Mapa webu – čo tu nájdete a kde začať

Píše Miro veselý od roku 2004. Kontakt...

Ak chcete schudnúť, potrebujete vedieť čo máte robiť. Na tomto webe nájdete články, nástroje aj diskusiu. To všetko vám pomôže začať s chudnutím, vydržať a udržiavať sa v motivácii.

Nástroje a kalkulačky

  1. Kalkulačka BMI – tu začnite – vyráta vám nielen BMI. Táto kalkulačka vám odporučí, koľko zhruba energie by ste mali prijať v jedle, aká je vhodná tepová frekvencia pri športe a koľko vody máte vypiť.
  2. Kalorické tabuľky – mimoriadne jednoduché a rýchle. Na výpočet koľko zjesť to naozaj stačí. Netreba vyššiu presnosť.
  3. Koľko energie sa spáli pohybom – ak športujete, tu si môžete orientačne vypočítať, koľko vydáte pri športe.
  4. Test čo viete o chudnutí – pozrite si 35 otázok z chudnutia. Test je bezplatný, výsledky sa dozviete ihneď a nie je za tým skrytá žiadna finta.
  5. Kurz chudnutia e-mailom – prihláste sa na odber motivačných e-mailov, ktoré vám pripomenú chudnutie a dajú rôzne tipy. Služba je bezplatná a nekončí v žiadnej platenej sekcii tak ako to dnes bežne vidíte inde.

Komunikácia a motivácia

  • Najnovšie komentáre k článkom – pri mnohých článkoch tohto webu sú komentáre. Ak chcete sledovať najnovšie dianie, môžete si prečítať na čo sa pýtajú iní.
  • Fórum o chudnutí – môžete čítať, alebo aktívne debatovať s tými, čo už chudnú. Často práve čítanie a písanie udrží vašu motiváciu na chudnutí.

Články a knihy Mira Veselého

Samozrejme, budem rád, ak si kúpite niektorú z mojich kníh.

Pokiaľ si chcete pozrieť len články, v menu nájdete skoro 500 článkov o chudnutí.

V menu na tejto stránke potom nájdete témy a v každej z tém sú ďalšie články: