chudnutie-ako

Podporte tento web

Aktualizované 12. 03. 2018: Pomohli vám informácie, ktoré ste našli na tomto webe? Podporte jeho prevádzku. Spôsobov podpory je veľa.

Ak sa vám tento web páči, pomôže, ak ho podporíte.

Pozriete si, ako to môžete spraviť:

Zdieľajte článok, ktorý vás zaujal

Ak sa vám na tomto webe niečo páči, zdieľajte to.

 • Spomeňte ho vo svojom blogu, alebo na internetovej stránke.
 • V diskusných fórach.
 • Na sociálnych sieťach ako Facebook.

Zdieľanie článkov pomôže, aby tento web našli aj iní záujemcovia. To je hlavný cieľ môjho webu – aby pomohol čo najviac ľuďom. Zdieľaním a internetovými odkazmi teda podporíte web bez financií.

Kúpte si niektorú moju knihu

Veľká časť informácií, ktoré som publikoval na tomto webe je aj v knihách. Mojim zámerom je pomôcť pri chudnutí motiváciou každého, kto o to má záujem. Nie každý si môže dovoliť kúpiť knihu. Preto dávam všetky odporúčania k dispozícii bezplatne práve na tomto webe.

Ako knihu som to vydal aj preto, že na papieri sa to číta lepšie. Môžte ju neskôr niekomu darovať.

Pokiaľ chcete, môžete si kúpiť niektorú z mojich kníh. Budem rád. Dajú sa kúpiť na mojej stránke www.mirovesely.sk.

Možno sa vám zíde tento balík kníh.

Spolupráca

Keďže okrem písania článkov o chudnutí sa musím aj niečím živiť, môžete si pozrieť, aké služby poskytujem. Možno sa vám, alebo vašim známym zíde pomoc a vzíde z toho obojstranne prospešná spolupráca. Viac nájdete na stránke miro-vesely.sk – aktuálne ma najviac baví tvorba videa a ponúkam filmovanie a postprodukciu aj ako službu pre klientov. Vyznám sa vo veciach okolo výroby webov a internetového marketingu.

Číslo účtu

Pokiaľ sa niekto rozhodne k finančnej podpore, číslo účtu je SK4211000000002610193603 – budem rád, ak mi zanecháte na seba nejaký kontakt, aby som sa mohol poďakovať. Pokiaľ sa vám hodí faktúra, napíšte mi na mv@mix.sk – samotná platba totiž je anonymná.

Miro Veselý

Napísal Miro Veselý

Miro Veselý

Miro Veselý

O autorovi článku: Zdravej výžive a chudnutiu sa venujem od roku 2004. Vydal som postupne niekoľko kníh o chudnutí. Najnovšia sa volá Jedálniček na chudnutie a sú v nej všetky potrebné informácie o chudnutí, ktoré čitateľ potrebuje na to, aby dosiahol výsledky. Pre tých, čo si knihu nechcú kúpiť je tu tento web. Nájdete tu informácie bezplatne. V článkoch a knihách vychádzam z poznatkov z klinickej obezitológie, odporúčaní WHO. Informácie priebežne konzultujem s lekármi aj fyzioterapeutmi a preto by malo byť bezpečné, ak sa nimi bude riadiť dospelý a zdravý, len obézny človek. Pred chudnutím je ale vhodné, aby ste sa vždy poradili aj so svojím lekárom.

6 Odpovedí

 1. Mirko,ďakujem Vám,veľmi pekne.Je úžasné,že v dnešnej dobe tzv.sociopatov sa nájdete Vy,ktorý mne rozhodne a mnohým ďaľším určite tak veľmi pomohol.Svoju postavu riešim desaťročia,ale k takýmto info až teraz.Aj ja som v minulosti schudla pomaly za pomoci endokrinologičky,svojim úsilím,ale potom som poľavila a nedisciplinou voči sebe zasa mám nadváhu.Ale teraz za pomoci vášho kurzu si sľubujem….Ďakujem veľmi,čítať budem ďalej,všetko dobré.

 2. Tento web mi veľmi pomohol, žiadny iný sa mu v tejto oblasti nevyrovná. Viem si predstaviť, koľko času a energie vyžaduje jeho tvorba a udržiavanie. Hodnotím ho veľmi vysoko, už aj preto, že nie sú v ňom gramatické chyby, čo je vzácnosť.
  Som už dôchodca, mám 70 rokov, podnikanie som nechal pre šiestimi rokmi. Posielam Ti aspoň 100€ na podporu webu.
  Ešte niečo, čo tu možno nepatrí a v čom mi asi nedáš za pravdu. Pred troma rokmi som potreboval zredukovať váhu, ale hlavne „prečistiť“ telo. Naordinoval som si 40-dňovú hladovku, tvrdú, len čistú vodu. Podarilo sa mi vydržať, očista tela perfektná. Len som vyzeral ako väzeň v koncentráku. V poslednej dobe sa mi zvýšil TK, mierne nad normu, preto to chcem zopakovať. Mám už za sebou 8 dní a dúfam, že sa mi TK napraví, aby som žil aj naďalej bez akýchkoľvek liekov.
  Želám Ti veľa úspechov.
  Mojmír

 3. Mojmír ďakujem, veľmi si to vážim. Čo sa týka hladovky tak je fakt, že v tom sa možno celkom nezhodneme. Najmä tieto dlhšie trvajúce pôsty by mal kontrolovať príslušný lekár. Predsa len okrem účinkov, ktoré hladujúci očakáva sa môže dostaviť aj porucha imunity. To, že človek vychudne tiež môže byť problém, pretože okrem tuku ide preč aj aktívna telesná hmota – svalovina, kostná hmota. Z tých dôvodov sa prikláňam skôr k menej drastickým prístupom. Avšak to, že ja si myslím toto tak to neznamená, že každý sa musí riadiť tým čo napíšem :-) Je jasné že tlak krvi sa dá riadiť stravou. Stačí prestať soliť a už ide dole. Je ale dobré pátrať po tom, prečo šiel hore. Po 8 dňoch hladovky už musí byť dole. Ak nie je, tak odporúčam konzultáciu s kardiológom. Ešte raz ďakujem za milé hodnotenie mojej práce, vážim si to.

 4. Dobry deň. Mne Vaš članok velmi pomohol za jeden rok som schudla 37kg …dakujem..

 5. This is very interesting, You’re a very skilled blogger. I have joined your rss feed and look forward to seeking more of your wonderful post. Also, I have shared your web site in my social networks!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Motivačný kurz chudnutia

Prihláste sa na rýchlokurz chudnutia. E-mailom vám pripomeniem váš zámer a navrhnem, čo robiť. Dostanete aj e-knihu 100 tipov ako schudnúť. Kurz je zadarmo.  

Zasielanie kurzu sa dá kedykoľvek zrušiť. Podrobnosti o kurze sú tu… Informácie o ochrane osobných údajov nájdete tu.

Ak vás nezmotivuje tento kurz, ani kniha, tak sa pozrite do zrkadla. Niekedy to stačí.