udrzanie vahy

Kto schudol, neskončil. Nasleduje trvalá kontrola jedla a cvičenie. Kto po schudnutí nekontroluje papu a necvičí, čoskoro zas priberie.
Napíšte v tejto téme
hejko

udrzanie vahy

Poslať od hejko » 22 Aug 2014, 11:38

cavte schudol som okolo 20 kil no a nechapem to udrzanie vahy ja jem vela zeleniny ovocie tak 2 x za den ale napr taky grapfruit alebo ananas melon ten maly vo vnutri oranzovy alebo ten vodovy si dam kedy chcem aj tie citrusy ved to je v pohode a maso jem kuracie prsia morcacie tuniak vo vl.stave tvaroh rozmyslam ze zacnem jest aj tofu da sa tymto jedalnickom "navzdy" udrzat dobra postava ? kupujem vela zmrazenej zeleniny zelene fazulove struky aj zlte mix zelenin takze to je moj jedalnicek a hlavne jem vela hribov z kauflacu lidla skoro kazdy druhy den s napr vajecnymi bielkami moze mi takato povedal by som zdrava strava udrzat postavu ? vdaka som este student na strednej :D

Obrázok užívateľa
Priska

Re: udrzanie vahy

Poslať od Priska » 22 Aug 2014, 12:54

Hejko viacej studuj tutu stranku... napr. https://www.chudnutie-ako.sk/som-chudy
...a prosim ta nezakladaj na kazdu otazku novu temu... maj jednu temu, ked tam polozis otaku, urcite sa najde niekto kto ti odpovie thumb1
38r.
163cm/57kg (01.01.2015)

"Nas zivot je taky, akym ho robia nase myslienky..."
"Disciplina je mostom, medzi cielmi a vysledkami."

hejko

Poslať od hejko » 22 Aug 2014, 20:41

cav prepac teraz som to precital ale bud som blby alebo je kopa veci nezmyslov.NECHAPEM TO ved predsa ked sa raz odhodlam schudnut tak proste schudnem a budem pokracovat v zdravom zivotnom style ? o akej udrziavacke sa tu vlastne trepe ? toto forum je super vela x som sa pytal vela x mi ako jedina co uz odpovedala tini-vdaka...ale proste ked sa raz odhodlam schudnut a schudnem pokracujem v tom preto som aj zalozil tuto temu v podstate mi to nejde do hlavy

Obrázok užívateľa
Priska

Poslať od Priska » 22 Aug 2014, 20:51

Hejko kebyze to tak bolo, raz sa rozhodnut a schudnut a basta a udrzat... len bohuzial viac ludi priberie naspat ako udrzi... preto tema udrziavacka... ked dojdes na "patent" si tych schudnutych 20kg aj udrzat bez vacsich problemov a zaoberania s tym, si-budes SUPER!
38r.
163cm/57kg (01.01.2015)

"Nas zivot je taky, akym ho robia nase myslienky..."
"Disciplina je mostom, medzi cielmi a vysledkami."

Obrázok užívateľa
kikuš

Poslať od kikuš » 24 Aug 2014, 22:43

nazdar hejko, asi s tým našťastie ešte nemáš osobnú skúsenosť, ale platí jedno takmer príslovie: Ľahšie je schudnúť, ako udržať. Takže preto je udržiavačka veeeeeeeeeľmi potrebná. Prajem ti, nech ťa tvoje schudnuté kilečká nikdy viacej nenavštívia, ale bez správnych infošiek a postupov to bude ťažké...
1.3.2014 - 103 kg (výška 180 cm, vek 41)
8.2.2015 - 80 kg
cieľ: udržať cca 80 kg
"Čo všetko môžem dokázať? Všetko, čo si zaumienim." H. Schliemann

Napíšte v tejto téme