V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Tu si môžete držať osobné prehľady o zhodených kilách, zaznamenávať priebeh chudnutia, úspechy, neúspechy.
Post Reply
User avatar
daka
Posts: 4551
Joined: 13 Jun 2015, 22:05

Re: V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by daka » 19 Jun 2021, 21:56

Ahoj Gulinka

Nepolavuuuj
Mysli na sebaaaa
Si obetava

Ja dnes krasny den, tabulka uplne nevysla, ale nevadi, zajtra bude lepsie
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
vyska 165cm, vek 57


Je to cesta..

User avatar
mary
Posts: 1270
Joined: 16 Nov 2006, 10:49

Re: V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by mary » 19 Jun 2021, 23:18

Gulinka, jasne... toothsmile Keď sa do toho rátajú tri kilá, tak hej.
Neviem, kedy prídem. Tiež som sa trocha spustila, ale už to napravam a snažím sa nejesť hlúposti.
Najviac sa mi pozdáva jest podľa Mira, ale neviem, či to bude na kalorické. Ešte nie som 100% rozhodnutá.
Riešim ruku - mala som zatial iba jednu rehabku a elektroliečbu mam až po 20.juli - bude aj dovolenka.
K tomu všetkému je seknuty v krizoch aj manžel- riadny lazaret mame. Teplo tomu nepridáva. Škoda,že sa v tomto teple zo slaniny neodtapa samo... toothsmile
Tak sa držme všetky.
55r/167cm

"Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší: budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci. "

cieľ 70kg

Image

User avatar
daka
Posts: 4551
Joined: 13 Jun 2015, 22:05

Re: V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by daka » 20 Jun 2021, 20:50

Mary

Rozhodni sa. Nestracaj cas.

Gulinka
Mne to ani dnes nevyslo. Po dlhsej dobe som mala avokado. Nejak som to neodhadla. Ale vraj avokado su zdrave tuky😁
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
vyska 165cm, vek 57


Je to cesta..

User avatar
gulinka
Posts: 2559
Joined: 16 Jul 2011, 09:05

Re: V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by gulinka » 21 Jun 2021, 21:28

Ahojte dievčatá,

no ja dnes úplne zle -nareky- . Dnes som bola ako odtrhnutá z reťaze. Pritom je také teplo, všetci nariekajú, ako im nechutí v tom jedle jesť, no mňa ani teplo dnes nezastavilo.
Mrzí ma to o to viac, že až teraz večer som si všimla, že mám dnes výročie - 100 dní od začatia poctivého zapisovania.

No.. mohla som ho aj krajšie osláviť xudivx
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
gulinka
Posts: 2559
Joined: 16 Jul 2011, 09:05

Re: V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by gulinka » 23 Jun 2021, 22:59

Ahojte,

ako sa držíte? Ja ako na hojdačke, včera super, dnes červeno.
Nejako hľadám cestu späť, no je to ťažké. Už je to dosť dlho, aj motivácia nejako klesá, odhodlanie opadáva.

Pridávam tabuľku zo včera a dneska
22.6.2021.png
23.6.2021.png
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
daka
Posts: 4551
Joined: 13 Jun 2015, 22:05

Re: V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by daka » 24 Jun 2021, 07:08

Gulinka ahoj
Mne sa nedari.. Davam tabulku za 2 dni dozadu.
Dnes som konečne doma.
Screenshot_20210624_070629_cz.psc.android.kaloricketabulky.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
vyska 165cm, vek 57


Je to cesta..

User avatar
mary
Posts: 1270
Joined: 16 Nov 2006, 10:49

Re: V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by mary » 24 Jun 2021, 14:41

Ak vas to potesi, ani mne sa nedari... Obcas iba tak sup vaha kilo hore aj pri dodrziavani pravidiel a na druhy den zas kilo dole... A to na nu stupam opakovane.... Snad tie tepla polavia a nase usilie sa zvacsi...
Guli, pri Tebe mi vychadza, ze ked mas reklamu s cervenou farbou, aj guliciek mas viac cervenych, ked zelena reklama, ... Kasli na reklamy... 😁
Je to drina, ale neprestavajme.
55r/167cm

"Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší: budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci. "

cieľ 70kg

Image

User avatar
daka
Posts: 4551
Joined: 13 Jun 2015, 22:05

Re: V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by daka » 24 Jun 2021, 19:44

Dnes kačka 🤷‍♀️

Mary
Aj tu bol horuci den.
Vsak leto🤩🏖️🌊
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
vyska 165cm, vek 57


Je to cesta..

User avatar
daka
Posts: 4551
Joined: 13 Jun 2015, 22:05

Re: V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by daka » 26 Jun 2021, 10:28

Ahoj Gulinka
Vcera mam zapisane len pol dna.. Nestiham to
Ty sa tiez nehlasis, dari sa ti?
Dnes som opat v praci..

Krasny vikend
vyska 165cm, vek 57


Je to cesta..

User avatar
gulinka
Posts: 2559
Joined: 16 Jul 2011, 09:05

Re: V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by gulinka » 27 Jun 2021, 08:47

Ahojte,

len jedna veta a jedna tabuľka

Často potrebujeme padnúť na samotné dno, aby sme sa z neho dokázali odraziť na vrchol.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

dodoriven3
Posts: 916
Joined: 07 Mar 2020, 16:37

Re: V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by dodoriven3 » 27 Jun 2021, 09:08

Ahoj Gulinka,
,,Často potrebujeme padnúť na samotné dno, aby...."
Čo ale je to ,,samé dno", 100kg, 150kg, 250kg, alebo mŕtvy?
Máš pravdu, mŕtvy sa už odrážať nebude. Ale rovnako tak je aj to pravda, že veľakrát len hľadáme výhovorku sami sebe, aby sme mohli padať dole.

Pekný deň aj všetkým ostatným (nielen) tabuľkujúcim.

User avatar
daka
Posts: 4551
Joined: 13 Jun 2015, 22:05

Re: V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by daka » 28 Jun 2021, 09:30

Ahoj Gulinka
Aj ja mam krizu.. Mali by sme sa podrzat.
Ja som si dala do 01.07. Pauzu od zapisovania. Potrebijem povolit reťaze a netlacit na pilu.
Neplánujem jest nezdravo alebo nejake cheaty len si nezapisem
Drzkaj sa
vyska 165cm, vek 57


Je to cesta..

User avatar
gulinka
Posts: 2559
Joined: 16 Jul 2011, 09:05

Re: V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by gulinka » 28 Jun 2021, 21:20

Ahoj Daka,

ja si nemôžem dovoliť žiadne "uvolnenie reťazí", lebo to dopadne tak, ako včera, červenéééééé more to bude -nareky- .
Ale má to výhodu, zistila som, že aj po takýchto dňoch a víkendoch, aké teraz bývajú, mi tá váha nestúpa veľmi hore, len o pár gramov, drží sa na tej 92-ke, čo je super, znamená to, že 92 mám zastabilizovanú a aj napriek nadmernému príjmu ju vie telo udržať.

Ale je čas hýbať sa ďalej, 8 kíl je hrozne málo, ešte dlhá cesta predo mnou, ak budem už teraz oddychovať, ako dôjdem do cieľa?
Včera som sa snažila, boli sme na oslave, ale darilo sa mi, že si ma nikto nevšímal, čo jem, do ničoho ma nenútil, jedla som si len to, čo som chcela, chute neboli žiadne.

Dnes tiež celkom pekná tabuľka, ale tá zelenina... som jej toľko jedla, až som sa jej nejako prejedla a teraz sa mi veľmi zle zaraďuje do toho jedálnička. Ešte sa len na ňu pozriem a už cítim takú.. hm.. nenávisť žeby? toothsmile toothsmile toothsmile
no musím ju viac zaraďovať, ona bola tá, čo ma držala nad vodou thumb2 thumb2

Verím, Dakuška, že sa ti darí aj keď nezapisuješ, že pekne papáš a že sa hýbeš, ako ti nôžka dovolí thumb1

Myslím na teba!!!!

Takisto aj na teba Mary!!!!!!
aj na teba Amanda - tebe patrí obrovská pochvala, ide ti to krásne thumb1
aj na Lenku6
na Tamaru2008
na Dodorivena číslo 3 thumb1
na Žabku
a na všetkých všetkých všetučkých, čo sa tu snažia, snažili, alebo len premýšľajú, či sa majú začať snažiť.

User avatar
gulinka
Posts: 2559
Joined: 16 Jul 2011, 09:05

Re: V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by gulinka » 28 Jun 2021, 21:21

a tabuľku, hlava deravá???????????????? toothsmile toothsmile
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

žabka
Posts: 175
Joined: 01 Jan 2021, 09:42

Re: V zelených tabuľkách zelená zvíťazí!

Post by žabka » 28 Jun 2021, 21:52

Ahoj gulinka. Citam Ta, a sledujem Tvoje snazenie. Za to Ti patri moje velke uznanie. Ja som prestala s KT a vnutorne som sa oslobodila. Nie som pod tlakom a ustavicnou kontrolou. Je mi tak fajn. Od 12.4. Mam - 7kg. Velmi mi sadlo toto stravovanie a zasady. Stale sa ucim a skusam nieco nove. Ide to. Verim, ze som nasla sposob ako sa stat stihlou. Drzim palce, nech nam to ubuda, nech sme stihle, vitalne a stastne v svojom tele a dusi. Ci uz takym alebo onakym spisobom, sa k nemu dopracujeme. Kazdemu vyhovuje nieco ine, tak nech kazda a ka dy najde to svoje.❤

Post Reply