BMI kalkulačka
Kalorické tabuľky
Jedálniček na chudnutie

Zaručený podvod na chudnutie

Internet je ešte stále ideálne prostredie pre podvodníkov. Šmejdi nikdy nemali lepšie podmienky pre svoj život. Viete ako to funguje?

Poviem vám krátky príbeh. Mená a okolnosti sú vymyslené. Fakty sú pravdivé a kedykoľvek si ich môžete overiť. Príbeh sa opakuje už roky - podobný som popísal už v roku 2004 v článku ako schudnúť 40 kíl za 2 mesiace.Podvodník Gregošľak Fúzotľapný sa rozhodol zarobiť. Dal vyrobiť elixír na chudnutie Rýchlo-Slim-3000. Samozrejme, že nejde o žiadny elixír, veď hovorím, že je to podvodník. A vyrobil na to presvedčivú webstránku. Na nej sa dozviete, že Rýchlo-Slim-3000vás za mesiac zbaví 20 kíl. Chráni pred rakovinou a omladí vás tak, že budete vyzerať na 18 rokov. Super web - chudáci lekárnici - tí podobné výživové tvrdenia veru nesmú ani vypustiť z úst. Podvodníkom v tom ale nebráni nič.Naopak. Podvodníci majú peniaze a tak im bude všelikto pomáhať.

  • Ich podvodný produkt sa zobrazí na stránkach známeho časopisu pre ženy.
  • Možno sa objaví v televíznej reklame.
  • Vo vyhľadávačoch ho uvidíte ako prvý - v platených výsledkoch vyhľadávania.
  • Na internete sa objaví kopa webstránok, ktoré ho budú falošne chváliť (za čo dostanú províziu zo zisku)
  • V diskusných skupinách sa objaví veľa komentárov ľudí, ktorí vďaka prípravku schudli (také príspevky sa dajú lacno nakúpiť)

Zo všetkých strán budete vidieť že Rýchlo-Slim-3000 je jednoducho in. Každý ho chváli. Mnohí ho chvália ako účinný. Začne vo vás klíčiť túžba čo tak skúsiť si to? Čo keď na tom predsa len niečo je? Veď je tak drahý... A kúpite si ho.

Čoskoro zistíte, že ste naleteli podvodníkovi. Ale budete sa tým chváliť? Nie. Kto už by chcel stratiť tvár?

Ani peniaze si nebudete pýtať späť. Síce písali, že vám ich v prípade nespokojnosti vrátia, ale je známe, že ľudia si tú námahu nedávajú.

O pár mesiacov sa produkt v tichosti stratí z dohľadu. Kampane zmiznú. A na scéne sa objaví úplne nový produkt. Blesko-Štihle-Bobuľky doktora F.

 

Fantastický prostriedok na chudnutie, regeneráciu a ochranu mysle pred rakovinou. Kúpte dnes a dostanete tri balenia za cenu jedného. Objednávajte, kým neminú...

Áno, rovnaký podvod. Možno aj firma. A celá mašinéria sa rozbehne znova.

Tisíce dôverčivých ľudí, ktorí by súrne potrebovali niekedy aj zdravotnú pomoc zas zaplatí vďaka rafinovane zvolenej reklamnej kampani.

Takže odporúčam, zapamätajte si len jednu vec:

Ak potrebujete schudnúť, máte vážny problém. Ak vám niekto bude tvrdiť, že má pre vás ľahké a rýchle riešenie, na ktorom je cenovka, neverte mu. Najskôr si overte, či to nie je podvod!

Pozor aj na to, že mnoho predajcov používa takzvané nátlakové metódy predaja. Existuje skupina techník, ktorými môže predajca výrazne zmanipulovať kupujúcich, aby nakúpili. V tomto článku som popísal najznámejšie prvky techník manipulatívneho a nátlakového predaja.

Napísal
Miro Veselý 
20. júla 2023
O autorovi článku: Zdravej výžive a chudnutiu sa venujem od roku 2004. Vydal som postupne niekoľko kníh o chudnutí. Najnovšia sa volá Jedálniček na chudnutie a sú v nej všetky potrebné informácie o chudnutí, ktoré čitateľ potrebuje na to, aby dosiahol výsledky. Pre tých, čo si knihu nechcú kúpiť je tu tento web. Nájdete tu informácie bezplatne. V článkoch a knihách vychádzam z poznatkov z klinickej obezitológie, odporúčaní WHO. Informácie priebežne konzultujem s lekármi aj fyzioterapeutmi a preto by malo byť bezpečné, ak sa nimi bude riadiť dospelý a zdravý, len obézny človek. Nemôžem však zaručiť výsledky každému. Pred chudnutím je preto vhodné, aby ste sa vždy poradili aj so svojím lekárom.
Miro Veselý
Tajomstvo chudnutia sa skrýva vo vašej chladničke!

©  Web chudnutie-ako.sk píše Miro Veselý od 27. 07. 2004.

Do roku 2003 som bol tučný. V roku 2004 som schudol 35 kíl a napísal o tom web chudnutie-ako.sk. Neskôr aj knihu, ktorú už 15 rokov pri každom vydaní vylepšujem o nové poznatky a skúsenosti z praxe. Volá sa Jedálniček na chudnutie. Ak radi pozeráte videá, navštívte Youtube kanál Miro Veselý.