V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Tu si môžete držať osobné prehľady o zhodených kilách, zaznamenávať priebeh chudnutia, úspechy, neúspechy.
Post Reply
User avatar
gulinka
Posts: 2559
Joined: 16 Jul 2011, 09:05

V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by gulinka » 16 Mar 2021, 17:38

Ahojte,

zakladám novú tému pre každého, kto sa chce podeliť o svoj denný príjem, či už o ten v zelených políčkach, alebo v tých červených políčkach .

Podstatou je každý deň ( alebo raz za nejaký čas) zhodnotiť svoje výsledky z počítania KJ a jednotlivých hodnôt B, S, T.

Či už počítate v kalorických tabuľkách, v Mirových tabuľkách, len tak ručne vo svojich tabuľkách, alebo si len tak od oka strážite príjem stravy, môžete sa podeliť s ostatnými o úspech ale aj neúspech a zároveň sa inšpirovať úspechom druhých, no zobrať si aj príklad, že neúspech tiež posúva dopredu, keď sa človek nevzdá.

A bojovať treba stále. Pretože je o čo.

xbehx xbehx xbehx xbehx xbehx xbehx xbehx xbehx xbehx xbehx xbehx xbehx xbehx

User avatar
slivka.m
Posts: 200
Joined: 11 Apr 2015, 04:32

Re: V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by slivka.m » 16 Mar 2021, 18:25

Gulinka pekne,že si založila motivačnú tému 😊 xclapx xdancex xpckx

User avatar
gulinka
Posts: 2559
Joined: 16 Jul 2011, 09:05

Re: V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by gulinka » 16 Mar 2021, 18:36

Keby len toothsmile
pozri, čo sa mi dnes stalo:
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
gulinka
Posts: 2559
Joined: 16 Jul 2011, 09:05

Re: V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by gulinka » 16 Mar 2021, 18:42

Konečne príjem v zelenej, aj bielkoviny a tuky.
Tie bláznivé sacharidy síce červené, ale teším sa aspoň z toho, čo je thumb2 thumb2

User avatar
gulinka
Posts: 2559
Joined: 16 Jul 2011, 09:05

Re: V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by gulinka » 16 Mar 2021, 18:44

Inak ma napadlo, že do tej tabuľky nezadávam cvičenie, beriem ako ako bonus k tomu príjmu a nepočítam ho.
Neviem, či vy dievčatá, tam vpisujete aj cvičenie.

User avatar
slivka.m
Posts: 200
Joined: 11 Apr 2015, 04:32

Re: V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by slivka.m » 16 Mar 2021, 19:09

Gulinka krásne xclapx máš viac zelených ako oranžových😉

Mne dnes takto, stále viac oranžových ako zelených😔 ale pitný režim sa držím 2,5l
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
gulinka
Posts: 2559
Joined: 16 Jul 2011, 09:05

Re: V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by gulinka » 16 Mar 2021, 20:25

slivka.m

Neviem či Lenka6 alebo niekto iný , ale niekto mi písal super nápad na vytiahnutie tých bielkovín - že si dať proteín.

Keby si si spravila proteínový nápoj, alebo ho pridala do nejakého jedla, zdvihli by sa ti bielkoviny a celkový príjem a mala by si aj tieto dve políčka zelené, nie?

A už by si bola dokonalá 😉

žabka
Posts: 175
Joined: 01 Jan 2021, 09:42

Re: V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by žabka » 16 Mar 2021, 20:38

Ahojte dievcata. Vyborny napad a nazov temy. Ja dnes nebudem hlasit. xbpx polepsim sa

User avatar
mary
Posts: 1270
Joined: 16 Nov 2006, 10:49

Re: V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by mary » 16 Mar 2021, 21:26

Gulinka, super thumb1 Jaka namotavka, ale v dobrom. Ja som dnes tuky zabila. Chytila som nervy a zjedla manner keksy :roll:
Inak, fakt ukazuje velke rozdiely v KJ tu a v kalorickych. Zatial som to nemenila. Uvidime.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
55r/167cm

"Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší: budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci. "

cieľ 70kg

Image

žabka
Posts: 175
Joined: 01 Jan 2021, 09:42

Re: V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by žabka » 16 Mar 2021, 21:39

Mary, vypni si aktivity. Potom a Ti stale navysuje prijem a musis dojedat. Slivka malo jes, maximalne pod 10% prijmu co Ti vyrata mozes ist. Potom telo brzdi a unava, slabost je. Bielkoviny dozenies tvaroh, protein, tycinky. Gulinka, si dobra, ibaze tie sacharidy, neviem, nejak vysoko ich mas nastavene. Baby otazka? Ako to natahuje z KT, ja som na tieto veci antitalent.

žabka
Posts: 175
Joined: 01 Jan 2021, 09:42

Re: V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by žabka » 16 Mar 2021, 21:44

Kalkulacka Michal Jozef Toth, skuste na porovnanie podla neho. Ja mam minimalny rozdiel medzi KT a nim.

User avatar
gulinka
Posts: 2559
Joined: 16 Jul 2011, 09:05

Re: V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by gulinka » 16 Mar 2021, 22:11

Žabka

Tabuľky menia a prispôsobujú príjmem podľa výšky a váhy. určite bude mať každá z nás iný príjem sacharidov, tukov a bielkovín, aj podľa toho, čo sme zadali, ako vek, sedavá práca a tak :-)

Keď sa mi znížila váha a opravila som to KT ( kalorických tabuľkách), tak mi hneď aj znížilo príjem a všetky hodnoty.

Ako sa vypína to napočítanie aktivity? To sa dá? Idem poskúmať toothsmile . Nie že by ma netešilo, že by z toho môjho príjmu stiahne výdaj za trávenie potravy, aspoň sa potom zmestím viac do príjmu, ale bez toho by sa mi to páčilo viac :-).

Slivka.m papá málo, ale pracuje na tom rovnako, ako ja zase veľa a neviem sa zmestiť do príjmu. Ona to vie, len pre ňu viac jesť, je ako pre mňa jesť menej. Proste sa k tomu musíme postupne dopracovať a presvedčiť svoje telá, že jej telo sa nemusí báť jesť a moje zase nepotrebuje toľko thumb1

žabka
Posts: 175
Joined: 01 Jan 2021, 09:42

Re: V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by žabka » 17 Mar 2021, 04:54

Ahoj gulinka, myslela som ten obrazok, ako sem davate? Dakujem toothsmile -anielik-

User avatar
gulinka
Posts: 2559
Joined: 16 Jul 2011, 09:05

Re: V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by gulinka » 17 Mar 2021, 05:28

Žabka

To sa tej pravej asi nepýtaš, lebo včera som mala tiež problém tu ten obrázok dostať :-).

Otvoríš si na mobile kalorické tabuľky, odfotíš si vlastnú obrazovku, to ti automaticky uloží do mobilu, potom to už len pridáš ako prílohu.

Avšak mne to vypisovalo, že mi to nemôže pridať, lebo mám malo priestoru či čo :-), tak som ten uložený obrázok ako správna nekomplikovaná nápaditá nelenivá žena odoslala z mobilu na svoj meil, potom si zobrala počítač, otvorila túto stránku na počítači, z meilu som si uložila fotku do počítača a zo súboru vložila fotku tu :-):-):-)

No celý MacGyver :-)

User avatar
mary
Posts: 1270
Joined: 16 Nov 2006, 10:49

Re: V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by mary » 17 Mar 2021, 15:38

Zabka a gulinka, vy ste o stvrtej boli este hore alebo uz hore? toothsmile Dnes to bude zasa des.... :roll:
55r/167cm

"Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší: budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci. "

cieľ 70kg

Image

Post Reply