Ako sa da prejst z bulimie na zdravy zivotny styl?

Príspevky na uvedené témy
Post Reply
mirka1
Posts: 18
Joined: 08 Dec 2008, 13:39
Location: Tekovské Lužany-momentálne internát v BA

Ako sa da prejst z bulimie na zdravy zivotny styl?

Post by mirka1 » 25 Mar 2014, 20:06

ahojte, v minulosti som mala anorexiu, ktora trvala 5 rokov...mala som 43kil pri vyske 164cm...teraz mam 19rokov a pozostatky anorexie su vo mne dodnes...no chcem o inom

no po troch rokoch anorexie som zacala zvracat-boli to asi dva roky, ked mi nasadili liecbu hormonmi a odrazu som pribrala skoro na 70 kil...za dva roky som schudla, mam 58-59 kil...obvod pasa mam 78... a chcela by som vediet

ako mozem sa stravovat a kolko a ako cvicit, aby som mala ploche a pevne bruucho-moju rizikovu partiu?

denne ckvicim 50 brusakov, plus prechadzky 6km a rehebilitacie koli skolioze chrbtice...no mne sa zda, ze chdnem pomaly...a obcas estek tomu aj zvraciam...-nasledok bulimie...este neviem uplne prestat vracat, stale kazdy rok sa k tomu tak asi

4x az rok na take dva-tri dni vratim...


ako sa teda mam zbavit obcasneho vracania a zaroven spevnit a zostihlit telo?vahu mam v pohode, ale kazdy mi koli bruchu tipuje viac kil a potom ma to stve

PROSIM PORADTE

User avatar
kikuš
Posts: 945
Joined: 11 Mar 2014, 21:34

Re: Ako sa da prejst z bulimie na zdravy zivotny styl?

Post by kikuš » 26 Mar 2014, 19:48

ahoj mirka, vitaj na fóre, je to super, že chceš niečo so sebou urobiť thumb2 . Nie som odborník na bulímiu, ale myslím, že keď budeš silná, dáš to xbehx V prvom rade si načítaj všetky Mirove články na tomto webe, pozri aj videá, no a asi najdôležitejšie bude spracovať hlavu toothsmile .
Začni úplne pomaly, aby si to vládala spracovávať. Držím ti silno palce. thumb1
1.3.2014 - 103 kg (výška 180 cm, vek 41)
8.2.2015 - 80 kg
cieľ: udržať cca 80 kg
"Čo všetko môžem dokázať? Všetko, čo si zaumienim." H. Schliemann

zuzulka340
Posts: 3
Joined: 03 Dec 2014, 14:31

Re: Ako sa da prejst z bulimie na zdravy zivotny styl?

Post by zuzulka340 » 03 Dec 2014, 14:51

Ahojte babuľky vyskúšajte cvičiť s vaku shape...mne to veľmi pomohlo... pri mojej obezite som len troška upravila stravu čiže som predišla opakovanej bulímii a aj mi to skvelo pomohlo vytvarovať postavu...skúste...fakt je to skvelá vec

Post Reply