BMI kalkulačka
Kalorické tabuľky
Jedálniček na chudnutie

Lipoxal

Lipoxal sľubuje odbúrať podkožný tuk, predovšetkým v oblasti rizikových partií. Lipoxal tiež má urýchliť metabolizmus a to prostredníctvom prírodných účinných látok. Lipoxal je teda asi tým zázrakom, na ktorý čakajú celé generácie.

  • Lipoxal má ako hlavnú zložku výťažok zo zeleného čaju. Hmm. Tajomné zaklínadlo na ktoré veľa tučných počuje.
  • Ďalšou zložkou, ktorú nájdete v Lipoxal sú látky na zrýchlenie metabolizmu. Na prvom mieste Guarana. To je niečo podobné ako keby ste si dali kávu.
  • Kyselina HCA má v prípravku Lipoxal spôsobiť zníženie pocitu hladu. Načo však znižovať hlad? Veď všetci vieme, že hladom sa k štíhlosti neprepracujeme.
  • Ďalej tu nájdete ženšen. Veríme!
  • Synefrín zas vyvoláva nádej na zázračnú energizáciu.

Lipoxal je teda celkom úspešným zložením látok, z ktorých ani jedna nepomôže schudnúť ľuďom, ktorí sú naozaj tuční. Obezita vzniká prebytkom jedla a nedostatkom pohybu (hlavne to prvé si všímajte). Ak sa prejedáte, nemáte šancu hltaním akéhokoľvek množstva Lipoxalu schudnúť. Je to celkom nereálne. A neočakávajte ani zníženie pocitu hladu - obézny človek sa stravuje zle, hupoglykémia sa postará o hlad drastický a zbytočný. Voči nemu by nepomohol ani liek. Nie doplnok výživy.

Lipoxal navyše obsahuje veľa kofeínu, ktorý môže ovplyvniť činnosť srdca a krvný obeh. Keďže mnoho obéznych (hlavne mužov) má s krvným tlakom a srdcom problémy, nie vždy je dobré navýšiť krvný tlak aj výživovým doplnkom. Mimochodom: kto pije viac káv denne, ten účinok kofeínu obsiahnutého v prípravku Lipoxal (a iných) nepocíti. Na kofeín sa v organizme vytvára tolerancia.

Prečo je Lipoxal úspešný?( Úspešný - v predaji, samozrejme.) Z reklám je dostatočne známy. Sľubuje presne to, čo chcú tuční počuť: chudnutie prednostne z rizikových partií + prísľub niekoľkých ďalších zázrakov.

Lipoxal je na trhu už viac, než 10 rokov a nebadám, že by v meste ubúdalo tučných ľudí. podobne ako iné výživové doplnky na chudnutie - nefunguje. Ľudia naletia, kúpia si to a nechajú tak. Tučných je veľa. Nabudúce zas kúpi niekto iný.

Schudnem ak budem užívať Lipoxal?

Nie. Neschudnete na základe užívania žiadnych výživových doplnkov. Schudnete, ak upravíte stravu a prípadne sa začnete, prepytujem, hýbať. Potom schudnete, ale na to nepotrebujete žiadne doplnky výživy určené na chudnutie.

Použite logickú úvahu: keby niekto na základe užívania prípravku Lipoxal bol naozaj schudol - myslíte, že by to nespôsobilo vlnu nadšenia? Poznali by ste už dnes mnoho ľudí, ktorí očividne schudli. A vedeli by ste, že je to vďaka Lipoxalu. Takže, žiaľ.

Skúste si Lipoxal, ak neveríte

Tuční ľudia sa často nechcú zmieriť s realitou. Radšej skúsia čokoľvek, než aby sa dali do skutočného, reálneho chudnutia = obmedzenia sa. Najskôr skúšajú všetko možné. Patríte medzi nich? Pokojne si Lipoxal kúpte. Určite vám pomôže oddialiť tú chvíľu, kedy začnete naozaj chudnúť - na základe vlastného štúdia, poznania a uplatnenia týchto znalostí aj za cenu nepohodlia.

Napísal
Miro Veselý 
7. februára 2018
O autorovi článku: Zdravej výžive a chudnutiu sa venujem od roku 2004. Vydal som postupne niekoľko kníh o chudnutí. Najnovšia sa volá Jedálniček na chudnutie a sú v nej všetky potrebné informácie o chudnutí, ktoré čitateľ potrebuje na to, aby dosiahol výsledky. Pre tých, čo si knihu nechcú kúpiť je tu tento web. Nájdete tu informácie bezplatne. V článkoch a knihách vychádzam z poznatkov z klinickej obezitológie, odporúčaní WHO. Informácie priebežne konzultujem s lekármi aj fyzioterapeutmi a preto by malo byť bezpečné, ak sa nimi bude riadiť dospelý a zdravý, len obézny človek. Nemôžem však zaručiť výsledky každému. Pred chudnutím je preto vhodné, aby ste sa vždy poradili aj so svojím lekárom.
Miro Veselý
Tajomstvo chudnutia sa skrýva vo vašej chladničke!

©  Web chudnutie-ako.sk píše Miro Veselý od 27. 07. 2004.

Do roku 2003 som bol tučný. V roku 2004 som schudol 35 kíl a napísal o tom web chudnutie-ako.sk. Neskôr aj knihu, ktorú už 15 rokov pri každom vydaní vylepšujem o nové poznatky a skúsenosti z praxe. Volá sa Jedálniček na chudnutie. Ak radi pozeráte videá, navštívte Youtube kanál Miro Veselý.