chudnutie-ako

Brucho nie je bubon

Brucho nie je bubon bol projekt, kedy som sa s kamarátom bubeníkom dohodol, že on sa bude učiť chudnúť a ja bubnovať. Začali sme v máji 2016 prevažne formou videí a Facebookovej stránky. Chudnutie malo prebiehať pomocou vhodnej zdravej stravy a cvičenia, ktoré by bolo jednoduché (kardio + rehabilitácia).

Prvé tri mesiace projektu vzniklo asi najviac materiálov a videí.

Prvý diel videa, kde vidíte stav pred.

Polročné hlásenie výsledkov. Celkom zaujímavé sú aj výsledky lekárskych vyšetrení:

Tie môžu každému dať nádej, že zdravým schudnutím môžete výrazne zlepšiť svoje zdravie. V tomto bol projekt Brucho nie je bubon užitočný nielen Stanovi, ale každému, kto sa zaujíma o chudnutie. Môže mu byť príkladom, že systematická práca je odmenená.

Potom sa postupne začala meniť situácia. Stano sa rozhodol pozmeniť koncept chudnutia a začal do programu pridávať nové prvky. Pridal výrazne na športovaní a v strave sa začali objavovať výnimky. Ja som s tým prístupom nie celkom súhlasil a tak postupne vznikalo o niečo menej videí a priebežných hlásení.

Záverečné video po roku chudnutia v roku 2017.

Všetky videá z relácie Brucho nie je bubon nájdete na Youtube kanáli v zozname videí Brucho nie je bubon.

Čo bolo ďalej?

  • Stano so svojou hmotnosťou úspešne bojuje ďalej, pravidelne cvičí a dosiahnuté čísla si plus mínus udržiava dodnes. Môžete ho sledovať na stránke Bruchio nie je bubon na Facebooku. www.facebook.com/bruchoniejebubon
  • Ja sa naďalej venujem bubnovaniu ako koníčku, čo je asi smutná informácia pre našich susedov v paneláku.

Na ďalšom obrázku vidíte výsledky po dvoch rokoch.

Pár výziev:

Bol pre vás tento článok užitočný? Môžete podporiť tento web.
Zdieľajte článok, alebo naň odkážte zo svojho blogu. Alebo kliknite sem a kúpte si knihu Mira Veselého Jedálniček na chudnutie.

Miro Veselý

Miro Veselý

O autorovi článku: Zdravej výžive a chudnutiu sa venujem od roku 2004. Vydal som postupne niekoľko kníh o chudnutí. Najnovšia sa volá Jedálniček na chudnutie a sú v nej všetky potrebné informácie o chudnutí, ktoré čitateľ potrebuje na to, aby dosiahol výsledky. Pre tých, čo si knihu nechcú kúpiť je tu tento web. Nájdete tu informácie bezplatne. V článkoch a knihách vychádzam z poznatkov z klinickej obezitológie, odporúčaní WHO. Informácie priebežne konzultujem s lekármi aj fyzioterapeutmi a preto by malo byť bezpečné, ak sa nimi bude riadiť dospelý a zdravý, len obézny človek. Pred chudnutím je ale vhodné, aby ste sa vždy poradili aj so svojím lekárom.

Motivačný kurz chudnutia

Prihláste sa na rýchlokurz chudnutia. E-mailom vám pripomeniem váš zámer a navrhnem, čo robiť. Dostanete aj e-knihu 100 tipov ako schudnúť. Kurz je zadarmo.  

Zasielanie kurzu sa dá kedykoľvek zrušiť. Podrobnosti o kurze sú tu… Informácie o ochrane osobných údajov nájdete tu.

Ak vás nezmotivuje tento kurz, ani kniha, tak sa pozrite do zrkadla. Niekedy to stačí.