E-mailový kurz chudnutia

Prihláste sa na bezplatný kurz chudnutia. 
E-mailom vám denne pošlem tipy a inštrukcie.

Dostanete spolu 26 e-mailov. Kurz sa dá kedykoľvek zrušiť. Je určený pre dospelých.

Pre koho je kurz chudnutia vhodný?

Je určený pre tých, čo majú nadváhu, alebo obezitu. Teda ak máte obvod pásu ženy nad 80 centimetrov a muži nad 94 centimetrov, tak vaša nadváha už predstavuje zdravotné riziko. Je to dôvod niečo s tým robiť.

Mnoho účastníkov kurzu za 10 dní schudlo okolo 1 kila tuku a stratili niekedy aj viac ako centimeter na páse. Môžete si vyskúšať, či to bude fungovať aj vám. Možno vás to naštartuje a budete v začatej práci pokračovať s väčšou chuťou.

Pre koho kurz chudnutia
nie je vhodný

Kurz chudnutia nie je určený pre ľudí, ktorí trpia nejakým ochorením. Choroby (problémy so štítnou žľazou, cukrovka, problémy so srdcom, depresia…) vyžadujú pomoc lekára. Ak máte zdravotné problémy, konzultujte prípadné chudnutie a jeho spôsob najskôr so svojím lekárom!

Kurz chudnutia nie je určený pre deti a mladistvých.  Chudnutie v mladom veku má iné pravidlá ako chudnutie dospelých. Ak máte menej ako 18 rokov, poraďte sa s lekárom.

Unikátna kalkulačka.

Vyráta vám, koľko jesť, ako cvičiť, koľko vypiť a mnoho iných parametrov.

Vyše 100 tipov.

Prečítajte si najčastejšie otázky a odpovede o chudnutí. Ak to dodržíte, tak schudnete. 

Týždenný zoznam jedál.

Kým sa naučíte chudnúť, môžete sa riadiť hotovým jedálnym lístkom, ktorý funguje.

Prečítajte si, ako kurz prebieha a čo môžete očakávať:

Kontrola

Najskôr dostanete e-mail, ktorým potvrdíte, že kurz chudnutia naozaj chcete dostávať.

Je to kontrola, že všetko je správne nastavené.

10 dní

Každý deň vám pošlem jeden e-mail. Námety na štúdium, úlohy čo robiť. Motivácia.

Za 10 dní môžete schudnúť v páse i na kilá. 

Motivcia

Každé 2 až 3 dni vám pošlem námety na štúdium a tipy. Pripomínanie motivuje.

Po 26. e-mali kurz končí a viac vám nič nepošlem.

Pridajte sa aj vy na e-mailový kurz chudnutia ešte dnes.

Ako to funguje?

Kurz chudnutia využíva e-mail ako pripomínač – pripomína vám zámer schudnúť. Veľa ľudí zabudne, že chcú niečo so sebou robiť. E-mail vám denne pripomenie aby ste si o chudnutí niečo prečítali (fixácia na tému, fokus – zameranie pozornosti).

Ak dodržíte odporúčania, schudnete. Ak ich nedodržíte, vďaka zápisu budete vedieť, prečo ste neschudli a čo vám robí problém.

Ak sa prihlásite, nasledujúcich 10 dní vám budem posielať e-mailom rôzne tipy a odporúčania ako schudnúť. Každý deň jeden e-mail. Budú to kratšie texty a rady. Každý deň sa tak o chudnutí niečo dozviete a nebude to priveľká porcia informácií naraz. Navyše dostanete inštrukcie, ktoré máte denne dodržiavať. Za 10 dní si tak môžete začať budovať nielen návyk na rozumnejší životný štýl, ale naberiete aj veľa dôležitých informácií, ktoré sa vám zídu.

Ak vám nepríde e-mail?

Niektorí záujemcovia o kurz chudnutia nedostanú žiadny e-mail. Má to dva najčastejšie dôvody:

  1. Chybne zadaná e-mailová adresa.
  2. Dajú si kurz posielať na adresu, ktorá neprijíma, lebo je plná. Najmä ak máte e-mail zadarmo, máva malú kapacitu. Tá keď sa zaplní, nové správy už neprídu.

V takých prípadoch vám žiaden e-mail neviem doručiť.

Niekedy sa stane, že najmä služba Gmail tieto správy môže ukryť medzi "reklamné" správy. Môžete tomu predchádzať - zaraďte si moju adresu do vášho adresára. Gmail potom bude vedieť, že tie e-maily vám môže ukazovať.