BMI kalkulačka
Kalorické tabuľky
Jedálniček na chudnutie

Brucho nie je bubon

Brucho nie je bubon bol projekt, kedy som sa s kamarátom bubeníkom dohodol, že on sa bude učiť chudnúť a ja bubnovať. Začali sme v máji 2016 prevažne formou videí a Facebookovej stránky. Chudnutie malo prebiehať pomocou vhodnej zdravej stravy a cvičenia, ktoré by bolo jednoduché (kardio + rehabilitácia).

Prvé tri mesiace projektu vzniklo asi najviac materiálov a videí.

Prvý diel videa, kde vidíte stav pred.

Polročné hlásenie výsledkov. Celkom zaujímavé sú aj výsledky lekárskych vyšetrení:

Tie môžu každému dať nádej, že zdravým schudnutím môžete výrazne zlepšiť svoje zdravie. V tomto bol projekt Brucho nie je bubon užitočný nielen Stanovi, ale každému, kto sa zaujíma o chudnutie. Môže mu byť príkladom, že systematická práca je odmenená.

Potom sa postupne začala meniť situácia. Stano sa rozhodol pozmeniť koncept chudnutia a začal do programu pridávať nové prvky. Pridal výrazne na športovaní a v strave sa začali objavovať výnimky. Ja som s tým prístupom nie celkom súhlasil a tak postupne vznikalo o niečo menej videí a priebežných hlásení.

Záverečné video po roku chudnutia v roku 2017.

Všetky videá z relácie Brucho nie je bubon nájdete na Youtube kanáli v zozname videí Brucho nie je bubon.

Čo bolo ďalej?

  • Stano so svojou hmotnosťou úspešne bojuje ďalej, pravidelne cvičí a dosiahnuté čísla si plus mínus udržiava dodnes. Môžete ho sledovať na stránke Bruchio nie je bubon na Facebooku. www.facebook.com/bruchoniejebubon
  • Ja sa naďalej venujem bubnovaniu ako koníčku, čo je asi smutná informácia pre našich susedov v paneláku.

Na ďalšom obrázku vidíte výsledky po dvoch rokoch.

Pár výziev:

Napísal
Miro Veselý 
1. augusta 2017
O autorovi článku: Zdravej výžive a chudnutiu sa venujem od roku 2004. Vydal som postupne niekoľko kníh o chudnutí. Najnovšia sa volá Jedálniček na chudnutie a sú v nej všetky potrebné informácie o chudnutí, ktoré čitateľ potrebuje na to, aby dosiahol výsledky. Pre tých, čo si knihu nechcú kúpiť je tu tento web. Nájdete tu informácie bezplatne. V článkoch a knihách vychádzam z poznatkov z klinickej obezitológie, odporúčaní WHO. Informácie priebežne konzultujem s lekármi aj fyzioterapeutmi a preto by malo byť bezpečné, ak sa nimi bude riadiť dospelý a zdravý, len obézny človek. Nemôžem však zaručiť výsledky každému. Pred chudnutím je preto vhodné, aby ste sa vždy poradili aj so svojím lekárom.
Miro Veselý
Tajomstvo chudnutia sa skrýva vo vašej chladničke!

©  Web chudnutie-ako.sk píše Miro Veselý od 27. 07. 2004.

Do roku 2003 som bol tučný. V roku 2004 som schudol 35 kíl a napísal o tom web chudnutie-ako.sk. Neskôr aj knihu, ktorú už 15 rokov pri každom vydaní vylepšujem o nové poznatky a skúsenosti z praxe. Volá sa Jedálniček na chudnutie. Ak radi pozeráte videá, navštívte Youtube kanál Miro Veselý.