BMI kalkulačka
Kalorické tabuľky
Jedálniček na chudnutie

Podporte tento web

Aktualizované 12. 03. 2018: Pomohli vám informácie, ktoré ste našli na tomto webe? Podporte jeho prevádzku. Spôsobov podpory je veľa.

Ak sa vám tento web páči, pomôže, ak ho podporíte.

Pozriete si, ako to môžete spraviť:

Zdieľajte článok, ktorý vás zaujal

Ak sa vám na tomto webe niečo páči, zdieľajte to.

  • Spomeňte ho vo svojom blogu, alebo na internetovej stránke.
  • V diskusných fórach.
  • Na sociálnych sieťach ako Facebook.

Zdieľanie článkov pomôže, aby tento web našli aj iní záujemcovia. To je hlavný cieľ môjho webu - aby pomohol čo najviac ľuďom. Zdieľaním a internetovými odkazmi teda podporíte web bez financií.

Kúpte si niektorú moju knihu

Veľká časť informácií, ktoré som publikoval na tomto webe je aj v knihách. Mojim zámerom je pomôcť pri chudnutí motiváciou každého, kto o to má záujem. Nie každý si môže dovoliť kúpiť knihu. Preto dávam všetky odporúčania k dispozícii bezplatne práve na tomto webe.

Ako knihu som to vydal aj preto, že na papieri sa to číta lepšie. Môžte ju neskôr niekomu darovať.

Pokiaľ chcete, môžete si kúpiť niektorú z mojich kníh. Budem rád. Dajú sa kúpiť na mojej stránke www.mirovesely.sk.

Možno sa vám zíde tento balík kníh.

Spolupráca

Keďže okrem písania článkov o chudnutí sa musím aj niečím živiť, môžete si pozrieť, aké služby poskytujem. Možno sa vám, alebo vašim známym zíde pomoc a vzíde z toho obojstranne prospešná spolupráca. Viac nájdete na stránke miro-vesely.sk - aktuálne ma najviac baví tvorba videa a ponúkam filmovanie a postprodukciu aj ako službu pre klientov. Vyznám sa vo veciach okolo výroby webov a internetového marketingu.

Číslo účtu

Pokiaľ sa niekto rozhodne k finančnej podpore, číslo účtu je SK4211000000002610193603 - budem rád, ak mi zanecháte na seba nejaký kontakt, aby som sa mohol poďakovať. Pokiaľ sa vám hodí faktúra, napíšte mi na mv@mix.sk - samotná platba totiž je anonymná.

Miro Veselý

Napísal
Miro Veselý 
12. decembra 2018
O autorovi článku: Zdravej výžive a chudnutiu sa venujem od roku 2004. Vydal som postupne niekoľko kníh o chudnutí. Najnovšia sa volá Jedálniček na chudnutie a sú v nej všetky potrebné informácie o chudnutí, ktoré čitateľ potrebuje na to, aby dosiahol výsledky. Pre tých, čo si knihu nechcú kúpiť je tu tento web. Nájdete tu informácie bezplatne. V článkoch a knihách vychádzam z poznatkov z klinickej obezitológie, odporúčaní WHO. Informácie priebežne konzultujem s lekármi aj fyzioterapeutmi a preto by malo byť bezpečné, ak sa nimi bude riadiť dospelý a zdravý, len obézny človek. Nemôžem však zaručiť výsledky každému. Pred chudnutím je preto vhodné, aby ste sa vždy poradili aj so svojím lekárom.
Miro Veselý
Tajomstvo chudnutia sa skrýva vo vašej chladničke!

©  Web chudnutie-ako.sk píše Miro Veselý od 27. 07. 2004.

Do roku 2003 som bol tučný. V roku 2004 som schudol 35 kíl a napísal o tom web chudnutie-ako.sk. Neskôr aj knihu, ktorú už 15 rokov pri každom vydaní vylepšujem o nové poznatky a skúsenosti z praxe. Volá sa Jedálniček na chudnutie. Ak radi pozeráte videá, navštívte Youtube kanál Miro Veselý.