Aplikacia pre mobil, podla ktorej mozete schudnut.

Vaše názory, skúsenosti, tipy, otázky na tému chudnutie. Tu sa môžete poradiť o veciach, s ktorými si nie ste istí. Alebo, ak viete, môžete poradiť ostatným, čo sa osvedčilo vám...
Post Reply
mixo
Posts: 19
Joined: 04 Jan 2013, 02:03

Aplikacia pre mobil, podla ktorej mozete schudnut.

Post by mixo » 05 Jan 2013, 15:30

Takze, chcel by som Vam popisat jednu super aplikaciu na mobily, ktoru mam, a ktora mi pomohla zhodit z 91kil na 71 momentalnych. Avsak, nemyslite si, ze to bolo iba vdaka aplikacii;) podstatna je pevna vola.. ok ale naspat k teme.
takze link na aplikaciu
https://play.google.com/store/apps/deta ... noom&hl=sk

ja mam samsung mobil s androidom. cez Obchod Play dajte hladat Noom Weight Loss Coach, a naistalujte. Je to zadarmo.

Co je na tejto aplikacii super, tak to je, ze na zaciatku sa Vas aplikacia spyta, kolko vazite kil, a kolko je Vasa vysnivana hmotnost. Napr. ja som zadal ze mam 91kg a chcem mat 65kg. Potom sa Vas opyta,kedy chcete tu vysnivanu hmotnost dosiahnut;) Aplikacia odporuci 2kg mesacne, ale ja som tam dal 5kil mesacne. A je to.

Lenze co sa stane potom?
Haaaaa a to je ta super vec na tej aplikacii. Ona Vam urobi denny program! Kazdy den naplanuje. Proste, aplikacia vam vyrata denny prijem kalorii, ma v sebe obrovsku databazu jedal, ked nieco zjete, tak to tam ihned zaznamenajte. Bude sa vas pytat, co ste jedli a kedy.

Ok, dajme tomu, ze denne kj boli napriklad 15000kj, sme ludia, tak co:) Ale aplikacii je to jedno ze si papkal/papkala. Ona ti naordinuje telocvik. Proste tolko kj pri tejto aktivite musis dat dole. Ak to urobite, ak budete cvicit tak , ako Vam aplikacia povie, zaznacite si to.

Ak neuposluchnete aplikaciu, do dalsieho dna Vas nepusti:)
Ak budete jest malo, tak vas aplikacia nepusti do dalsieho dna.
Ak nebudete cvicit podla Vasho vypocitaneho programu, tak vas nepusti do dalsieho dna.

Ako je to super vecicka, ja Vam ju fakt odporucam.
Image

User avatar
tini
Posts: 29949
Joined: 26 Apr 2007, 14:57

Re: Aplikacia pre mobil, podla ktorej mozete schudnut.

Post by tini » 05 Jan 2013, 16:35

mixo, ale to je vtip, ze chces ist na 65 kil, ciii?? ;) Okrem toho idealne je chudnut tempom max. 2-4kg mesacne. Tebe sa podarilo schudnut hladovanim, ale to by som rozhodne nikomu neodporucala dalej. Je to extrem, ktory sa nevyplati, NIJAK.
41 rokov, 178 cm, cca 63,5kg, max vaha 92kg,
Ciel: Zit zivot naplno. ;) Zivot je pohyb. ;) Kalokagatia.

"Dobre vidime iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné."

mixo
Posts: 19
Joined: 04 Jan 2013, 02:03

Re: Aplikacia pre mobil, podla ktorej mozete schudnut.

Post by mixo » 05 Jan 2013, 17:25

ahoj tini, to je samozrejme, hladovanim to nema zmysel. Ja som len chcel popisat aplikaciu ktora mne celkom pomohla, hlavne co sa motivacie tyka, mozno to pomoze aj ostatnym.

a na 65 ;) tak nizko nechcem zajst, praveze teraz zacinam pomaly cvicit, aspon brusaky a kliky, lebo mi odislo aj vela svalov..
Image

User avatar
tini
Posts: 29949
Joined: 26 Apr 2007, 14:57

Re: Aplikacia pre mobil, podla ktorej mozete schudnut.

Post by tini » 05 Jan 2013, 18:24

mixo, nuz len potom nie celkom dobre chapem, ze ako ta ta aplikacia mohla pustit dalej, ked si pisal, ze ak clovek zje privela, ale aj primalo, tak proste to nepusti do dalsieho dna .. ? Mna by taketo cosi mozno aj moc stresovalo, trocha iny system som mala, ale iste to moze niekomu pomoct..
41 rokov, 178 cm, cca 63,5kg, max vaha 92kg,
Ciel: Zit zivot naplno. ;) Zivot je pohyb. ;) Kalokagatia.

"Dobre vidime iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné."

mixo
Posts: 19
Joined: 04 Jan 2013, 02:03

Re: Aplikacia pre mobil, podla ktorej mozete schudnut.

Post by mixo » 05 Jan 2013, 18:28

ano,
ide o to, ze na 1 den vypocita, kolko kalorii ma clovek prijat,
napriklad cojaviem prijem bol 15000kj, vydaj bazalny + zadame kolko km sme sli pesi, proste to rata vsetko celu nasu aktivitu, ono sa spyta, kolko ste napriklad behali, alebo kolko km sa bicyklovalo, alebo plavalo atd + praca/skola kolko hodin, atd atd
A potom to urobi bilanciu, +- s tym, ze ked vyjde priliz vela KJ tak aplikacia vyrata dodatocny telocvik a opacne. Samozrejme, autori ratali aj s tym, ze kazdy raz zhresi, teda niekedy Vas to necha prejst.

Dalsi den tym myslim, ze ak sa to nesplni, tak ked zapnete aplikaciu, neda sa s nou nic robit, jednoducho stale ostane na tom dni, kedy chybala aktivita. Je to na cloveku, ci bude podvadzat, alebo tych naprik 2km sa prebehne pesi okolo domu a do aplikacie to zada pravdivo, a vtedy urobi aplikacia program na dalsi den.

Mne urobila niektore dni volno, lebo cez leto som bol dost casto von, cize ked som tam zadal 40km na bicykli tak ma nechala par dni s telocvikom napokoji;)
Image

User avatar
tini
Posts: 29949
Joined: 26 Apr 2007, 14:57

Re: Aplikacia pre mobil, podla ktorej mozete schudnut.

Post by tini » 05 Jan 2013, 18:50

mixo, a co to spravi, ked teda clovek zje primalo? Kaze to potom jest viac, resp. teda to v ramci dna doplnit?
41 rokov, 178 cm, cca 63,5kg, max vaha 92kg,
Ciel: Zit zivot naplno. ;) Zivot je pohyb. ;) Kalokagatia.

"Dobre vidime iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné."

mixo
Posts: 19
Joined: 04 Jan 2013, 02:03

Re: Aplikacia pre mobil, podla ktorej mozete schudnut.

Post by mixo » 05 Jan 2013, 19:33

ano, ono to aj ponukne potraviny, ktore by sme mali zjest, aby tych kj bolo akurat.
v databaze to deli potraviny podla farby.
zelena farba - super potraviny, zdrave
zlta - take nieco ako biely chlieb ats
cervena - cisto masne vyrobky, pizza, mastne polievky atd.

napri
mal som raz obed, kolienka s bravcovym masom. zadal som tam 150g cestoviny - zlta farba + 100g bravcove - cervena
vyratalo mi to hned napriklad ze tato porcia mala 2500kj.
pil som colu - cervena farba
sladeny caj - zlta..

ku koncu dna, graficky ukaze, kolko ste toho pojedli, ale co je podstatne, ukaze nutricne hodnoty. teda nevypise ze 100g toho a toho, ale kolko gramov tukov, sacharidov atd
Image

User avatar
tini
Posts: 29949
Joined: 26 Apr 2007, 14:57

Re: Aplikacia pre mobil, podla ktorej mozete schudnut.

Post by tini » 06 Feb 2013, 05:11

mixo, dlho si tu nebol, ako sa mas?
41 rokov, 178 cm, cca 63,5kg, max vaha 92kg,
Ciel: Zit zivot naplno. ;) Zivot je pohyb. ;) Kalokagatia.

"Dobre vidime iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné."

User avatar
kajka45
Posts: 8603
Joined: 16 Jan 2008, 22:18

Re: Aplikacia pre mobil, podla ktorej mozete schudnut.

Post by kajka45 » 06 Feb 2013, 07:32

mixo : už som o niečom takom počula,zaujímavé ;) thumb3

DagmarK
Posts: 1
Joined: 02 Jan 2017, 09:39

Re: Aplikacia pre mobil, podla ktorej mozete schudnut.

Post by DagmarK » 02 Jan 2017, 09:43

Prosim Vas hladam aplikáciu na chudnutie, ktorá by bola po slovensky, resp. dá sa táto aplikácia dať do slovenčiny? Dík

User avatar
mary
Posts: 1270
Joined: 16 Nov 2006, 10:49

Re: Aplikacia pre mobil, podla ktorej mozete schudnut.

Post by mary » 05 Jan 2017, 12:36

skus ceske kaloricke tabulky... Su aj web aj apka. Drz sa.
55r/167cm

"Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší: budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci. "

cieľ 70kg

Image

Post Reply