Jillian Michaels

Športom k trvalej šíhlosti
Post Reply
Nadine
Posts: 2
Joined: 07 Mar 2016, 08:43

Jillian Michaels

Post by Nadine » 11 Mar 2016, 09:24

Ahojte, cvicite niekto Jill ? Chcela som si trosku vymenit skusenosti :)

User avatar
Ružička
Posts: 143
Joined: 13 Jan 2016, 19:58

Re: Jillian Michaels

Post by Ružička » 11 Mar 2016, 23:11

no somnou nevymenis vela, lebo ja dam maximalne desat minut a idem, ludovo povedane "zdochnut"..takze viac to komentovat netreba, ale drzim palce, kto to da, ten ma vyhrate... thumb1
Image

BMI 14.1.16 - 33,2! start. vaha 80,5kg

FINAL ciel:BMI v norme, spravna strava 5x denne, pravidelny pohyb ako sucast zivota

škovránok
Posts: 1275
Joined: 17 Jun 2012, 17:25

Re: Jillian Michaels

Post by škovránok » 12 Mar 2016, 06:19

Ahoj Ružička toothsmile , mne sa tiež Jill zdá xudivx . ja cvičím posilňovanie vlastnou váhou, kalanetiku, -vovode- bike2! , takto mi to vyhovuje, nestrácam čas na presuny do fitka, a výsledky sú.
Výborné cvičenie podľa knihy Telo ako posilňovňa pre ženy, viem že aj ty sa týmto chystáš zaoberať, ale fitko Ti zatiaľ nevychádza. Ako sa Ti darí? U seba nepíšeš. xstrechx ahoj

User avatar
Ružička
Posts: 143
Joined: 13 Jan 2016, 19:58

Re: Jillian Michaels

Post by Ružička » 12 Mar 2016, 16:48

ahoj skovranok, bojujem s tou stravou neskutocne, tak sa snazim zaradit aj dost pohybu aby som mala vysledky, citim sa ako spomaleny film, asponze dost chodim aj ked nie kazdy den, ale ked uz tak minimalne polhodina dobrej rychlej chodze, sranda je, ze sa vtedy spotim ako nenormalna ale ked dam na stacionarnom desat kilometrov tak sa sotva zacinam potit.. mam teraz viac prace tak viacej sedim, mala som vyse troch tyzdnov menzes tak akoby mi niekto odobral zivotnu energiu, vcera som si v lekarni kupila nejake vitaminove doplnky ako zelezo, rybi olej, vitamin c a zinok, viem ze niekto moze namietat ze na to vsetko staci pestra strava, myslim ale ze doplnit to vynimocne liekmi, ked sa fakt citim slaba, moze byt dobra pomoc, neviem mozno sa mylim ale napriklad som citala ze na par dni vyssie davky vitaminu c zlepsia imunitu a dodaju aj energiu, ochrania pred virusmi..vsetci naokolo su choíri aj manzel kasle.. tak ja kaslem na to a par dni sa budem takto dopovat navyse thumb1 nepisem velmi do svojej temy, lebo mam take obdobie ze proste tu chodim kazdy den skoro citat ale necitim sa na to napisat cokolvek.. ale je super, ze si to niekto vsimol toothsmile toothsmile xpckx
Image

BMI 14.1.16 - 33,2! start. vaha 80,5kg

FINAL ciel:BMI v norme, spravna strava 5x denne, pravidelny pohyb ako sucast zivota

User avatar
Ružička
Posts: 143
Joined: 13 Jan 2016, 19:58

Re: Jillian Michaels

Post by Ružička » 12 Mar 2016, 16:51

no k tomu trenerovi som pisala, ze momentalne "nane love" :roll: takze musim makat a nasetrit si nieco toothsmile xmodax taky smajl co sije ako divy tu nieje takze tak :lol:
Image

BMI 14.1.16 - 33,2! start. vaha 80,5kg

FINAL ciel:BMI v norme, spravna strava 5x denne, pravidelny pohyb ako sucast zivota

Nadine
Posts: 2
Joined: 07 Mar 2016, 08:43

Re: Jillian Michaels

Post by Nadine » 12 Mar 2016, 20:58

Neviete nahodou ci na ten six pack su aj dalsie levely? Ja som nasla len dva. Dakujem

Bzsiska
Posts: 9
Joined: 28 Apr 2016, 16:43

Re: Jillian Michaels

Post by Bzsiska » 25 May 2016, 15:17

Uff. Ja som dnes išla prvý krát prvý level. Tak ti je iná šupa. Po desiatich minútach
som potila krv. Ale vydržala som dokonca. Akurát miesto činiek som použila dve kilá
múky. :) Musím však povedať, že som pretiahla dobre celé telo. Tak asi pokračujem,
kým ma to bude baviť. :beh:

Saabirah
Posts: 3
Joined: 29 May 2016, 19:00

Re: Jillian Michaels

Post by Saabirah » 29 May 2016, 19:03

Bzsiska wrote:Uff. Ja som dnes išla prvý krát prvý level. Tak ti je iná šupa. Po desiatich minútach
som potila krv. Ale vydržala som dokonca. Akurát miesto činiek som použila dve kilá
múky. :) Musím však povedať, že som pretiahla dobre celé telo. Tak asi pokračujem,
kým ma to bude baviť. :beh:
ahoj super, oplati sa vydrzat :) vysledky budu prekvapive, neboj sa, viem co hovorim :)))

Skylar
Posts: 8
Joined: 06 Jul 2016, 11:47

Re: Jillian Michaels

Post by Skylar » 28 Jul 2016, 19:10

Ahojky, ja som odcvičila 30 days shred pred týždňom. Nafotila som sa v ružovej podprsenke predtým a v zelenej potom, tak si môžete skúsiť porovnať. Ja som si najväčšiu zmenu sama na sebe všimla na bicepsoch, okolie na stehnách, fotky ukazujú najviac zmeny asi na bruchu... ;) som vcelku spokojná, síce som potila krv, ale... Tento týždeň pokračujem s Ripped in 30, dnes som prvý deň cvičila jeho druhý level a poviem vám, keď som skončila, bola som taká spotená, že som mala normálne zvráskavené brušká prstov, ako keď sa dlho máčate v bazéne :-)))

pred a po 30 DS:
Image
Image

A ešte spredu:
Image
Image
Image

Katka_50
Posts: 200
Joined: 20 Jan 2016, 08:19

Re: Jillian Michaels

Post by Katka_50 » 29 Jul 2016, 10:14

ahoj skylar :) klobúk dolu ... vďaka cvičeniu ťa čaká pod tukom pekná kvôpka svalov, vďaka čomu budeš mať takú prdelku že každý by si ťapol :-))) len tak ďalej, kus si už prešla ale ďalsí máš pred sebou ...
Vek:22 rokov, Výška: 164cm,
Bielkoviny 120g- 2040 kJ
Tuky 70g- 2660 kJ
Sacharidy 180g- 3060 kJ
Spolu energia: 7760 kJ
do 30.8.: 58kg

Skylar
Posts: 8
Joined: 06 Jul 2016, 11:47

Re: Jillian Michaels

Post by Skylar » 29 Jul 2016, 11:49

Katka, ďakujem, v taký nejaký výsledok dúfam! :-))) Ani mi nehovor o tej dlhočiznej ceste, čo mám pred sebou, začala som so sebou niečo robiť po rozvode v zime a už vidím prvé výsledky ( - 11 kg, s fanfárami som prešla u lekára, fotky tiež ukazujú nejaké to zlepšenie, nič zo skrine mi nesedí, vo všetkom plávam...), ale toho sadla je ešte bárskoľko, ako sama vidíš. xudivx Postava sa mi síce formuje, ale kilá už pár mesiacov nechcú spadnúť, tie mrchy sú vytrvalé, hoci som zmenila jedálniček. Každopádne to nevzdám.
Image

Post Reply