Tentokrát to dokážem!

Tu si môžete držať osobné prehľady o zhodených kilách, zaznamenávať priebeh chudnutia, úspechy, neúspechy.
Post Reply
User avatar
mucinka95
Posts: 1569
Joined: 11 Mar 2009, 20:43

Re: Tentokrát to dokážem!

Post by mucinka95 » 12 Jun 2023, 09:58

Takže zhrnuyie včerajšieho dňa. Strava bola super. Na raňajky som mala kašu s ovsených vločiek s gréckym jogurtom a bobuľovým ovocím. Na obed grilované kuracie prso s grilovaným batátom, cuketou a spargĺou a na večeru chlieb s humusom a zeleninovou oblohou. Voda stále málo ale pracujem na každodennom navyšovaní. Z 1l som mala včera už 1.5l. Čo sa týka pohybu hoc bola nedeľa tak som si dala relax v zahrade. V skleníku som sa aj celkom zapotila. Takže ide sa do ďalšieho dňa. 😁
Vek 40 výška162
Maximálna váha 107kg
Aktuálna váha 100kg
Krátkodobý ciel 90kg
Dlhodobý cieľ 68kg

User avatar
mucinka95
Posts: 1569
Joined: 11 Mar 2009, 20:43

Re: Tentokrát to dokážem!

Post by mucinka95 » 13 Jun 2023, 07:56

Už viem ako môže vyzerať mesto duchov... Je až hrôzostrašné ako sa z fóra kde to žilo ako v úli, je že úplne mŕtvo. Nik nič,žiaden príspevok. Som tu samama, uuuuplne sama.. No ale čo už. Včera nám s najmladším začali črevné problémy, takže strava prispôsobená adekvátne tomu. No toť vsio, k zhrnutiu včersjšieho dňa. Váha je momentálne už pod stovkou ( nie nemá to súvis so zažívacími problémami, lebo sme mali len krče a nie nadmieru vylučovania 😅),tak sa maká ďalej. thumb2
Vek 40 výška162
Maximálna váha 107kg
Aktuálna váha 100kg
Krátkodobý ciel 90kg
Dlhodobý cieľ 68kg

User avatar
Karla 2
Posts: 27
Joined: 30 Jun 2023, 14:21

Re: Tentokrát to dokážem!

Post by Karla 2 » 30 Jun 2023, 15:13

Mucinka, vhupla som do tohto ticha po ani netuším koľkých rokov, a ani neviem, či sa ma vôbec pamätáš... Boli sme nejaký čas spolubojovnice :)
Teším sa, že ťa tu vidím, lebo nejako neviem nájsť žiadnu známu "tvár"
Áno, vtedy tu bol poriadny život, chvíľu som sa neprihlásila a už som sa strácala v množstve príspevkov :)

Vidím z tvojho podpisu, že sme sa obidve statočne vyšplhali na také nie veľmi pekné čísielko 107, ale sa od neho aj pekne vzďalujeme.
Tak len tak ďalej, nech sa nám darí xstrechx
Image

Post Reply