Podporte tento web

Píše Miro Veselý od roku 2004. Info...

Pomohli vám informácie na tomto webe? Poznáte niekoho, komu by mohli byť užitočné?

Podporte tento web zdieľaním

Odporúčajte článok, ktorý vás zaujal.

  • Spomeňte ho vo svojom blogu, alebo na internetovej stránke.
  • V diskusných fórach.
  • Na sociálnych sieťach ako Facebook.

Kúpte si moju knihu

Veľká časť informácií, ktoré som publikoval na tomto webe je aj v knihách. Mojim zámerom je pomôcť pri chudnutí. Nie každý si môže dovoliť kúpiť knihu. Všetko je preto k dispozícii bezplatne. Pokiaľ chcete, môžete si kúpiť niektorú z mojich kníh. Na papieri sa to číta lepšie, môžte ju potom niekomu darovať. Knihy kúpite na www.dobreknihy.sk.

O autorovi článku: Zdravej výžive a chudnutiu sa venujem od roku 2004. Vydal som postupne niekoľko kníh o chudnutí. Najnovšia sa volá Jedálniček na chudnutie a sú v nej všetky potrebné informácie o chudnutí, ktoré čitateľ potrebuje na to, aby dosiahol výsledky. Pre tých, čo si knihu nechcú kúpiť je tu tento web. Nájdete tu všetky informácie bezplatne. V článkoch a knihách vychádzam z poznatkov z klinickej obezitológie, odporúčaní WHO. Informácie priebežne konzultujem s lekármi aj fyzioterapeutmi a preto by malo byť bezpečné, ak sa nimi bude riadiť dospelý a zdravý, len obézny človek. Pred chudnutím je ale vhodné, aby ste sa vždy poradili aj so svojím lekárom.
Dátum aktualizácie článku: 11. marca 2006

 

Komentáre k článku: Podporte tento web

  1. Majuška 26. februára 2018

    Mirko,ďakujem Vám,veľmi pekne.Je úžasné,že v dnešnej dobe tzv.sociopatov sa nájdete Vy,ktorý mne rozhodne a mnohým ďaľším určite tak veľmi pomohol.Svoju postavu riešim desaťročia,ale k takýmto info až teraz.Aj ja som v minulosti schudla pomaly za pomoci endokrinologičky,svojim úsilím,ale potom som poľavila a nedisciplinou voči sebe zasa mám nadváhu.Ale teraz za pomoci vášho kurzu si sľubujem….Ďakujem veľmi,čítať budem ďalej,všetko dobré.

  2. Dana 31. augusta 2018

    Ďakujem za podnetné, a zdravé názory. Knižku mám. Nech sa Vám darí!

Pridajte komentár:

Máte otázku, alebo chcete k článku niečo doplniť? Napíšte to sem. Odpoviem čo najskôr.

Vyplňte ešte: