dal som sa na chudnutie. a teraz mi nechutí žiadne jedlo

Príspevky na uvedené témy
mixo
Posts: 19
Joined: 04 Jan 2013, 02:03

Re: dal som sa na chudnutie. a teraz mi nechutí žiadne jedlo

Post by mixo » 05 Jan 2013, 12:44

Ahojte mile dàmy foto som dal prec celu postavu urobim dnes ale neviem kedy sa k tomu dostanem malujeme steny ..
Inak mam 27r, nizka aktivita, sport v lete bicykel, v zime nic.
Ahojte musim ist



*edit
dnesne jedlo:

13:00 1x kava bez cukru
13:30 - 2x rozok so sunkou a troskou syra
17:45 - 1x plnena paprika - mňamka
Image

User avatar
tini
Posts: 29949
Joined: 26 Apr 2007, 14:57

Re: dal som sa na chudnutie. a teraz mi nechutí žiadne jedlo

Post by tini » 05 Jan 2013, 18:26

mixo, to si bol Ty na tej foto?
41 rokov, 178 cm, cca 63,5kg, max vaha 92kg,
Ciel: Zit zivot naplno. ;) Zivot je pohyb. ;) Kalokagatia.

"Dobre vidime iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné."

mixo
Posts: 19
Joined: 04 Jan 2013, 02:03

Re: dal som sa na chudnutie. a teraz mi nechutí žiadne jedlo

Post by mixo » 05 Jan 2013, 18:31

to je uplne stara fotka ale taku postavu chcem mat naspat;) ale uz som ju dal prec. ja som kedysi mal tych svojich 65kg, potom prislo obdobie temna, a slo to na skoro 101kg, hladovkou som sa dostal na 70kg, potom zase jojo efekt na 95, potom z 95 na 85, potom z 85 na 91, a teraz som na 70-71 z tych 91...

ja s hladovkou mam uz svoje skusenosti,a je to fakt o nicom a jojo to mi je ako brat ten parchant xmurx
horsie je, a to ma stve, ze aj ked viem ze robim zle, tym hladovanim, a mam info aj vdaka Vam tu zo starych prispevkov aj z clankov, tak vzdy urobim presne podla seba, lebo v tom som tvrdohlavy, myslim ze viem, co je pre mna najlepsie... ale aj preto som si vytvoril vlastnu temu, lebo zjavne robim vsetko zle a chcem sa poradit.
Image

User avatar
tini
Posts: 29949
Joined: 26 Apr 2007, 14:57

Re: dal som sa na chudnutie. a teraz mi nechutí žiadne jedlo

Post by tini » 05 Jan 2013, 19:01

mixo, no na tej fotke si sa mi zdal teda fakt ze DOOOOST chudy. Hm. Jojo je fakt svinka, a najma je isty. Asi mas pred sebou nelahku ulohu naucit sa normalne jest, dostatocne a bez vycitiek. Ale aj prejedania. Ako si jedol dnes?
41 rokov, 178 cm, cca 63,5kg, max vaha 92kg,
Ciel: Zit zivot naplno. ;) Zivot je pohyb. ;) Kalokagatia.

"Dobre vidime iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné."

mixo
Posts: 19
Joined: 04 Jan 2013, 02:03

Re: dal som sa na chudnutie. a teraz mi nechutí žiadne jedlo

Post by mixo » 05 Jan 2013, 19:36

moj jedalnicek

vcera
14:30 50g ryza biela 50g tofu, nesolene
16:00 1x mandarinka
cca 4 l vody za cely den
3 x kava bez cukru
19:30 1x tenky krajec chleba, trosku masla a 2 platky sunky

dnes

13:00 1x kava bez cukru
13:30 - 2x rozok so sunkou a troskou syra
17:45 - 1x plnena paprika - mňamka
21:00 -1x krajec chleba, sunka a syr

a dnesny den ukoncim vodou

kolko je to kj neratam, a uz sa ani nevazim. raz za tyzden max.
Image

User avatar
tini
Posts: 29949
Joined: 26 Apr 2007, 14:57

Re: dal som sa na chudnutie. a teraz mi nechutí žiadne jedlo

Post by tini » 06 Jan 2013, 22:21

mixo, no lepsie ako vcera, ale teda mohol by si s tym jedlom zacat aj normalne rano. ale teda vidno, ze sa snazis, uz to nie je jedna mandarinka, super thumb1
41 rokov, 178 cm, cca 63,5kg, max vaha 92kg,
Ciel: Zit zivot naplno. ;) Zivot je pohyb. ;) Kalokagatia.

"Dobre vidime iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné."

čoko
Posts: 64
Joined: 06 May 2010, 14:26

Re: dal som sa na chudnutie. a teraz mi nechutí žiadne jedlo

Post by čoko » 09 Jan 2013, 17:37

mixo, nechutenstvo moze byt aj dosledkom chybajucich latok, napr. vitaminov. Pri takomto prijme by bol vlastne zazrak, keby si mal vsetkeho dostatok. Takze odporucam docasne pridat nejake doplnky stravy - mineraly a nejaky multivitamin, hlavne vitamin B a C. Vitamin C sa podava v takychto stavoch davka aspon 1g 4-5x denne a naozaj funguje, mne sa stalo ze som dostala nejaku crevnu virozu, tyzden som kvoli nej nemohla jest, a potom som uz sice bola zdrava, ale zostalo mi dlho strasne nechutenstvo, malo to velmi podobne priznaky, ako opisujes - cely den ma ani nenapadlo sa najest, ziadny hlad, jedla som len uplne nasilu a potom mi z toho prislo tazko od zaludka, ani pit som poriadne nemohla, nakoniec ma to preslo za 1,5 dna vdaka vitaminom.

No a ak problem nie je v deficite vitaminov, tak je v hlave, to bude o dost tazsie, ale myslim ze to s tebou zatial urcite nie je take zle, aj ked fotky som nevidela, BMI mas podla tickera este v norme a nie pod normou, takze ako radila tini, teraz sa zameraj skor na postupny prechod na normalnejsie mnozstva. Prvy pokus o najedenie sa, hoc zacni aj s mandarinkou, sprav do hodiny od zobudenia, pomalicky pridavaj a vylepsuj zlozenie... A ked chces pekne telo, tuku uz mas urcite dost malo, takze treba popracovat skor na pevnych svaloch (nie velkych, to zeny skor odpudzuje), najdi si nejaku aktivitu, co by ta bavila, ale nerob to nijako extremne, aj tak sa da narobit kopa chyb. Jojo efekt je osudom tych, co sa nenaucili rozumne jest, to si sa bohuzial pri svojom poslednom chudnuti nenaucil, takze je nacase to co najrychlejsie zmenit, inac sa mu nevyhnes.

mixo
Posts: 19
Joined: 04 Jan 2013, 02:03

Re: dal som sa na chudnutie. a teraz mi nechutí žiadne jedlo

Post by mixo » 09 Jan 2013, 23:15

dakujem
to práve že času mám habadej keďže si aktívne hľadám prácu:) čiže nemám čo robiť, tak aby mi úplne nešiblo dal som sa na cvičenie.

So stravou až taký problém nemám, podľa mňa, mne chutí skoro všetko zdravé, príliž mastnému sa vyhýbam.
My sme z takej rodiny, že zelenina a ovocie je výnimočne, iba bravčové, pečené, polievky so zápražkou, kyslé mlieko a chlieb, slanina, klobásy...

Je velľmi ťažké vybrať si z chladničky, keď tam nič zdravé a k jedeniu pre mňa nieje, na na nákupy ovocia a zeleniny sám nemám peniaze...

čiže preto som aj prestal úplne jesť, keďže tie "sračky" s prepáčením, čo máme v chladničke, jednoducho odmietam.

Takže, dal som sa na šport xcinkax , dnes je tretí deň, a poviem vám, pohnúť sa neviem:)
dávam klasiku

-50klikov
-60 brušákov
-80 drepov
denne, no zdá sa to málo, ale pre mňa je to horný limit keďže som toľko schudol a cvičil som naposledy veľmi veľmi dávno bike2!
Image

Post Reply