Müsli koláčiky - jedlo do terénu

Diskusia o tom, čo variť, piť, jesť. V tomto fóre sa prevažne diskutuje o receptoch, čo komu chutí, čo radi varíme.
Post Reply
cuckorucko@centrum.sk
Posts: 1
Joined: 06 Jan 2021, 10:46

Re: Tvarohové müsli koláčiky - jedlo do terénu

Post by cuckorucko@centrum.sk » 06 Jan 2021, 10:48

apolenka wrote:
29 Aug 2009, 15:03
tini: hlásim tvarohové koláčiky upečené. Ešte som nejedla, len trošku oďubkala :-))) okraje. Ale mňam, mňam. Ja by som mohla jesť tvaroh stále. Ja som ale trošku obmenila prísady. Tvaroh som dávala taký mixovaný. Dala som jemný z Kaufu 175 g, 170 g urobeného z plnotuč. mlieka /skyslo mi, tak ho hádam nevyhodím, na tvaroh bolo super/ a 250 g polotučného hrudkovitého. No a ešte som priliala hádam 50 g Acidka, lebo sa mi to zdalo dosť tuhé. Vločky som nechala podľa tvojho receptu, mala som málo hrozienok, tak som prikrájala 2 väčšie čerstvé slivky, pridala som na chuť trochu škorice, 10 g ľanových semiačok a dosladila umelým sladidlom. Budú ho jesť aj decká, tak aby im to aspoň trochu pripomínalo sladkú dobrotu. No a po upečení som ale nakrájala na menšie kúsky. Vyšlo mi 16 ks a hodnoty:
- na 1 kúsok 661 KJ, bielkoviny - 10 g, sacharidy - 20 g a tuky 4 g. K tomu prijesť tie oriešky a pre chudnúce dušičky /nie v udržiavačke xdancex / to bude akurát.
Ale rozhodne vďaka za tip. Vymyslela si to zase super. Mňam, mňam. Môžeš pokračovať xconx
super, vďaka moc za výpočet kalórií !!!!

GordonBlack
Posts: 3
Joined: 06 Aug 2021, 10:55

Re: Müsli koláčiky - jedlo do terénu

Post by GordonBlack » 06 Aug 2021, 11:03

Vďaka. Recepty na ovsené sušienky mi neustále pomáhajú ;)

Post Reply