Med +škorica na chudnutie

Diskusia o tom, čo variť, piť, jesť. V tomto fóre sa prevažne diskutuje o receptoch, čo komu chutí, čo radi varíme.

Pravda?

Ano
4
10%
Ano
4
10%
Nie
16
40%
Nie
16
40%

Celkom hlasov: 40

Obrázok užívateľa
Lucia1982

Re: Med +škorica na chudnutie

Poslať od Lucia1982 » 09 Mar 2010, 13:42

no ja som citala kadejake studie o tom, ze skorica zahrieva...tam mozno tym pomaha, ze zvysuje telesnu teplotu a clovek sa vypoti...no ja si davam akurat skoricovy caj v zime, aby mi bolo teplejsie...ale chudnutiu to nijak nepomohlo
zabudnime na najvyssiu vahu, teraz ide o tu najnizsiu.
Ale zacinam na 85.1 kb :(
az oslavim znovu nadobudnutu 80tku,tak sem pridam datum :D

Obrázok

maria1

Poslať od maria1 » 20 Máj 2011, 13:05

skorica je dobra aj na bolesti zaludka a reumu,odporucam

Lalala

Poslať od Lalala » 08 Sep 2018, 09:07

Ahojte, vidîm že diskutujete na túto tému, keďže mám s touto kombináciou skúsenosť tak vám o tom niečo poviem. Používala so túto kombináciu pol roka. Cieľ, vyriešiť si metabolický syndróm. Po dvoch rokoch delenej stravy kedy som schudla 10 kg a držala som si váhu som prešla na normálnu stravu a problémy s trávením začali. Po každom jedle mi bolo zle, jednoducho môj organizmus prestal pracovať. K delenej strave som sa nevrátila ale začala som s kombináciou škorice s medom. Po pol roku som sa dala do poriadku ale neschudla som. Táto kombinácia všeobecne priaznivo vplýva na organizmus aspoň podľa mojich skúseností . Možno záleží na jednotlivcovi či schudne. Ani lieky od lekára na jednu diagnózu nemusia zabrať dvom ľuďom rovnako. Treba vyskúšať , diskutovať o niečom čo nepoznám je zbytočná strata času. Ja sa tiež borím s nadváhou , tak už druhý mesiac denne cvičím a snžím sa zmenšovať porcie, lebo nejem sladké, jem viac šalátov a bielkovín a napriek tomu nechudnem. Zdravîm vás všetkých a držím palce .

Napíšte v tejto téme