Problem so stitnou zlazou po porode

Vaše názory, skúsenosti, tipy, otázky na tému chudnutie. Tu sa môžete poradiť o veciach, s ktorými si nie ste istí. Alebo, ak viete, môžete poradiť ostatným, čo sa osvedčilo vám...
User avatar
tini
Posts: 29949
Joined: 26 Apr 2007, 14:57

Re: Problem so stitnou zlazou po porode

Post by tini » 09 Aug 2011, 06:47

vietnamka, baby Ti dobre pisu, ten jedalnicek Tvoj je katastrofalny.. Jedla malo, a malo casto. Ja si myslim, ze ked zrovna toto zmenis, tak budes dokonca aj chudnut. Urcite jedz kazde 2-3hodky. Fakt neide o celkove KJ za den, ale velmi zalezi co a kedy, ako casto, zjes.. Drz sa, postuduj si aj stranku, vela sa Ti objasni.
41 rokov, 178 cm, cca 63,5kg, max vaha 92kg,
Ciel: Zit zivot naplno. ;) Zivot je pohyb. ;) Kalokagatia.

"Dobre vidime iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné."

jarmila.lemesova
Posts: 147
Joined: 18 Jun 2011, 17:03

Re: Problem so stitnou zlazou po porode

Post by jarmila.lemesova » 24 Aug 2011, 09:38

Dobrý deň, Vietnamka. Bola si už u lekárky? Užívaš niečo na štítnu žľazu? Moje skúsenosti s jedlom: Jesť bielkoviny je potrebné pre svaly a svaly sú potrebné na spaľovanie tukov. Všetko so všetkým súvisí. Môžeš jesť kuracinu, morčacie, ryby, ale ak nechceš jesť mäso, tak ho nahraď ako ja /nejako mi prestalo chutiť/ tvarohom, tofu, strukovinami, rybou a p. Večer nehladujem = ryža , cestovina alebo tofu s veľa zeleninou. Keď som dlho hore dám si ešte o 20 hod zeleninový šalát s jogurtom, alebo acidko s krajcom tmavého chleba, alebo chlebík s veľkou paradajkou. Mám rada dusenú tekvicu, alebo cuketu so všetkou zeleninou, akú doma nájdem. Do toho môžeš dať čo Ti zostalo od obeda - Hrsť ryže, alebo pohanky / fantázii sa medze nekladú/. Ja som tiež nevedela zaspať hladná a ani to nerobím. Aj keď som držala 90 dňovu diétu, vždy som mala večer pripravenú zeleninu - uhorku, reďkovku, kaleráb, alebo rôzne semená napr: slnečnicu, tekvicu, mak, ľanové a sezamové - zomelieme a dáme do jogurtu. Výborné na vlasy a pokožku, lebo doplňajú vitamíny a minerály. Mak obsahuje najviac vápnika. Sledujem si aj lakmusovým papierikom kyslosť organizmu, vždy ráno - v moči. Tak, ako Ti už poradili, treba si čo-to naštudovať. Tá 90 dňová bola dobrá v tom, že si mala recept na každý deň a nemusela si rozmýšľať. Večera bola polovička s obeda. Najdôležitejšie pre Teba je - LIEČBA ŠTITNEJ ŽLAZY !! Nie som síce lekárka, ale z vlastnej skúsenosti viem, že bez toho by si to nezvládla. Najskôr musí byť telo v pohode, lebo hormóny sú tam není pre srandu králikov, ale sú veľmi dôležité. Želám Ti, aby sa ti darilo. thumb2

Lenka1536
Posts: 1
Joined: 26 Jan 2020, 19:32

Re: Problem so stitnou zlazou po porode

Post by Lenka1536 » 26 Jan 2020, 19:41

Ahoj ja by som sa chcela spytat na tu 90 dnovu dietu mohol by mi niekto odfotit a poslat tu dakujem ja mam tiez znizenu cinnost stitnej zlazy meriam159cm a vaha84kg raz okolo80a potom znova 84kg

Post Reply