Chcem schudnúť, aby som potom znovu mohla pribrať

Vaše názory, skúsenosti, tipy, otázky na tému chudnutie. Tu sa môžete poradiť o veciach, s ktorými si nie ste istí. Alebo, ak viete, môžete poradiť ostatným, čo sa osvedčilo vám...
User avatar
Bellaa
Posts: 906
Joined: 03 Aug 2014, 23:14

Re: Chcem schudnúť, aby som potom znovu mohla pribrať

Post by Bellaa » 16 Mar 2017, 09:10

Hacku mame tiez, len to nase zive striebro sa v nej posadzuje a chce vyliezt, tak uz ju mozem akurat tak predat.
Tiez sme uvazovali, preco je nasa krpana taka pritulna, mala 3krat omotanu pupocnu snuru a bol problem ju vytlacit, tak mozno preto, ale pocas tehotenstva sme mali tiez problemy, tak mozno aj preto a ja som bola hrozne naviazana na muza, tak mozno aj preto. Uz je to ale ovela lepsie. Uz to nie je taky nervovy uzlik, uz sa aj trosku prehra toothsmile
To mas super, ze tvoj muz ma rad zdravu stravu, to moj by sa len slaninou, omackami s 2litrami smotany, knedlami a bielymi rozkami napchaval. Tak ja varim 3mo. Sebe to zvacsa odflaknem a pcham do seba cosi suche a to ma tak neberie brxe aj ked casto si muz aj sam navari, aj mne by navaril, len to by isto neodhadol mieru oleja a pod.a darmo mu to vysvetlujem, neveri, ze to musim az tak prisno dodrziavat toothsmile

User avatar
morskaliska
Posts: 111
Joined: 10 Nov 2011, 00:13

Re: Chcem schudnúť, aby som potom znovu mohla pribrať

Post by morskaliska » 16 Mar 2017, 09:27

haha, no nevyhoda mojho zdravostravujuceho sa muza je, ze je oproti mne ako chrust teraz :roll: , sama slacha a vazi len 63kg. Chcela by som mat aspon kusok jeho metabolizmu a jeho zaludok, nerobi mu problem byt hladny. Ja ked som hladna som uplne zuriva xbicikx
Bella, mas niekde napisany jedalnicek? By som sa mrkla co tak cez den jes a kolko :)
A posielam foto toho mojho ceckoša najkrajsieho maleho <3
Image
rok 2005 - 94 kg
január 2013 - 84 kg
27.4. 2014 - 66 kg
marec 2017 (po tehotenstve) - 92 kg

User avatar
Bellaa
Posts: 906
Joined: 03 Aug 2014, 23:14

Re: Chcem schudnúť, aby som potom znovu mohla pribrať

Post by Bellaa » 16 Mar 2017, 09:42

Aj moj je napriek slanine a podobnym pochutinam chudy, jedine, co chodi posilnovat, tak aspon trosku nabral, ale aj tak teraz po tych prebdelych nociach pri nom vyzeram skor ako jeho vypasena teta toothsmile
Jedalnicek som zatim nepisala, ani presne teraz nevazim, vela si pamat, z cias, ked som chudla prvykrat, akurat ze pridavam na sacharidoch.
Drobcek je krasny, krasne modroocko. Ak sa mi podari, pridam aj ja nasu do svojej temy.

amanda.k.
Posts: 4492
Joined: 07 Oct 2012, 13:06

Re: Chcem schudnúť, aby som potom znovu mohla pribrať

Post by amanda.k. » 16 Mar 2017, 09:52

aj môj bol štíhly keď sa ženil mal asi 65 kg jedol donedávna podľa chuti vrátane energeťákov sladkých vod piva..sladkostí.. slaniny..veľa rožkov..dostal sa časom na vyše 90 ...až kým nevysvitlo že má cukrovku..tak to radšej keď sa drží chlap "zdravej stravy"

User avatar
Bellaa
Posts: 906
Joined: 03 Aug 2014, 23:14

Re: Chcem schudnúť, aby som potom znovu mohla pribrať

Post by Bellaa » 16 Mar 2017, 09:59

Amanda, ved to, ja ked mu varim, tak sa ho snazim "osalit" menej oleja, menej soli, menej smotany a pod. Len co, ked on si aj do prace kupi slaninu. Robila som mu kedysi desiaty, to mu polovicu zjedla jeho mat (robia spolu) a on si isto kupil somariny. Aj obedy nosil z domu, no teraz uz panko nechce 3krat jest to iste. Ale aspon uz po veceroch nevyjeda sladkosti a slanosti, ked ja uz nic do seba nepcham. Tiez by som bola radsej, keby sa vydal zdravsim smerom, ale na neho je to vela zeleniny :roll:

User avatar
morskaliska
Posts: 111
Joined: 10 Nov 2011, 00:13

Re: Chcem schudnúť, aby som potom znovu mohla pribrať

Post by morskaliska » 16 Mar 2017, 12:08

Bela, bambulku som videla, zlata je, hned na prvy pohlad sidlo toothsmile
no tusim mi to pomaha v odhodlani, ze som zalozila tuto temu. Zatial dva chody po 2100 kj thumb1
rok 2005 - 94 kg
január 2013 - 84 kg
27.4. 2014 - 66 kg
marec 2017 (po tehotenstve) - 92 kg

User avatar
Bellaa
Posts: 906
Joined: 03 Aug 2014, 23:14

Re: Chcem schudnúť, aby som potom znovu mohla pribrať

Post by Bellaa » 25 Mar 2017, 20:10

Ahoooj, co noveho, ako sa drzis?

Post Reply