Schudla som pre zdravie...

Kto schudol, neskončil. Nasleduje trvalá kontrola jedla a cvičenie. Kto po schudnutí nekontroluje papu a necvičí, čoskoro zas priberie.
User avatar
Agáta
Posts: 572
Joined: 25 Apr 2008, 13:31

Re: Schudla som pre zdravie...

Post by Agáta » 10 Feb 2012, 07:10

Až teraz som si všimla, že sa chystáš schudnúť DVE KILÁ :-))) :-))) :-))) , no prepáč, že sa smejem, ale to je u mňa bežné plus mínus v rámci mesiaca... ;)
43 rokov, 172 cm, schudla som 13,5 kg
max: 72,5kg
min: 58kg
teraz: 61kg cieľ: 60kg
"Sme zodpovední za väčšinu toho čo sa nám prihodí..."

User avatar
Vanilka
Posts: 89
Joined: 22 May 2009, 21:11

Re: Schudla som pre zdravie...

Post by Vanilka » 11 Feb 2012, 18:57

Ahojky,
áno, chcem schudnúť iba dve kilá a chápem, že niekomu, kto má pred sebou vyšší cieľ, je to smiešne, ale na mne aj tie dve kilečká držia ako pribité...navyše ešte stále dojčím, takže hormóny si robia svoje :roll:

Ale musím sa vyžalovať, že v piatok som bola u zubárky, ošetrila mi na jednom zube koreňové kanáliky, a ešte teraz ma to dosť bolí, nemám silu ani jesť a už vôbec nie jesť pravidelne a vyvážene, bolí ma to už aj pri rozprávaní či akomkoľvek pohybe sánkou... xudivx a to som si urobila taký pekný nákup, ktorý teraz čaká, kedy sa doň pustím...bio biele jogurty, viaczrnný chlebík, hora zeleniny... xmrkvax
nevadí, raz ma zub hádam prestane bolieť
Chudnúť som začala s počiatočnou váhou 59,7 kg, schudla som na vysnívaných 55 kg, počas tehotenstva som pribrala 12 kg, momentálne vážim 57 kg a túžim ručičku na váhe posunúť nazad smerom nadol k číslu 55.

User avatar
tini
Posts: 29949
Joined: 26 Apr 2007, 14:57

Re: Schudla som pre zdravie...

Post by tini » 11 Feb 2012, 20:22

vanilka, pokojne chudni aj dve kila, ja teraz tiez len doladujem - je jasne, ze babenkam, co chudnu viac, tak sa to zda divne, ale ja vidim velmi presne na sebe aj ten dvojkilovy tucik, a tiez si myslim, ze tam nema co robit.. takze sa drz, a pekne do toho thumb1 Hlavne nech ta zubky prestanu bolet, teraz asi stravu tazko riesit.. uvidis, co povie zubarka, asi by to boliet nemalo.
41 rokov, 178 cm, cca 63,5kg, max vaha 92kg,
Ciel: Zit zivot naplno. ;) Zivot je pohyb. ;) Kalokagatia.

"Dobre vidime iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné."

User avatar
Priska
Posts: 4649
Joined: 11 Aug 2010, 19:33

Re: Schudla som pre zdravie...

Post by Priska » 11 Feb 2012, 21:30

Vanilka ahoj, no a co ze riesis dve kilecka, lepsie z kratsej cesty thumb1 treba tiez zamakat, tak ako pri 20tich... tak nech sa ti dari thumb1
38r.
163cm/57kg (01.01.2015)

"Nas zivot je taky, akym ho robia nase myslienky..."
"Disciplina je mostom, medzi cielmi a vysledkami."

User avatar
Vanilka
Posts: 89
Joined: 22 May 2009, 21:11

Re: Schudla som pre zdravie...

Post by Vanilka » 12 Feb 2012, 10:22

jéj, ďakujem za podporu...noc bola desivá, ale teraz je už lepšie a ja mám chuť do jedla, tak štartujem thumb1 peknú nedeľu želám
Chudnúť som začala s počiatočnou váhou 59,7 kg, schudla som na vysnívaných 55 kg, počas tehotenstva som pribrala 12 kg, momentálne vážim 57 kg a túžim ručičku na váhe posunúť nazad smerom nadol k číslu 55.

Post Reply