Daka - moja cesta

Tu si môžete držať osobné prehľady o zhodených kilách, zaznamenávať priebeh chudnutia, úspechy, neúspechy.
Post Reply
škovránok
Posts: 1275
Joined: 17 Jun 2012, 17:25

Re: Daka - moja cesta

Post by škovránok » 20 May 2017, 08:12

Ahoj daka, však to rátanie ;) , ja tiež už nie iba občas, pri Tvojich aktivitách sa to pohne, no ide nám pomalšie, ale aspoň že správnym smerom thumb1 , ahoj

amanda.k.
Posts: 4486
Joined: 07 Oct 2012, 13:06

Re: Daka - moja cesta

Post by amanda.k. » 20 May 2017, 08:24

no asi treba nejaké nakopnutie...ono stačilo by kilko dole alebo nejaký centimetrík a človeka by to povzbudilo...ono na taký voľnejší režim sa veľmi ľahko privykne..ja som sa dnes potešila aspoň mieram 1 cm dole pupok a brucho teraz riešim triedenie gatí už mám kôpky porobené že zimné /letné len to treba vstrebať niekde teda letné do skrine ale zimné..niekde v detskej do skrine..zatiaľ nejdem nič vyhadzovať už takú väčšiu čistku som robila keď zatepľovali /a tým pádom sme museli skrine odsúvať od radiátorov čiže vypratať skrine/ dnes bude ešte stejk :-))) zajtra pečené kura poobede dnes aj zajtra na pánske..voľno v pondelok ..záhradka...

User avatar
daka
Posts: 4551
Joined: 13 Jun 2015, 22:05

Re: Daka - moja cesta

Post by daka » 20 May 2017, 20:36

ahojte kocanky, dakujem za nakuky toothsmile
skovranok aj ja si to sem tam nahodim, vacsinou mam malo bielkovin..
ked si spomeniem ako mi to vtedy ked som KT denne pouzivala, mam chut zacat
len cakam kedy mi to v hlave cvakne..
dnes polievka z cervenej sosovice a kari tofu na cukine a basmati ryzka
aleeeeee.. poobede kusom zmrzky.. uz hladam na nete ze si nieco "zdrave" namrazim, mam aj formicky na nanuky...
aspon ze som rotopedovala
inak fuka neuveritelne, ani pes nechce ist von ;)
vyska 165cm, vek 57


Je to cesta..

škovránok
Posts: 1275
Joined: 17 Jun 2012, 17:25

Re: Daka - moja cesta

Post by škovránok » 20 May 2017, 20:44

daka, mňa to rátanie unavuje :roll: , ja mám urobené jedálničky s hodnotami a tak varím, na čo mám chuť, no najväčšie výsledky sa mi ukazujú po zaradení jedného ovocného dňa, inak Tvoje jedálničky sú inšpiratívne, neuvažuješ urobiť nový chlievik s Tvojimi receptami a návrhmi? škoda, sú v téme, neprehľadné, uvažujem, že budem prepisovať do svojho notesa, ale prerátam hodnoty, a budem mať funkčné, ďakujem za typy toothsmile
formičky mám aj ja, naposledy kupujem mrazené ovocie, prelejem domácim jogurtom a thumb1

User avatar
daka
Posts: 4551
Joined: 13 Jun 2015, 22:05

Re: Daka - moja cesta

Post by daka » 20 May 2017, 20:47

Skvranok, dakujem krasne, ja si to pisem aspon sama pre seba, nemyslela som ze by to bolo inspirativne pre inych, lebo kazdy mame ine chute a ine zasoby v ladnicke.
A pisem si to aspon k sebe, lebo niekedy nikto za cely den ani tuk, tak aspon napisem co bolo na obed a co som cvicila.

Porozmyslam nad tym a aj nad tym ovocnym dnom a dik :kuchar:
a kolko ovocia zjes? aj banany? aspon cca aby som si to vedela predstavit, dufam ze nie jeden banan za cely den ;)
vyska 165cm, vek 57


Je to cesta..

škovránok
Posts: 1275
Joined: 17 Jun 2012, 17:25

Re: Daka - moja cesta

Post by škovránok » 20 May 2017, 20:53

dakušík, pozri u Riša Zvoláneka, tam to má podrobne, iba by som sa opakovala, ja som sa roky bála zvýšeného príjmu ovocia, on mi to pomohol odblokovať, a dôležité poradil mi s tou plantárnou fascitídou, vyskúšala som a zaberá to, má aj meilovú adresu, zlatý chlapec, aj odpíše, ak treba

User avatar
daka
Posts: 4551
Joined: 13 Jun 2015, 22:05

Re: Daka - moja cesta

Post by daka » 20 May 2017, 20:54

jeeej si zlata, popozeram, dakujem thumb1
vyska 165cm, vek 57


Je to cesta..

amanda.k.
Posts: 4486
Joined: 07 Oct 2012, 13:06

Re: Daka - moja cesta

Post by amanda.k. » 21 May 2017, 07:22

veru daka píš aj keď máš dojem že sama pre seba..niekomu možno pomôžeš ani o tom nevieš že ho potiahneš..

User avatar
daka
Posts: 4551
Joined: 13 Jun 2015, 22:05

Re: Daka - moja cesta

Post by daka » 21 May 2017, 12:47

ahojte, dnes som sa zobudila s migrenou, toci sa mi hlava.. tlak nizsi ale nie ze uplne hrozny..
vonku stale fuka
vari dcera spanielske vtaciky s ryzou, polievka je hribova zo susenych
vyska 165cm, vek 57


Je to cesta..

User avatar
daka
Posts: 4551
Joined: 13 Jun 2015, 22:05

Re: Daka - moja cesta

Post by daka » 22 May 2017, 12:13

dnes sa dojeda zo vcera, mam na obed opat to iste, vonku sa vycasilo, hafanka beha po zahrade, my pracujeme
na zajtra rozmyslam nad rybkou, uz sme dlhsie nemali
nech sa nam dari
:brechmajster:
vyska 165cm, vek 57


Je to cesta..

User avatar
daka
Posts: 4551
Joined: 13 Jun 2015, 22:05

Re: Daka - moja cesta

Post by daka » 23 May 2017, 11:08

ahojte, dnes sme boli "rano" v lese a na priehrade pod lesom
hafanka plavala -vovode-
bolo krasne, les je mlady zeleny, nikde nikto, len ceste spat cez vinice uz bola dost slnecna a horuca

dnes mame brokolicovu polievku a urobim sampinonovy "gulas" ak to tak mozem nazvat :kuchar:
kupila som aj pstruhy, ale dala som ich do mrazaku, huby treba skonzumovat skor xpapax
vyska 165cm, vek 57


Je to cesta..

User avatar
daka
Posts: 4551
Joined: 13 Jun 2015, 22:05

Re: Daka - moja cesta

Post by daka » 24 May 2017, 09:09

ahojte, vcera som necvicila..
dnes mame fazulovo paradajkovu polievku a druhe este neviem..
svieti slniecko, vcera vecer bola burka
:brechmajster:
vyska 165cm, vek 57


Je to cesta..

User avatar
daka
Posts: 4551
Joined: 13 Jun 2015, 22:05

Re: Daka - moja cesta

Post by daka » 24 May 2017, 20:12

na obed bola tofu cina
zase som necvicila.. citim ze stracam motivaciu, musim sa nakopnut brxe
vyska 165cm, vek 57


Je to cesta..

User avatar
daka
Posts: 4551
Joined: 13 Jun 2015, 22:05

Re: Daka - moja cesta

Post by daka » 25 May 2017, 11:02

ahojte, tu je pod mrakom, hafanka nahlas pochrapuje, dnes nevarim, vcera som nalozila do marinady kuracie stehenne rezne, dnes len oprazim
inak mirko musim ta pochvalit, casto ked hladam informacie na nete, natrafim na tvoje stranky
hladam vylety - najdem ta, hladam informacie o starostlivosti o seniorov, najdem teba, hladam planovanie casu.. najdem teba a to ani nespominam ze ked hladam hocico ohladom chudnutia, zdravia, stravy najde mi tvoje stranky.
Dakujem, rada ta citam thumb1
Chcem sa naucit planovat si den, tyzden, zivot toothsmile
nech sa nam vsetkym dari
:brechmajster:
vyska 165cm, vek 57


Je to cesta..

User avatar
daka
Posts: 4551
Joined: 13 Jun 2015, 22:05

Re: Daka - moja cesta

Post by daka » 26 May 2017, 10:50

ahojte
dnes zeleninkova polievka, je sice s nockami ale tie si nedam
a druhe spaldove domace rezance s cukinkou, paradajkami a mozarellou a bude tam aj trosku slaninky /pre vonu/ ;)
boli sme rano vencit, vonku je krasne :bigradost:
vcera som vecer cvicila par cvikov na karimatke, hned ako som z nej vstala velmi sa mi tocila hlava.. a boli ma do dnes.. :roll:
fakt ja uz asi len do stareho zeleza :lol:
vyska 165cm, vek 57


Je to cesta..

Post Reply