Za 6 mesiacov pred objektív

Príspevky na uvedené témy
Katka_50
Posts: 200
Joined: 20 Jan 2016, 08:19

Re: Malý krôčik+každý deň= úspech

Post by Katka_50 » 14 Jul 2016, 15:49

Vivien- kuracie prsia :D
Vek:22 rokov, Výška: 164cm,
Bielkoviny 120g- 2040 kJ
Tuky 70g- 2660 kJ
Sacharidy 180g- 3060 kJ
Spolu energia: 7760 kJ
do 30.8.: 58kg

User avatar
misela
Posts: 5038
Joined: 28 May 2008, 12:53
Location: levice

Re: Malý krôčik+každý deň= úspech

Post by misela » 14 Jul 2016, 22:02

Kati, ťa 5tka je úžasná..teším sa s tebou..pri tomto režime a pohode ktorá sa ti prenáša do stravovania si ju nielen udrzis, ale sa dostaneš na váhu pri ktorej sa cítiš dobre..
max. 120kg 125cm pás
5/18 103kg, 105cm
5/19 85kg, 95 cm
5/20 76kg
6/20 73kg
7/20 65kg, 75 cm
10/20 64kg, 72 cm
01/21 63kg 70 cm

Katka_50
Posts: 200
Joined: 20 Jan 2016, 08:19

Re: Malý krôčik+každý deň= úspech

Post by Katka_50 » 15 Jul 2016, 10:31

Misel ďakujem, žiaľ dnes som sa odvážila a bola tam 61,8 kg! a to je len jeden deň rozdiel! No nič asi fakt nebude dobré vážiť sa každý deň, bo to skáče ako ako tento smajlík xsvihx no neviem, či to bude menštruáciou alebo čím, či tekutinami čo som pila deň pred tým alebo fakt neviem, sacharidov som mala ešte menej ako keď som navážila tých 59,6... Nejdem si z toho robím ťažkú hlavu, uvidím o týždeň. Dnešok si idem užiť z rodinkou, mám promócie :) Ráno som si bola zamakať na kardiu- chcela som ísť behať, ale mám takú svalovicu že som dokázala len bicykel a veslovací trenažér- dokopy 45 min.

Tak či onak, mám 59 kg. Hovorím si to, lebo ma to motivuje, nechcem mať o týžden nad 60, bude tam päťka a punt tunk! toothsmile
Vek:22 rokov, Výška: 164cm,
Bielkoviny 120g- 2040 kJ
Tuky 70g- 2660 kJ
Sacharidy 180g- 3060 kJ
Spolu energia: 7760 kJ
do 30.8.: 58kg

Katka_50
Posts: 200
Joined: 20 Jan 2016, 08:19

Re: Malý krôčik+každý deň= úspech

Post by Katka_50 » 17 Jul 2016, 20:14

Ahojte!
Tak konečne rodičia odišli... Po promóciách tu ostali na celý víkend, a to znamenalo - žiadne tréningy, varenie vlastnej stravy a plne sa venovať len im a nedaj boh nezjesť keď zaplatili drahý obed na oslavu získania titulu, samozrejme dezert musel byť.. no a tak to potom aj dopadlo xbeex každý večer som šla spať s výčitkami ojoj... a už len pri pohľade ako ma zalialo po toľkých sacharidoch vodou som vedela že po víkende mi ručička na váhe pôjde iným smerom ako doteraz xbeex ojoj a teraz sa zas nejak rýchlo zmobilizovať a neplakať nad rozliatym mliekom a radšej si umiešať proteinový šejk toothsmile V sobotu to som už bola aj mimo izby a spala som u brata, a tam to pokračovalo od rána- na ovsené vločky som mohla rovno zabudnúť...potom zas obed niekde z občerstvenia...ako hej mohla som povedať nie (neviem síce čo iné by som jedla, keď sme boli vždy mimo nejakých potravín) , ale zas ja im už fakt nechcem ublizovať týmto nejedením, prišli sem kvôli mne, a viem ako sú citliví na tie "jedácke" rituály, boli takí radi, že majú deti zas pokope a spolu jeme o 9 večer špagety s kečupom a syrom (lebo sa nám po výlete už nechcelo nič iné variť) ... a ja zas viem ako som ich trápila roky tým, že som jedla vždy sama, a odmietala maminu kuchyňu... no toto bolo už posledné, tento rok, s čím som rátala že mi bude brániť v chudnutiu ( predtým to bola oslava s celým ročníkom po štátniciach, potom TOPFEST a promócie) najbližšie ma čakajú už len vianoce :D

Tak či tak už je tu ďalší mesiac -júl- a ja som nespravila po júne ešte revíziu stravovať. Ako som už predtým spomínala, ešte som sa necítila na meranie a zapisovanie jedál do kalorických tabuliek, no idem na to! Aby som dodržala plán schudnutia do decembra tak do konca augusta by som mala mať 58kg! Hor sa do nich!
Vychádzala som z váhy, ktorú po víkende s rodičmi asi tak môžem mať- opäť 62 xmurx výška 164cm vek 22,obvod pása 85cm, stredná aktivita
BMI kalkulačky som vyskúšala rôzne, všade mi vyšla hodnota okolo 9 600 az 9900 KJ, avšak nech sa snažím ako viac, do tak vysokého príjmu sa bojím vopchať xbeex aj v súčasnom režime pochybujem že by som dokázala vytiahnuť 300g sacharidov a 70g tuku, proste keď jem sacharidy len na raňajky (40g vločiek, jablko) desiatu ( 50g knacerbrot) obed (30g ryža) olovrant (grep alebo 50g razny chlieb) a na večeru len zeleninu tak to mohlo byť max. 200g sachrov ak prirátam sachre v mlieku do kávy či v bielkom jogurte...takže zatiaľ som budem snažiť o príjem aký uvidíte nižšie :)
So sacharidmi sa trošku pokúsim počas dňa hrať, čo som si všimla, tak na raňajky mi najlepšie sedí kombinácia bielkovín a tuku- čo sa týka chudnutia a pocitu sýtosti (túto kombináciu už mám odskúšanú :D ) no čo sa týka chuti resp. pestrosti výberu je to horšie :lol: Ale s malou dušičkou dúfam, že takúto formu raňajok budem mať vo väčšine voči sacharidovým ... Sacharidy by som potlačila do obdobia desiaty, obeda a olovrantu :)
No dosť bolo rečí tu je môj rozpis:

Bielkoviny 120g- 2040 kJ
Tuky 70g- 2660 kJ
Sacharidy 180g- 3060 kJ
Spolu energia: 7760 kJ
Cieľ: 58 kg
Ostáva: 45 dní, 4kg cca ( zasa xbeex )
Vek:22 rokov, Výška: 164cm,
Bielkoviny 120g- 2040 kJ
Tuky 70g- 2660 kJ
Sacharidy 180g- 3060 kJ
Spolu energia: 7760 kJ
do 30.8.: 58kg

User avatar
katuš
Posts: 6832
Joined: 30 May 2009, 20:06

Re: Za 6 mesiacov pred objektív

Post by katuš » 17 Jul 2016, 21:50

Katka ahoj s toho si nic nerob promocie mas raz za zivot.... thumb2

A co sa tyka sachacov 300 je dost ani mne sa to nedari tak 220 250 iba ked dam dezert :-))) .... Takze staci aj tak ...drzim palceky
1.4. ????
Každá cesta začína prvým krokom, nech je akokoľvek dlhá....

Katka_50
Posts: 200
Joined: 20 Jan 2016, 08:19

Re: Za 6 mesiacov pred objektív

Post by Katka_50 » 17 Jul 2016, 22:04

Katuška ďakujem :)
Jedlo na zajtra som si dala už do krabičiek a dala aj do kalorických tabuliek, vyzerá to takto:
109g Bielkoviny
142g Sacharidy
64g Tuky :)

Ráno naordinované kardio. Potom 12 hodinový šichta v predajni, tak tu asi nebudem :) Dobrú noc a pekný štart do budúceho týždňa
xcinkax
Vek:22 rokov, Výška: 164cm,
Bielkoviny 120g- 2040 kJ
Tuky 70g- 2660 kJ
Sacharidy 180g- 3060 kJ
Spolu energia: 7760 kJ
do 30.8.: 58kg

amanda.k.
Posts: 4485
Joined: 07 Oct 2012, 13:06

Re: Za 6 mesiacov pred objektív

Post by amanda.k. » 18 Jul 2016, 07:03

obvod pása podľa tvojich fotiek počítam že máš preklep malo byť 75 ?

Magdi
Posts: 1157
Joined: 10 Aug 2007, 12:19

Re: Za 6 mesiacov pred objektív

Post by Magdi » 18 Jul 2016, 07:43

aj ja som si to všimla - nemôžeš mať pás ako ja toothsmile
58 r/162 cm
1/1/2021 62,5 kg
1/2/2021 61,0 kg
Cieľ č. 1 do 12/2021: 52,0 kg
Cieľ č. 2 : udržať

Katka_50
Posts: 200
Joined: 20 Jan 2016, 08:19

Re: Za 6 mesiacov pred objektív

Post by Katka_50 » 19 Jul 2016, 15:08

Baby ja si meriam pás cez najširšiu časť-teda bočné svaly cez pupok + ja som stále nafúknutá a mám brucho ako v 5. mesiaci toothsmile hold zle mi trávi ovocie a mliečne výrobky...ale neviem si pomôcť xhamx Keď ho ale stiahnem, vykuknú na mňa moje niekdajšie tehličky,pri najbližšom fotení porovnácích fotiek to názorne predvediem :D

No a dnešný príjem:
109g Bielkoviny
145g Sacharidy
69g Tuky
To robí- 6 959 kJ
Nahadzujem všetko radom zeleninu, aj 50ml mlieka do kávy :D Zatiaľ dnes BVD :bigradost:

Po práci ma čaká HIIT work out + kardio :)
Vek:22 rokov, Výška: 164cm,
Bielkoviny 120g- 2040 kJ
Tuky 70g- 2660 kJ
Sacharidy 180g- 3060 kJ
Spolu energia: 7760 kJ
do 30.8.: 58kg

User avatar
daka
Posts: 4551
Joined: 13 Jun 2015, 22:05

Re: Za 6 mesiacov pred objektív

Post by daka » 19 Jul 2016, 17:30

Kati, podla mna pas sa meria v najuzsom mieste thumb1
vyska 165cm, vek 57


Je to cesta..

User avatar
gulinka
Posts: 2559
Joined: 16 Jul 2011, 09:05

Re: Za 6 mesiacov pred objektív

Post by gulinka » 19 Jul 2016, 21:55

Katka...
zlatíčko...
strávila som v tvoje prítomnosti pár chvíľ ( no dobre, viac, ako pár toothsmile ) a neviem, čo ti mám napísať.
na jednej strane rozumiem tomu, čo sa ti odohráva v hlávke.
na druhej strane pre človeka mojich rozmerov mi príde zvláštne, že sa označíš za "pribratú" keď vyzeráš tak, akoby sme polovica z čítajúcich fóra chceli vyzerať po niekoľko ročnom chudnúcom usilí.

Na jednej strane cítim potrebu ťa podporiť v tvojom cieli dať dole nejaké kilá, ktoré cítiš na sebe ako príťaž
na druhej strane sa ťa bojím hecovať k chudnutiu, keď hranica medzi tvojim chudnutim a opätovnou anorexiou je tak hrozne tenká a krehká.

Keby si vedela, ako si želám, aby si nebola tak ďaleko odo mňa, aby som ťa mohla postaviť oproti mne a povedať ti - zdali sa ti na tvojej fotke veľké stehná? Pozri na tieto...
alebo máš pocit, že sa na teba po pár pribratých kíl dívajú vo fitku divne? Poď so mnou po ulici...
Nepotrebovala by si sedenia u žiadneho doktora, v praxi by som ti predviedla význam porekadla "nájdi od seba človeka nešťastnejšieho a budeš sa hneď cítiť lepšie" toothsmile

Zvládla si náročnú skúšku ku ktorej ti zo srdiečka gratuľujem, vitaj medzi študovanými hlavami a ak sa chystáš ďalej, nech sa ti darí aspoň tak dobre, ako v tieto prvé roky, ak nie aj lepšie thumb1
Si veľká bojovníčka.
Dokázala si vstať toľkokrát, že sa to ani nedá spočítať. Si veľká žena, aj keď teraz sa ti to ešte tak nezdá. Lebo ty si vyhrala ten najväčší boj - vyhrala si sama nad sebou.

Čo sa týka tvojej radosti z posilovne a zároveň akoby si z nej mala strach, že sa ti tam bude niekto smiať, že na teba bude zase niekto tlačiť... ja som chodila do posilovne už veľmi veľmi dávno pár mesiacov, ale bolo to miesto, kde som sa cítila "doma". kde sme boli ako priatelia a kde sme sa podporovali a hlavne sme boli radi, že sme sa stretli.
možno by si mala zmeniť tú posilovňu, preťať všetky vzťahy, ktoré tam máš, začať v nejakej úplnej inej ako obyčajná baba, nechať za sebou minulosť súťaženia, o ktorom už teraz vieš, že ti nič dobré neprinieslo.
vytvoriť si tam zázemie, kde sa budeš cítiť dobre, nájsť si priateľov, ktorí chcú byť naozaj tvoji priatelia,nie iba ťažiť z tvojej formy a nútiť ťa vyzerať dokonalo.

A ostať verná tejto stránke, lebo si si tu našla priateľov a to je niekedy viac, ako sedenie u psychológa. Hoci sme len takí písmenkoví kamaráti, aj tak sme ... :D vždy ťa vypočujeme a budeme ťa mať radi, či sa ti bude ručička na tvojom ružovom metre v podpise dvíhať hore, alebo dolu.

Pochopila si to najdôležitejšie, čo ti táto stránka mohla dať a to to, že nie je dôležité schudnúť, ale dopracovať sa k tomu zdravou stravou. A natrvalo. Aj keď to bude trvať dlho.
Si mladučká, ešte máš kopec toho pred sebou a hlavne jedného dňa budeš chcieť byť matkou a držať v náručí ten malý sladký balíček a hľadieť do tej dokonalej tváričky a najkrajších očiek :D a na to potrebuješ byť zdravá. A je jedno, či budeš mať vtedy 10 kíl hore alebo dole, hlavne že budeš zdravá.

Preto si pre mňa víťazka už teraz, aj keď nie si na tej váhe, ktorú máš zadanú, ale vyhrala si tým, že si našla tú správnu cestu späť z pekla. Že si sa poučila zo svojich vlastných chýb a rozhodla si sa zmeniť svoj život na zdravý a plnohodnotný.

Budem ti každý deň držať palce, možno o kúsok viac, ako hocikomu z ostatných, lebo ty si za svoj krátky život zažila už viac, ako my iné za celý doterajší. Teraz je čas začať pozerať smerom dopredu a hlavne mať na pamäti, že sú v živote omnoho dôležitejšie veci, ako len cvičenie a fitko.

Si hviezda, čo sa len tak nevzdá thumb1

Katka_50
Posts: 200
Joined: 20 Jan 2016, 08:19

Re: Za 6 mesiacov pred objektív

Post by Katka_50 » 21 Jul 2016, 10:14

Ahojte :)
Tak najprv zahlásim včerajší a dnešní príjem :

20.7.2016
109g Bielkoviny
104g Sacharidy
52,5g Tuky
Energia: 5004 kJ
Ráno- 30 min. beh + od 9:00 do 19:00 na nohách v predajni

21.7. 2016
110g Bielkoviny
148g Sacharidy
71,5g Tuky (trochen vyletili, no čo už ale energeticky do sedí :) )
Energia: 7 181 kJ
Od 8:00-17:00- v sedavom zamestnaní s miernym pohybom, o 18:00 silový tréning s 30 min. kardiom

Gulinka_ Veľmi ma potešil tvoj rozsiahli odkaz, veľmi motivujúce a zároveň ma to opäť donútilo zamyslieť sa. Trošku sa k nemu vyjadrím. xpckx No ono ja mám dosť ľudí okolo seba čo sú väčší. A nikdy sa s nimi neporovnávam, nevravím si že "môžem byť na tom aj horšie" alebo "že nie som na tom až tak zle" pretože mi to príde nefér voči nim, aj v škole sa porovnávam len s tými, čo sú lepší ako ja a nie s tými čo majú D-éčka, lebo to by ma len brzdilo a posúvalo nižšie...A tak je to aj tu...kebyže sa porovnovám s obéznym človekom, tak by som sa ničila, uspokojila by som sa len s prechádzkami a priemernou stravou a postavou... no ja chcem byť fyzicky fit, pružná, silná s dobrou kondičkou a vždy pripravená zhybovať, klikovať :-))) to je môj cieľ a dlhodobá cesta... a hlavne chcem sa dobre cítiť...o anorexiu sa nebojím, z toho som vonku už niekoľko rokov, skôr sa bojím toho, že budem do konca života riešiť závislosť na jedle, záchvatové prejédanie a následné diétovanie...ako som už písala pred tým, mne sa ani tá vyschnutá súťažná postava s váhou okolo 45-47kg nepáčila... spokojná a vyrovnaná som bola okolo 53kg... no teraz keď mám viac som nervozna, nie som to ja, riešim len diéty a chcem sa čo najrýchlejšie zbaviť toho sadla... kým nebudem mať opäť mojich 52-53 kg budem len vymýšľať s diétami a to je na zbláznenie...celý šatník mám na vo veľkosti XS-S a teraz musím len kupovať väčšie veci, v kuse riesiť podprsenky, a to mám tak pekné kúsky v skrini a nemôžem si ich obliecť xbeex ...

Gulinka a všetci tu, ste moji strázni anjeli :) ak Boh dá a mne sa podarí dosiahnuť moju váhu budete dávať pozor, aby som nešla už nižšie alebo po schudnutí sa opäť nezačala prejédať . Ďakujem vám.
Vek:22 rokov, Výška: 164cm,
Bielkoviny 120g- 2040 kJ
Tuky 70g- 2660 kJ
Sacharidy 180g- 3060 kJ
Spolu energia: 7760 kJ
do 30.8.: 58kg

User avatar
gulinka
Posts: 2559
Joined: 16 Jul 2011, 09:05

Re: Za 6 mesiacov pred objektív

Post by gulinka » 21 Jul 2016, 11:19

Katka 50
Kati, s tými vecami sa netráp, ja som to tu už kedysi dávno písala, ja mám doma veci vo vreciach a mám veľkosť od 38 po 50, kde som teraz. Všetko, nohavice, blúzky, podprdy... všetko ako to postupne chodilo hore dole.
A keby si to premenila na peniaze... fú.... to radšej nikdy nechcem ani prepočítavať.
no čo ale narobím... postupne vždy keď ich z melancholie pozerám, niečo vyhodím, aby sa to zmenšovalo a nebolo toho tak veľa, lebo však sú veci, ktoré už určite v móde nebudú.

Nechcela som ti napísať, aby si sa začala porovnávať s tými širšími ľuďmi okolo seba. Ale aby si ubrala z nárokov na seba. Aby si sa dokázala pochváliť a aby si začala chápať, že sa veľmi trápiš a pritom si nádherná, krásna, z môjho pohľadu aj štíhla baba. Si nádherná žena a aj keď viem, že ty sa tak nevidíš, je to naozaj tak. Pozri na spätne na reakcie, keď si dala svoje fotky, napríklad som sa pousmiala na reakciou Cabinka, kde chlapec ani vo sne netušil, s akou krásnou si do dopisoval :D .

Teraz máš to najkrajšie obdobie v živote, aby si si užila lásky, aby si hľadala toho správneho, aby si mu venovala všetok svoj čas, aby ste zažívali romantické chvíle a aby si mala po svojom boku niekoho, kto ťa bude milovať a o koho sa budeš aj ty "starať" a nielen o svoj vzhľad. Roky utekajú tak príšerne rýchlo... nepremárni toto svoje obdobie len rysovaním postavy a videním seba samú ako tučnú a neforemnú.

Ja by som bola šťastná, keby som aspoň spolovice vyzerala ako ty. Preto ťa obdivujem, že aj tak na sebe pracuješ, že chceš byť lepšia, chceš spraviť niečo s tým pocitom, ktorý máš, že ešte niečo treba zmeniť a vylepšiť a zdokonaliť.
ale ako som ti písala, ja sa bojím skôr toho druhého. Lebo poznám viac takých dievčat dokonca z veľmi blízkej rodiny a nikdy to nie je uzatvorená kapitola.

Vždy mi dievčatá písali, že mám na seba pozerať pekne, že sa mám naučiť najskôr mať sa rada a potom mi pôjde všetko ľahšie. A vidíš, napriek tomu, že ty vyzeráš super, aj tak sa aj ty musíš toto učiť. Musíš si každý deň stať pred zrkadlo a povedať si, som krásna takáto aká som.
A keď to hovorí zelená zlobryňa Fiona zo stránky o chudnutí, tak to predsa musí byť pravda thumb1

Katka_50
Posts: 200
Joined: 20 Jan 2016, 08:19

Re: Za 6 mesiacov pred objektív

Post by Katka_50 » 24 Jul 2016, 12:38

Ahojte :) Gulinka opäť ti veľmo pekne ďakujem za milé písmenká :) To oblečenie ma hádam už nebude dlho trápiť a čoskoro bez problémov sa nasúkam do mojich oblubenych riflí ...ale čo rifle! ja sa teším na moje podprsenky a tielka :D :D a bluzky samozrejme, keby som si mohla len opať zapnut aspon jednu z nich! a tiez kabaty a saka!!! cez tie kozy nezapnem nič :D

No a mať sa rada je problém už od detstva a pochybujem že sa to na "staré kolená" zmení, jedine to, že viac som sa naučila prijímať moje negatíva a neprijémné pocity, napr. keď som unavená a nevládzem nerozčuľujem sa že som slaboch, nemám z toho nervy a idem si zdriemnuť, alebo to že nedokážem skákať skákať na bednu (box jump) - keď mi to nešlo na druhý ani tretí pokus tak som sa na to s hnevom vykašľala a s pocitom že som neschopná, teraz naopak som pokojná aj po neúspešných pokusoch niečo stvárať vo fitku a skôr som trpezlivejšia a verím, že časom sa to naučím (napr. teraz pracujem na švihadle, i keď tu keď sa vám skok nepodarí tak si to pamätáte ešte pár minút :lol: ) rovnako som zmenila prístup k mojmu telu :) a robím veci inak ako pred rokom- no stále to nie je také že pozriem sa do zrkadla poviem si aká som úžasná..

Baby píšem konečne príjem za posledné dni, bola som stále v práci bez prístupu na net tak dodatočne píšem...posielam aj foto jednej večere, ktorá je neviem či viac chutnejšia alebo viac jednoduchšia :D odporúúčam

Piatok 22.7.
120g Bielkoviny
113g Sacharidy
56g tuky
6 130 kJ
Ráno nejaký mix kardia a Hiit a potom 12 hod. šichta v predajni

Sobota 23.7.
135g Bielkoviny
121g Sacharidy
68g Tuky
7 038 kJ
to som mala voľno, stávať po ďalšej dvanástke (a pred ďalšiu 12) o 5 ráno kvôli behu by už išlo do extrému

Dnes Nedeľa 24.7.
132g Bielkoviny
130g Sacharidy
46g Tuky
6087 kJ
Dnes som spala do krásnych 8:18 xclapx ani neviem kedy naposledy som spala dlhšie ako do pol 7 , už pol 7 je pre mňa rekord toothsmile Vyzliekla som periny a vyprata športovú tašku do fitka a všetko dala prať... kým som si dala veci do poriadku tak som jedla niečo pred pol 10 tak preto aj tak nejak znížený príjem bo nemám desiatu. Inak v dni keď robím v predajni tak celkovo mám menší príjem, lebo vynechávam olovrant, nakoľko mi je blbé a trápne sa pýtať v kuse na jedlo kým ostatné baby vydržia len na 3 jedlách denne, ale snažím sa v rámci možností mojho žalúdka (a psychiky) zvýšiť aspoň porciu obeda a večere :)
lodičky.jpg
A ešte foto mojich dnešných raňajok :) vreeeeelo odporúčam giana sadinky s cesnakom sú nehorázne dobrééé :pizzza:
sardinky.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Vek:22 rokov, Výška: 164cm,
Bielkoviny 120g- 2040 kJ
Tuky 70g- 2660 kJ
Sacharidy 180g- 3060 kJ
Spolu energia: 7760 kJ
do 30.8.: 58kg

User avatar
daka
Posts: 4551
Joined: 13 Jun 2015, 22:05

Re: Za 6 mesiacov pred objektív

Post by daka » 24 Jul 2016, 13:38

Ahoj Katka, krasne foto, a krasnu nedelu prajem
vyska 165cm, vek 57


Je to cesta..

Post Reply