BMI kalkulačka
Kalorické tabuľky
Jedálniček na chudnutie

Silvestrovská ponuka na chudnutie

MetaboKOP! Kopanec pre váš metabolizmus. Preplieskajte štítnu žľazu a kúpte si slávny produkt BruchoPREČ dnes za 10-násobne vyššiu akiovú cenu. A to nie je všetko! Môžete minúť ešte viac. Ťahajte pudiláre a rýchlo čítajte!

Táto ponuka sa už viac nezopakuje. Ste pripravení na riadne zoštíhlenie peňaženky?

 

Nakopnite svoj metabolizmus na plné obrátky! Bude za vás spaľovať.

Karolíma Ňuňubajgová si metabolizmus zrýchlila o 700%. Začal spaľovať tak výkonne, že každý deň mohla zjesť 25 krémešov a štanglu uheráku. Napriek tomu chudla. Jej manžel si na jej spaľujúcom metabolizme po večeroch pripaľoval aj cigarety. Tak výkonný metabolizmus môžete mať aj vy.

Stačí ak vytasíte kreditnú kartu a prevediete ju celú na náš účet.

Ale to nie je všetko! Kúpte si aj presláveny koktajl BruchoPREČ. Vaše brucho bude do rána fuč. Proste bolo a neni. Hotovo. Aj plavky vám budú veľké.

 

Tento kokteil je tak vyhladovaný, že žerie nielen veľké bruchá, ale niekomu odhryzne aj zo zadku a stehien.

Neváhajte.

Kliknite sem a objednávajte koľko kuriér unesie!

Vieme, koľko ste pribrali cez sviatky. Máme kameru vo vašej váhe.

 

Ale teda toto že ako fakt nie je všetko! Čítajte ďalej a zatočí sa vám hlava! Niečoho sa chyťte, aby ste nespadli a neublížili si.

ŠOK! Špeciálny silvestrovský bonus

Ak si objednáte jednu debničku prípravku, dostanete navyše za dvojnásobnú cenu skvelý kontravekový antiaging blokátor staroby.

Zahoď barlu, buď mladý a vyhraj auto!

K nemu vám pribalíme aj svetoznámy TukoŽER 3000. Toto je jednoducho absolútna bomba, špička a hrot. Fakt!

Kliknite sem.

Tuto aha:

...a dozviete sa veci ktoré vám vyrazia dych. Budete nahlas kričať od nadšenia, akú ponuku ste našli. Chystajte eurá, budete veľa platiť.

Záruka a pravidlá spracovania osobných údajov

Po dobu 30 dní vám garantujeme naše obchodné podmienky. Zmluva nadobúda platnosť momentom aj len letmého zhliadnutia obchodných podmienok.

To je sila, však? Ostatne, ak môže u nás byť dopis právne považovaný za doručený aj keď ho nedostanete, tak aj my si môžeme robiť čo chceme.

No a váš e-mail a osobné údaje sú u nás bezpečne distribuované a predávané mnohým našim obchodným partnerom. To má pre vás výhodu, že už nikdy sa nestratia. Je to lepšie, ako záloha v cloude.

Tak šup-šup. Pošlite e-mail, nech môžeme na vás pustiť sériu premyslených e-mailov v ktorých v praxi uvuidíte, ako sa robí nátlakový predaj.

Napísal
Miro Veselý 
31. decembra 2023
O autorovi článku: Zdravej výžive a chudnutiu sa venujem od roku 2004. Vydal som postupne niekoľko kníh o chudnutí. Najnovšia sa volá Jedálniček na chudnutie a sú v nej všetky potrebné informácie o chudnutí, ktoré čitateľ potrebuje na to, aby dosiahol výsledky. Pre tých, čo si knihu nechcú kúpiť je tu tento web. Nájdete tu informácie bezplatne. V článkoch a knihách vychádzam z poznatkov z klinickej obezitológie, odporúčaní WHO. Informácie priebežne konzultujem s lekármi aj fyzioterapeutmi a preto by malo byť bezpečné, ak sa nimi bude riadiť dospelý a zdravý, len obézny človek. Nemôžem však zaručiť výsledky každému. Pred chudnutím je preto vhodné, aby ste sa vždy poradili aj so svojím lekárom.
Miro Veselý
Tajomstvo chudnutia sa skrýva vo vašej chladničke!

©  Web chudnutie-ako.sk píše Miro Veselý od 27. 07. 2004.

Do roku 2003 som bol tučný. V roku 2004 som schudol 35 kíl a napísal o tom web chudnutie-ako.sk. Neskôr aj knihu, ktorú už 15 rokov pri každom vydaní vylepšujem o nové poznatky a skúsenosti z praxe. Volá sa Jedálniček na chudnutie. Ak radi pozeráte videá, navštívte Youtube kanál Miro Veselý.