Houmi opäť zasahuje

Tu si môžete držať osobné prehľady o zhodených kilách, zaznamenávať priebeh chudnutia, úspechy, neúspechy.
Post Reply
dodoriven3
Posts: 916
Joined: 07 Mar 2020, 16:37

Re: Houmi opäť zasahuje

Post by dodoriven3 » 23 Nov 2020, 12:15

Houmi, ešte zhodíš 100 kíl a prihlásime Ťa k baletkám. toothsmile

Ideš perfektne thumb1 (klepem si po čele, bo bližšie drevo som nenašiel...), určite si vzor v chudnutí. Drž sa chlape.

User avatar
Houmi
Posts: 440
Joined: 19 Aug 2010, 14:14
Location: Brátyslava, nééé?

Re: Houmi opäť zasahuje

Post by Houmi » 23 Nov 2020, 13:07

Dodo, ďakujem.... :-)
Btw, ja nechcem byť baletka, ale princezna -rofl-

dodoriven3
Posts: 916
Joined: 07 Mar 2020, 16:37

Re: Houmi opäť zasahuje

Post by dodoriven3 » 23 Nov 2020, 13:18

To máš smolu. Princeznú si vyblokovala na ďalších 40 rokov Studenková. toothsmile

User avatar
Helka
Posts: 1603
Joined: 01 Jun 2012, 20:10

Re: Houmi opäť zasahuje

Post by Helka » 23 Nov 2020, 15:40

Houmi, super thumb2 xclapx
68 rokov, 163cm
01.2014 - Váha:66kg, Pás:70cm
07.2021 - Váha:77kg, Pás:71cm

"Neprestaneš behať preto, že zostarneš. Zostarneš, lebo
prestaneš behať."
Jack Kirk

User avatar
Houmi
Posts: 440
Joined: 19 Aug 2010, 14:14
Location: Brátyslava, nééé?

Re: Houmi opäť zasahuje

Post by Houmi » 24 Nov 2020, 06:48

Dodo, tak budeme dve :-D

Helka, ďakujem :-)

User avatar
renchuuu
Posts: 1885
Joined: 30 Jun 2008, 09:41
Location: bratislava

Re: Houmi opäť zasahuje

Post by renchuuu » 24 Nov 2020, 07:51

Houmi, perfektne Ti to ide. thumb2 S tym jedenim a vynimkami to tiez tak robim. Cca raz za dva tyzdne si uvarim coko puding.... :-) V podstate je to rozumne jedenie a v kombinacii s pohybom to ide dole same. Netreba mat pocit, ze sa clovek o nieco ukracuje, prave naopak. Len tak dalej! xcinkax

User avatar
Houmi
Posts: 440
Joined: 19 Aug 2010, 14:14
Location: Brátyslava, nééé?

Re: Houmi opäť zasahuje

Post by Houmi » 24 Nov 2020, 08:25

Renchuu, ďakujem.... :-)
Vieš, ja som veľakrát "chudol".... že som sa trápil, že niektoré jedlá som si odopieral úplne....
Akože jasne, že nezdravé nejem denne.... ale raz za čas je to fajn... práve kôli tomu, aby som nedostal na tie nezdrave jedlá taku vlčiu chuť, že celé chudnutie bude v háji.... :-)
Preto tomu ani teraz nehovorím chudnutie. Ale zmena životného štýlu. Lebo to ide zo všetkým. Ako vravíš, strava je len jedna časť tej celej zmeny. Dôležitý je aj pohyb a celé myslenie.... :-)
Držím ti palce... :)

dodoriven3
Posts: 916
Joined: 07 Mar 2020, 16:37

Re: Houmi opäť zasahuje

Post by dodoriven3 » 24 Nov 2020, 09:14

Myslel si dve blondínky (teda dvaja blondiaci, aby som bol presnejší toothsmile ) toothsmile

dodoriven3
Posts: 916
Joined: 07 Mar 2020, 16:37

Re: Houmi opäť zasahuje

Post by dodoriven3 » 24 Nov 2020, 09:33

Renchuuu, presne tak premena má byť príjemná a hlavne dlhodobo udržateľná. thumb1

dodoriven3
Posts: 916
Joined: 07 Mar 2020, 16:37

Re: Houmi opäť zasahuje

Post by dodoriven3 » 24 Nov 2020, 09:35

Houmi, thumb1

User avatar
renchuuu
Posts: 1885
Joined: 30 Jun 2008, 09:41
Location: bratislava

Re: Houmi opäť zasahuje

Post by renchuuu » 27 Nov 2020, 09:25

Houmi, tiez uz chudnem 2.x. :-) Takze skusenosti mam, uz viem co nerobit. :-) inac si myslim, ze sa da postupne oducit aj od tych nezdravych jedal, ako klobasy... Ja mam dost vela alergii, napr. lepok, vsetky mliecne vyrobky, vajicka, paprika,zazvor a v poslednom case aj cerstva krajana morcacia sunka... -a tie som sa naucila uz vnimat tak, ze to ani nie je jedlo- pre mna. 3x tyzdenne nakupujem v Yeme tie chrumkave vonave rozky a chlebik pre mojich chlapov, vyberam to tam, vonia mi to, potom cestou domov auto cele navonane, ale nedam si. Aj parfemy co mi dobre vonaju nepijem a kremy nejem. Tak je to aj s jedlom.
V noci som nemohla spat a neviem co mi to napadlo, zacitala som sa do tej tusim tvojej temy s receptami. Kedze mam iny jedalnicek ako vy ostatni, tak som to nikdy nesledovala a sup rovno v noci som si to cele precitala a taaaak mi vyhladlo. Masochisticky pocin roka. thumb1 Dala som si banan a tisko vam zavidela, co vsetko mozete jest a s tym som zaspala. :-)

User avatar
Houmi
Posts: 440
Joined: 19 Aug 2010, 14:14
Location: Brátyslava, nééé?

Re: Houmi opäť zasahuje

Post by Houmi » 27 Nov 2020, 12:37

Renchuu, jasne, že sa dá odučiť... Resp. by som povedal, ze telo si odvykne...
Ja si dávam na stravu pozor už nejaký čas... a veru, niektore vyslovene nezdravé jedlá, ktoré som miloval, tak keď mi na ne niekedy príde chuť, tak si málinko dám.... A minule som tak rozmýšlal už neviem, čo som to jedol, že vlastne prečo to jem, že mi to už až tak velmi ani nechutí... :-)

Tak, chlebík, pečivo, vianočku, to nekupujeme vôbec, už viac, ako 3 roky pečiem doma kváskové... a všetci si už na to zvykli....
Dokonca si pečiem aj 100% ražný celozrnný chlebík... :-)
To mas pravdu, ze clovek sa musi naučit kontrolovať svoje chute.... :)

Akože ja viem, že ak máš toľko obmedzení, tak máš dosť oklieštené potraviny.... ale určite sa dajú rozne kombinovať aj na chutné veci....
Čo so ženou chodíme do cukrarne, tam maju dosť vela RAW bezlepkových koláčikov...
Pozri tu, ale musíš rolovať, lebo majú tie RAW medzi normálnymi.... ale su fakt dobré... :-) a ty si tiež z Bratislavy... :-)
Cukraren u babičky a nájdi si Základné torty.
Alebo tu:
https://www.cukrarenubabicky.sk/zakladnetorty.html

User avatar
renchuuu
Posts: 1885
Joined: 30 Jun 2008, 09:41
Location: bratislava

Re: Houmi opäť zasahuje

Post by renchuuu » 27 Nov 2020, 13:31

Ddakujem za link Houmi, ale nejde mi otvorit v mobile, skusim v compe, len vcul lezim, zas priedusky ma dobehli a to som sa v sobotu este do jazera teperila, ze idem skusit otuzovat. Zacala som ale neskoro. :-) Ano som v BA od kedy som v 18-tich isla na vysku. Ale naspät k veci, my sme si torty objednavali v rawsnack a chlebik jem od Dobrozruta. V podstate si s tou stravou nemam na co stazovat. Keby sme tak mali napr. rok 1980, asi by to bolo krute, ale dnes je to tazka pohoda. ;-)

User avatar
Houmi
Posts: 440
Joined: 19 Aug 2010, 14:14
Location: Brátyslava, nééé?

Re: Houmi opäť zasahuje

Post by Houmi » 27 Nov 2020, 13:33

Nejde otvorit, neviem prečo.. ale vygoogli si cukraren u babičky. Nájdi založku Torty a Základné torty...
Su na Dlhých dieloch....
A maju vyrobnu v Malinove, tam sa to volá Floril.... aj to je rovnaká stránka tiež tam maju tie iste zakusky a torty... :-)

No ano, dnes zoženieš všetko, len vedieť kde.... :) a hlavne treba čítať zloženia :-)

Tak sa rýchlo vylieč :-)

User avatar
renchuuu
Posts: 1885
Joined: 30 Jun 2008, 09:41
Location: bratislava

Re: Houmi opäť zasahuje

Post by renchuuu » 27 Nov 2020, 13:57

Dakujem. :-) Myslela som ze dnes popoludni budem hladat na nete sportove oblecenie. Ale nie, budu to kolace, co som uz takmer aj zabudla ze take nieco existuje. ;-) Ale veganske Magnum je fajn. xpapax

Post Reply