Otázka na Mira

Diskusia o tom, čo variť, piť, jesť. V tomto fóre sa prevažne diskutuje o receptoch, čo komu chutí, čo radi varíme.
MajushQa
Posts: 2
Joined: 02 Jan 2010, 10:46

Re: Otázka na Mira

Post by MajushQa » 02 Jan 2010, 10:54

xpapax Ahoj mala by som na teba jednu otazocku:)strasne mi vadi ako som pribrala v tvari,z nadmerneho jedenia sa mit o vsetko usadilo na licach,ked stretavam ovela tucnejsich ludi ako som ja maju menej tuku na tvari ako ja,strasne ma to hneva,ale kebyze som sa neprejedala tak to ani nemam asi,lebo ja som mala dva roky take cudne co som bud hladovala alebo prejedala sa a vysledok je takyto,a od noveho roka som si povedala,ze s tym skoncujem a vzdy si najdem nejaku aktivitu,lebo moje prejedanie suviselo s nizkym sebavedomim vlastne ziadnym smae depresivne narazky na seba a tak nepatrila som k ludom ako niektori co radi vela jedia a su stastni nemaju depresie potom ze ako vyzeraju,ale ja som vzdy chcela byt chuda hockedy som dokazala sa najest az do prasknutia napr.:cokolada,2keksiky,pagace,torta,3rozky so syrom,lupacka=toto vsetko na jeden sup,proste strasne a takyhto dni bolo vela,si predstav ako moja tvar musi vyzerat ako vypasene prasiatko:Dnevies mi nieco poradit ako by som tam mohla schudnut??

viva123
Posts: 78
Joined: 30 Dec 2008, 23:47

Re: Otázka na Mira

Post by viva123 » 04 Jan 2010, 00:16

MajushQa wrote:xpapax Ahoj mala by som na teba jednu otazocku:)strasne mi vadi ako som pribrala v tvari,z nadmerneho jedenia sa mit o vsetko usadilo na licach,ked stretavam ovela tucnejsich ludi ako som ja maju menej tuku na tvari ako ja,strasne ma to hneva,ale kebyze som sa neprejedala tak to ani nemam asi,lebo ja som mala dva roky take cudne co som bud hladovala alebo prejedala sa a vysledok je takyto,a od noveho roka som si povedala,ze s tym skoncujem a vzdy si najdem nejaku aktivitu,lebo moje prejedanie suviselo s nizkym sebavedomim vlastne ziadnym smae depresivne narazky na seba a tak nepatrila som k ludom ako niektori co radi vela jedia a su stastni nemaju depresie potom ze ako vyzeraju,ale ja som vzdy chcela byt chuda hockedy som dokazala sa najest az do prasknutia napr.:cokolada,2keksiky,pagace,torta,3rozky so syrom,lupacka=toto vsetko na jeden sup,proste strasne a takyhto dni bolo vela,si predstav ako moja tvar musi vyzerat ako vypasene prasiatko:Dnevies mi nieco poradit ako by som tam mohla schudnut??
presne toto všetko sedí až veľmi na mna .........žiaľ xvrrrx
33 rokov, 164 cm,
zacinam 1.1.2010-79 kg
11.1.-76 kg
15.2-76 kg
môj ciel možno bude-55 kg
Image

Image

User avatar
tini
Posts: 29949
Joined: 26 Apr 2007, 14:57

Re: Otázka na Mira

Post by tini » 04 Jan 2010, 14:57

babenky, precitajte si clanky o chudnuti, ktore tu miro napisal. Urcite vam to pomoze, ak sa tych rad budete drzat. Nic ine a lepsie ani novsie nefunguje..

majuska, to s tym tukom v tvari - to je vec z toho, ze kazdy ma inu genetiku a inde sa mu tuk usadza. Teba asi viac v tvari. Ja mam tiez kamosku, ktora je dost hodne tucna a tvar ma stihlu. A inu, ktora je celkove stihla, ale tvar ma baculatu. Toto su veci co si clovek nevyberie. Ale ak schudnes celkove, tak schudnes aj v tvari, to urcite.
41 rokov, 178 cm, cca 63,5kg, max vaha 92kg,
Ciel: Zit zivot naplno. ;) Zivot je pohyb. ;) Kalokagatia.

"Dobre vidime iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné."

Meggi213
Posts: 10
Joined: 29 Jun 2010, 09:06

Re: Otázka na Mira

Post by Meggi213 » 29 Jun 2010, 11:09

Dobry den prajem ,Mirko prosim vas poradite mi ?som tu nova nemam skusenosti ako sa sem pise a podobne veci a mam zaujem o chudnutie ,poradite mi prosim?dakujem

utlucka
Posts: 849
Joined: 20 May 2010, 17:31

Re: Otázka na Mira

Post by utlucka » 29 Jun 2010, 12:43

meggi 213 : vitaj medzi nami ,,v prvom rade by si si mala založiť vlasstnú tému ,,takto ťa ťažko nájsť ,,potom si klikni na zelené políčko a študuj ,, tam najdeš všetko ,, ja som si aj Mirkovu knihu prečítala ,,,keď budeš mať vlastnú tému ,tak napíš čo papáš a babenky ti poradia,pomožu čo upraviť poprípade zmeniť,,,prajem ti vela uspechov v chudnutí,,,,,,,,,nezabudni :každý deň sa prihlás a na všetko sa pýtaj ,,, kto sa pýta vela sa dozvie ,,,,,,,,
Image
//tickers.tickerfactory.com/WeightPlot/wKGvDF6.png

vek 53, 168cm,váha31.5.2010-126kg ,9.6.-6kg,19.6.-4kg,29.6.116kg,9.7.115kg,19.7.109kg,27.7.105kg,5.8.100kg,15.8.98kg,

Meggi213
Posts: 10
Joined: 29 Jun 2010, 09:06

Re: Otázka na Mira

Post by Meggi213 » 29 Jun 2010, 12:58

Dakujem krasne za odpoved ,potesila ma ,poradim tuto stranku aj inym (ako ju poradili mne),na moje pocudovanie som sa dozvedela ze ovocie na vecer sa nema papat co ma dost prekvapilo,este sa tu vela uzitocneho naucim a hlavne zlozenie stravy ,este raz dakujem ,

utlucka
Posts: 849
Joined: 20 May 2010, 17:31

Re: Otázka na Mira

Post by utlucka » 29 Jun 2010, 13:04

meggi 213 :nemáš za čo ďakovať ,,aj ja som tu len mesiac ,,aj mne pomohli a pomáhajú ,,,sú tu zlaté babenky ,,,,,
Image
//tickers.tickerfactory.com/WeightPlot/wKGvDF6.png

vek 53, 168cm,váha31.5.2010-126kg ,9.6.-6kg,19.6.-4kg,29.6.116kg,9.7.115kg,19.7.109kg,27.7.105kg,5.8.100kg,15.8.98kg,

michalmm
Posts: 2
Joined: 03 Nov 2010, 20:34

Re: Otázka na Mira

Post by michalmm » 03 Nov 2010, 20:45

ahoj miro,
mam 19 rokov vysku 175. pred prazdninami som mal 91kg.sice mam svaly, siroke plecia, ale niesom nabuchany,ale tych 93 kg bolo moc.sportujem, bicyklujem(prechadzal som 100km na bycikli denne) minule prazdniny, ale schudnut som nemohol ani za nic. priberal som z kazdeho gramu co som zjedol.ale nehladoval som lebo som vedel, ze to je blbost. ale tieto prazdniny nastal vzrat. aktivnejsie som zacal hrat futbal a schudol som cez prazdniny plus minus 3 mesiace na 77kg(mam svaly, ale tuku mam vela je to vidiet velmi hlavne na bruchu, na prsiach aj tak). teraz som na vysokej skole, na private, menej pohybu mam a pribral som v priebehu mesiaca 3kg.nejem ziadne sladkosti- cokolady ani cukriky,ani bagety. milujem zeleninu, robim si salaty, ale priberam. mam rad ovocie jablka si dam aj na veceru sice, elbo ma zasytia. ale priberam z toho? moze byt,ze mam nejake ine problemy?a ako pri uceni, mozem sladkosti, lebo sa hovori, ze pri uceni sa ma jest cokolada atd...

User avatar
tini
Posts: 29949
Joined: 26 Apr 2007, 14:57

Re: Otázka na Mira

Post by tini » 04 Nov 2010, 06:35

michalmm, a to kto hovori, ze pri uceni sa ma jest cokolada? Tusim sa zacnem ucit, nech mam dovod :-))) Ja si myslim, ze pri uceni je dolezitejsia kvalitna strava, sachace skor pomale a zdrave tuky z orieskov, ktore maju dobry vplyv na mozog.
ako jedavas cez den? ako asi vyzera Tvoje rozlozenie jedal, ich zlozenie, mnozstvo, v jednom dni? Skus napisat o sebe viac, mozno na daco prideme. je mozne, ze mas z nejakych dovodov pomalsi metabolizmus, preto to chudnutie moc neslo, moze to suvisiet s genetikou, ale aj stravou, kdecim.. O kolko mas teraz menej pohybu? Je to vlastne jedina zmena, v ktorej mas rozdiel oproti letu?
No, ale aj tak si krasne schudol, za to Ti patri xclapx xclapx xclapx xclapx xclapx xclapx xclapx xclapx xclapx xclapx xclapx xclapx xclapx
41 rokov, 178 cm, cca 63,5kg, max vaha 92kg,
Ciel: Zit zivot naplno. ;) Zivot je pohyb. ;) Kalokagatia.

"Dobre vidime iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné."

michalmm
Posts: 2
Joined: 03 Nov 2010, 20:34

Re: Otázka na Mira

Post by michalmm » 04 Nov 2010, 11:47

ahoj tini, no tak cokolada, zevraj pomaha sustredit...:D, tak preto. no moj jedalnicek cez den je takyto, na ranajky si dam jablko plus ovsene vlocky s mliekom, skoricou, alebo chleba s rajcinou, obcas dzem. na desiatu vacsinou jablko, krajicek chcleba a obed normalny. v skolskej jedalni, alebo co si donesiem na privat z domu. cez vikend to iste, len obed od maminky :). na olovrant si dam bud krajec chcleba s niecim, alebo polievku co si donasam z domu alebo jablko. na veceru tiez kusok chcelab s rajcinou, ale vacsionu si ronbim zeleninovy salat s jogurtom a cottage syrom...mnam.alebo si tam hodim este tuniaka vo vlastnej stave(bielkoviny na svaly:)))(a este susene slivky milujem tak tie si obcas dam, ale to je zanedbatelne). obmedzenie sportu je dost velke. maval som 2 krat do tyzdna trening plus zapas a medzi tym som chodil 1,2x behavat tak po 6 km. a medzitym este posilka. teraz mam 1 krat za tyzden trening, zapasy uz niesu a asi tak 2,3 krat posilnovna plus nejake cviky doma( kliky, brusaky, alebo nieco s jednoruckami.) aaaa este byvam na 8 poschodi. nechodim vytahom, vzdy si to vybehnem(snazim sa co najrychlejsie)........

User avatar
tini
Posts: 29949
Joined: 26 Apr 2007, 14:57

Re: Otázka na Mira

Post by tini » 06 Nov 2010, 14:31

ahojki michal, toho jedla, co pises, sa mi teda nezda byt nejak vela, skor by som povedala, ze to je dost malo. Co sa tyka pohybu, podla mna ta posilka 3x do tyzdna je fajn.. mozno by si mohol vo volne dni tiez behavat, ak mas cas.. Hm, premyslam skor nad tym, ze asi fakt mozes mat nejakym sposobom spomaleny metabolizmus.. Hm, tu cokosku podla mna mozes vyradit, neviem teda kolko jej zjes, ale ja nejak moc neverim, ze by mala dako pri uceni pomahat.. ono je pravda, ze mozog sa zivi zglukozy, cize cukru, ale ten si vie cucnut aj z pomalych sacharidov.. pripadne ovocia.. teda nie ze by si si obcas nemohol dat cokoladu.. neviem, kolko jej teda jedavas;)) Akurat asi nejak pravidelne a na vecer to neni az tak vhodne.
41 rokov, 178 cm, cca 63,5kg, max vaha 92kg,
Ciel: Zit zivot naplno. ;) Zivot je pohyb. ;) Kalokagatia.

"Dobre vidime iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné."

Post Reply