current weight: aktuálna posledná známa hmotnosť. Napíšte ju tam.

13. Weight Date: ja som tam napísal dátum váženia poslednej aktuálnej hmotnosti, v tvare DD/MM/RRRR

14. Waist Measurements: Kto chce, môže si tu zapísať údaje pásu. Najprv si ale treba zvoliť, že meriate v európskych mierach (Metric/S.I.). Kto nechce mať pás na tickeri, tak zvolí WAIST NOT DISPLAYED.

15. Ako posledná zadávačka je BMI. Ak to chcete mať na tickeri, tak si zvoľte Height Units: dajte Metric/S.I. Potom treba zadať výšku (Your Height:) v tvare m cm. Prosto, rozdeliť na metre a centimetre.

16. Keď ste to zvládli, tak kliknite na Next.

17. Uložte, opíšte si niekde webovú adresu vášho tickera, ktorá sa objavila na stránke. To preto, aby ste mohli neskôr aktualizovať údaje, cez tento odkaz. Pre názornosť si pozrite hornú časť priloženého obrázka.

18. No, a teraz, že AKO DOSTAŤ TICKER DO PODPISU, že anó? Poďme na to...

19. Do podpisu si vlastne skopírujete odkaz na tento ticker, jeho adresu. Ten odkaz nájdete na tej istej poslednej stránke, trocha nižšie v časti ktorá je označená bbCode. Pre názornosť si pozrite dolnú časť priloženého obrázka. Treba si skopírovať text, ktorý je medzi [img]a[/img], vrátane týchto [img]a[/img]. Ten text bachnite do podpisu.

20. Uložiť podpis a hotovo. V prípade, že vám to nejde, položte mi otázku do tohoto fóra.

Amantius

Obrázok užívateľa
mysicka

Poslať od mysicka » 02 Nov 2008, 21:16

Obrázok
Momentálne tehu.
Cieľ: nepribrať viac ako 12 KG
19 tt + 3 kg

Obrázok užívateľa
mysicka

Poslať od mysicka » 02 Nov 2008, 21:18

Veľmi pekne ďakujem za podrobný popis podpisu. Bez neho by som bola stratená.
Momentálne tehu.
Cieľ: nepribrať viac ako 12 KG
19 tt + 3 kg

Obrázok užívateľa
janica

Poslať od janica » 10 Nov 2008, 21:48

pomoooc stratil sa mi obr. z podpisu a teraz sa mi tam ziadno neda dat. aj som davala podla navodu tini a nic.
dakujem za pomoc
42 rokov
166 cm / 80 kg
-------------------------------------------------------------------------

Obrázok užívateľa
levica

Poslať od levica » 25 Nov 2008, 09:39

Ahojte, neviem čo robím zle, ale mne nejak nejde urobiť ten ticker.Robím to podľa návodu od tini a nič! :(
42 rokov,167 cm(max. váha 96 kg)91,4kg(min.váha77kg) Cieľ:min.75kg

LululaZA

Poslať od LululaZA » 27 Nov 2008, 08:52

ahoj tini. podla postupu som urobila ten "vlacik" ale neviem ako ho dat do podpisu.. mne tam ziadne uvitanie nepise..:(
[url=//www.TickerFactory.com/weight-loss/w1Zn987/]
Obrázok

start: nov 2008: 127,7kg, aktualna: 123,2kg, prvy ciel: 115kg do vianoc

bari

Poslať od bari » 27 Nov 2008, 23:05

Ďakujeme tini.Ja som sa to toľko krát snažila sem dať a nikdy sa mi to nepodarilo.Ešte raz vďaka. :D
vek: 32,výška: 170cm,váha: 74kg-19.1.2018,cieľ: 63kg

Obrázok užívateľa
tini

Poslať od tini » 30 Nov 2008, 22:01

ahojte babenky, no je mi luto, ze vam to nefunguje. Tento navod sem pisal tusim amantius, mozno jeho sa da spytat v jeho teme, ak su dake konkretne problemy. Ja ten ticker tiez nemam, neskusala som to vyrobit. Alebo mozno sa spytat dakoho, kto ho ma tiez. Tiez som si vsimla, ze dakomu to ide, dakomu nie. Fakt neviem preco..

Obrázok užívateľa
levica

Poslať od levica » 30 Nov 2008, 22:14

Už sa tým nejdem zaoberať.Dúfam, že sa mi bude dariť chudnúť aj bez tickera :P Držte palce!
42 rokov,167 cm(max. váha 96 kg)91,4kg(min.váha77kg) Cieľ:min.75kg

Obrázok užívateľa
tini

Poslať od tini » 02 Dec 2008, 22:23

Levica aj ostatni, ono ten link dako nefungoval, tak som si dala tu robotku, a som to nasla, aj prakticky ako vidite previedla a podarilo sa.. Tak som to opravila v navode. Tymto sa ospravedlnujem vsetkym, ze som tu daco nakopcila, co som predtym nevyskusala. Ale uz by to malo fungovat.

Obrázok užívateľa
tini

Poslať od tini » 02 Dec 2008, 22:27

levica, keby Ti to neslo, tak mi napis, co s tym je, najdeme, kde je pes zakopany, do toho podpisu hlavne treba kopirovat ten link v spodnej casti pod tickerom.

Mon

Poslať od Mon » 11 Dec 2008, 12:03

Ahojte:) som tu nova, tak dufam ze toto sa mi podari... podla mna ten thicker je dolezity ako stimul.....

Obrázok

ford mondeo

Poslať od ford mondeo » 02 Jan 2009, 17:21

funguje to?

simonecka2

Poslať od simonecka2 » 09 Jan 2009, 14:28

skusam to uz cely den..snad to tento krat vyjde s tym tickerom

Napíšte v tejto téme