Dnes začínam chudnúť

Vaše názory, skúsenosti, tipy, otázky na tému chudnutie. Tu sa môžete poradiť o veciach, s ktorými si nie ste istí. Alebo, ak viete, môžete poradiť ostatným, čo sa osvedčilo vám...
amanda.k.

Re: Dnes začínam chudnúť

Poslať od amanda.k. » 04 Júl 2018, 09:20

-rofl- / ten predošlý príspevok/

amanda.k.

Poslať od amanda.k. » 04 Júl 2018, 09:29

no ja dnes rozmýšľam čo lebo v robote bude asi hic /a aby som sa zmestila a zakryla špeky /...kolegyňa včera bola nás pozrieť čo je na marodke dlhodobej schudla 6 kg čiže má 49 pri výške 155 a teda má dosť tenké nôžky a hlavne rúčky ale tak musí držať diétu lebo pečeň žlčník štítna žľaza srdce chudokrvnosť...ale v drieku tiež schudla tam sa aj trocha pýtalo...no ja mám len o 2 cm viac od nej./na výšku/..tak by som mala byť čo najbližšie 50 kg asi.. asi by boli lepšie šaty ale dávam si čierne obtiahnuté tielko -rofl- a svetlú sukňu...no a konštatujem že mám hrozný driek...ale tak zas šaty majú podšívku čiže 2 vrstvy....tak mi pomôže už len veľké sebavedomie ? lebo tie špeky nezídu za deň dva..

Obrázok užívateľa
Lamonika

Poslať od Lamonika » 04 Júl 2018, 20:14

SomJanka, Amanda...vystizne slova thumb2 Mne sa tak zapacila jedna podrprda, ale ta huspenina okolo ramienok xbpx No nic, vidim to na kettlebel aplikaciu -rofl- Aj gelik na stehnach sa natriasa, ale raz sa dotrasie fesak xbpx Ach SomJanka, sukna do acka...nam uz nepomoze ani sukna do celej abecedy thumb2
15. jún 2018: 77 kg / 84 cm pás
30. jún 2018: 76 kg
15. júl 2018: 74 kg
31. júl 2018: 73 kg / 81 cm pás
15. august 2018: 71,5 kg / 79 cm pás
Cieľ: 65kg

"Máš buď výsledky alebo výhovorky"

škovránok

Poslať od škovránok » 05 Júl 2018, 09:04

Somjanka, ahoj, veru ja si tiež všímam, hlavne obéznych, samozrejme po estetickej stránke, ale hlavne aj po zdravotnej, takmer včetci majú viacero ochorení, spôsobených obezitou.

Obrázok užívateľa
SomJanka

Poslať od SomJanka » 06 Júl 2018, 14:53

Babenky moje včera som svadbovalaaaaaa 🙄 no zjedla som toho viac ako som mala...ale žiadne koláče ja na sladke nie som, ale uvedomujem si,že som dnes strašne hladná celý deň...čím to je rozšíri si človek žalúdok?
štart...................... 81 kg

Obrázok užívateľa
Lamonika

Poslať od Lamonika » 06 Júl 2018, 15:18

SomJanka na potencialne rozsirene zaludky su tu vacsi odbornici, ja len, ak mozem pridam nazor zo psychickej stranky: aj z nahromadenia peknych pocitov zo svadby mozes byt dnes hladna.Jedlom si riesime aj pozitivne emocie, nielen negativne.Ale ako pisem, este sa iste vyjadria zaludkari thumb2
15. jún 2018: 77 kg / 84 cm pás
30. jún 2018: 76 kg
15. júl 2018: 74 kg
31. júl 2018: 73 kg / 81 cm pás
15. august 2018: 71,5 kg / 79 cm pás
Cieľ: 65kg

"Máš buď výsledky alebo výhovorky"

škovránok

Poslať od škovránok » 07 Júl 2018, 10:29

Ahoj SomJanka, u mňa to funguje tak, že pociťovanie hladu, mám vtedy ak mi zaručene začina ubúdať z váhy, a fakt, druhý deň je na váhe menej :bigradost:

Obrázok užívateľa
SomJanka

Poslať od SomJanka » 07 Júl 2018, 11:43

Babenky takže po svadbe som sa neodvážila postaviť na váhu. Postavila som sa až dnes a pol kila dole xdancex. Čo ma veľmi potešilo a ideme ďalej bike1! bike1! bike1! Pekný víkend všetkým.

škovránok

Poslať od škovránok » 07 Júl 2018, 17:01

xclapx xclapx xclapx žeby to fungovalo? pociťujem hlad váha klesá? má niekto podobnú skúsenosť? toothsmile ďakujem za názory

Obrázok užívateľa
Dora

Poslať od Dora » 07 Júl 2018, 20:06

Ahoj, SomJanka, super výsledok. Len sa treba snažiť, aby zostal.
Škovránok, keď začínam pociťovať hlad začínam byť aj ostražitá. Niečo vtedy nie je v poriadku. Po hlade zväčša prichádzajú žravky. Takže najistejšie sa cítim, pokiaľ hlad neprichádza xstrechx
]Už som mala aj 82 kg, necítila som sa zle, ale dobré to nebolo.
Mojím cieľom je aktívny život v zdravom tele. A ak sa mi raz podarí mať 53kg poteším sa.
Dôležité je žiť a nie prežívať.[

Obrázok užívateľa
SomJanka

Poslať od SomJanka » 07 Júl 2018, 22:34

Škovránok je to možné...žeby nová metóda v chudnutí -rofl- -rofl- -rofl- Dorka u mňa sa žravka prejavuje tak, že jedno jedlo...či už raňajky obed alebo večera proste preženiem, zjem viac ale nie tak že celý deň pučím od rána do večera...takže ak viem že som to proste prehnala tak si dám ľahšie jedlo ďalšie.

amanda.k.

Poslať od amanda.k. » 08 Júl 2018, 05:38

škovránok u mňa to funguje...že pociťovať hlad...a dúfam že sa trocha naštartujem cez dovolenku...ináč niečo také píše aj bukovský že jesť až keď škvrka v bruchu ja jem dosť často len preto že vidím dobré jedlo...napr. včera večer som "ovoniavala" králika čo má byť dnes obed s hubovou omáčkou..predtým deň som večer jedla tuniaka v oleji ! čo zostal /čo som kázala mužovi aby zjedol a nezjedol xbpx / a tak sa mi pritrafí jedlo navyše...ale keď som bola napr. 3 týždne u dcéry tak som pekne chudla asi 100 g denne lebo u nich sa toľko neje ako u nás /a zať je stále štíhly zatiaľčo môj muž mal aj cez 90 a sú rovnako vysokí/ takže porušujem ďalšiu tézu a to ísť spať trochu hladný..a cvičenie je dobrá vec a mienim sa k nemu vrátiť po dovolenke aj keď mám dosť nepravidelnú pracovnú dobu tak nemôžem si vybudovať nejaký pevný rozvrh a návyk..tak možno začnem že 10 minút denne a cez zimu sa to natiahne na tú 3/4 hodinu vtedy netreba chodiť na záhradku...

Obrázok užívateľa
SomJanka

Poslať od SomJanka » 08 Júl 2018, 20:05

Dnes bol u nás známy a vraví. Počúvaj tvoja váha váži o dve kila viac ako moja...NIE nejdem zisťovať, ktorá váži dobre...takto sa mi to páči -beee-

Obrázok užívateľa
SomJanka

Poslať od SomJanka » 09 Júl 2018, 08:17

Pozrela som sa na začiatok môjho dňa keď som sa rozhodla ísť za zdravším a štíhlejším JA...chudnem už 13 dní...už išli nejaké cm dole a zároveň aj nejaké mini gramy...v podstate nie je to veľa na to, aby som sa mohla chváliť...ale je to dosť na to aby ma to motivovalo isť ďalej thumb2 ...ráno pri raňajkách ma napadlo, ako je fajn vedome myslieť na to čo vložím do úst xpapax ...keď si prestavím to moje uponáhľané jedenie... častokrát som nejedla 6-7 hodín a potom šup narýchlo niečo do ust, lebo už letím na jogu...prišla som z jogy už nejdem jesť lebo večer sa už neje, ráno by som zjedla aj za troch, veď to vybehám. Teraz už ráno viem čo budem celý deň jesť, zistila som že nakrájané jabĺčko na tanieri posypané škoricou vyzerá lepšie ako zbľajznuté jablko cestou v aute. V časopise Život som včera čítala článok o pani, ktorá si urobila bandáž žalúdka. Zaujímavý článok a tam bola pekná veta: „Keď som zistila, aké množstvo jedla mi stačí na normálny život, bola som v šoku. Aj môj 6-ročný syn zjedol viac,“ my si naozaj myslíme, že musíme veľa jesť. Veď už len keď si uvedomíme koľko sme jedli my ako deti a koľko jedia naše deti...asi je načase sa nad tým zamyslieť xclapx Tak prajem pekný vedomý štart do nového týždňa xdancex

Obrázok užívateľa
SomJanka

Poslať od SomJanka » 10 Júl 2018, 09:33

U nás v hlavnej úlohe CUKETA aj u vás???? Nejaké zaujímave receptiky ????
Prílohy vo fóre sa zobrazujú len pre prihlásených používateľov.

Napíšte v tejto téme