nazory na jedalnicek...

Diskusia o tom, čo variť, piť, jesť. V tomto fóre sa prevažne diskutuje o receptoch, čo komu chutí, čo radi varíme.
Napíšte v tejto téme
Katarinka35

nazory na jedalnicek...

Poslať od Katarinka35 » 09 Sep 2013, 16:33

Ahojte,
som tu nova... studujem Mirovu knihu a informacie na nete. Uz vyse 2 rokov sa pokusam schudnut, som ako v zacarovanom kruhu. Som uz z toho zufala. Nedari sa mi vobec, casove vobec nic nestiham...
Neviem, co skor, a som z toho chudnutia-nechudnutia velmi sklamana.... Uz neviem, co mam robit... Mam 2 krasne deticky, ale kila sa aj napriek pohybu drzia, to znaci, ze nieco je zle.....
Tu je jedalnicek, prosim o Vase nazory a reakcie... Vyzivovy poradca mi povedal, ze by z toho vyskrtal polku veci a fitness trener-kamarat, ze je to fajn. Cvicim 3x tyzdenne vo fitku + kardio po treningu 20 - 30 min.
6.30 1- 2 INSTATNE kavy bez mlieka so sladidlom, 3 dcl voda, 2 dcl multivitamin+mineral v sumivej forme
7:15 ranajky: 1 platok CZ chleba+ 100 g WELLNES SUNKA+100 g rajciny, uhorky, paprika
alebo 50 - 70 g ovsenych vlociek namocenyc vo vode, do toho 1 ks jablko, ananas, semiacka, orechy - mam narobený v umelohmotnej nádobe mix
8:30 - 10:15 trening + kardio
10:45 2 vajecne bielka+ zelenina alebo šošovica uvarena vo vode alebo Sojovy protenin od Scitecu v beznom davkovani
13:00 obed kuracie/morcacie prsia bud na vode alebo grile alebo nalozene v paci a ugrilovane + cz cestoviny alebo ryza natural alebo varene zemiaky a zelenina
16:00 - 16:30 olovrat a tu si mam problrm, co dat... vacsinou tofu+zelenina alebo vaj.bielky natvrdo+zelenina-len je to jednotvarne...
alebo uz v poslednej dobe len jablko, co je malo... a hlavne je to sacharid..
19:00 vecera kur. alebo morc. prsia a zelenina ale chce to zmenu
20:30 - 21:00 bud sojovy protein alebo tofu alebo sojovy ovocny jogurt...

Uzivam Carnitin od Holmy , rano po kave 5 - 6 ml, a poobede okolo 15:00.
Multivitamin + mineral z Dm rano nalacno

Potrebujem spestrit jedalnicek, je to velmi monotonne a najmä nechudnem. Teraz som po 2 mesacnej pauze opat sa venujem fitnessu... ten pophyb je pre mna klucovy.
Som alergicka na bielkovinu kravskeho mlieka, milujem sladkosti=cez den ich nepotrebujem ale k veceru sa tom odolat neda.. Vseobecne problem nastava okolo olovrantu....

Pitny rezim: cca. 2-3 l denne, prevazne voda ochutena s citronom... a ovocne caje neochutene alebo salka zeleneho caju.. xpckx
Este raz sa reakcie pekne dakujem..teda dufam, ze budu...
Prílohy vo fóre sa zobrazujú len pre prihlásených používateľov.

Napíšte v tejto téme