Schudnem na 62 kg a aj si ich udržím...

Tu si môžete držať osobné prehľady o zhodených kilách, zaznamenávať priebeh chudnutia, úspechy, neúspechy.
Post Reply
User avatar
Ľubka S
Posts: 14045
Joined: 04 Sep 2009, 14:22

Re: Schudnem na 62 kg a aj si ich udržím...

Post by Ľubka S » 18 May 2019, 08:10

Miška gratulujem k zhodeným kilám,pekne ti to ide! thumb2 xclapx thumb2
vek:57 vyska:155cm poc.vaha(12.5.09):71,4kg (12.11.09)63,1kg
28.2.2014 61,2kg 15.4.2014 56kg najnižšia váha 50,2kg
január 2016 60,5 kg
1.8.2018 zas 63 kg

Šťastie je cesta,nie cieľ.

dodoriven
Posts: 638
Joined: 08 Sep 2018, 18:20

Re: Schudnem na 62 kg a aj si ich udržím...

Post by dodoriven » 18 May 2019, 08:49

Mišelka je dosť výnimočné, že máme veľmi podobné skúsenosti.

Ja som musel pred niečo vyše pol rokom opustiť svoju prácu, ktorá mi vyhovovala a moje podmienky sa od vtedy neustále menia. Ono aj stabilita je veľmi relatívny pojem a keď pôjdeš viacej do jeho hĺbky, tak nič v celom vesmíre nenájdeš stabilné (a jedna jediná výnimka, len potvrdzuje dané pravidlo).
Tak isto moje obľúbené činnosti nemôžem robiť ani z časových dôvodov a plne ani zo zdravotných dôvodov.

Čo sa týka chodenia s paličkami, tak tam sa chystám začať chodiť s nimi do prírody od budúceho mesiaca, no chcel by som používať paličky na severskú chôdzu, a tak isto sa naučiť naozaj poriadne aj techniku chodenia s nimi. Minimálne 6x do týždňa cvičím rehabilitačnú zostavu, ktorá mi trvá cca 45 minút. Takže aj tam je to dosť podobné. No a čo sa týka otužovania, tak tam sa mi cez zimu vydaril môj prvý ponor v prírode, kde som sa ponoril do dvojstupňovej vody na osem minút (bez akýchkoľvek nežiadúcich prejavov). Takže som spokojný a tiež sa v tomto smere uberám svojou vlastnou cestou. Možno by som, ak sa mi podarí, rád vyskúšal ponor do vody o 4 až 5 stupňov chladnejšej.

Čo sa týka posledného roka, som na tom tak isto ako Ty, aj keď váha klesla len o 3/4 (cca) Tvojho úbytku, no pás išiel dole o rovných 20 cm rovnako ako u Teba, a tak isto je u mňa aj rovnaká spokojnosť s tým smerom uberania, aj keď ja už dlhšiu dobu nechudnem (a ani sa vedome nesnažím schudnúť , pretože skoro všetku energiu dávam do riešenia svojim zdravotným problémom, a aj keď je to čudné, no chudnutie to značne komplikovalo).

Jediné v čom sa odlišujeme je, že ja to vidím tak, že ja nemám absolútne nič (aleže vôbec nič) pod kontrolou.

Prajem pekný a príjemný deň. xdancex

User avatar
daka
Posts: 4551
Joined: 13 Jun 2015, 22:05

Re: Schudnem na 62 kg a aj si ich udržím...

Post by daka » 18 May 2019, 14:01

Misel ide ti to bravurne
vyska 165cm, vek 57


Je to cesta..

Post Reply