Za 6 mesiacov pred objektív

Príspevky na uvedené témy
Post Reply
User avatar
maldi
Posts: 1360
Joined: 09 Apr 2013, 17:35

Re: Malý krôčik+každý deň= úspech

Post by maldi » 28 Jun 2016, 09:26

Katka, super sa drzis, dufam, ze aj mne to pojde aspon tak ako tebe thumb2
Image

User avatar
katuš
Posts: 6832
Joined: 30 May 2009, 20:06

Re: Malý krôčik+každý deň= úspech

Post by katuš » 28 Jun 2016, 09:48

Katka to sa tesim gratulujem thumb2 xclapx xdancex
Sikovna si...ten obedik vyzera mnamkovo .... xpapax thumb1
Drzim palce aj nadalej thumb1
1.4. ????
Každá cesta začína prvým krokom, nech je akokoľvek dlhá....

Katka_50
Posts: 200
Joined: 20 Jan 2016, 08:19

Re: Malý krôčik+každý deň= úspech

Post by Katka_50 » 04 Jul 2016, 09:21

Ahojte
Dlho som sa neozvala. Včera som sa vrátila z TOP FESTU! xbeerx A ak poviem, že bolo perfektne, tak ani to nebude stačiť na skutočné vyjadrenie tohto víkendu. Fakt, skvele, neskutočne, proste TOP! A dokonca som ani nepribrala!!! Naopak mám pocit, že zo mňa čosi zišlo... odvážim sa až zajtra. Podarilo sa mi dodržiavať zdravý jedálníček, samozrejme v rámci možností, nabalila som si kaleráb, mrkvičku, paradajky- zeleninku som tradične papala s každým jedlom, a tiež ovocie medzi hlavnými jedlami. Na obed a večeru to bolo takto:
vo štvrtok- ryža s kuracím masom na paradajkovej omáčke ( ešte z domu)
- tuniak, celozrnné pečivo, paradajky
v piatok- 1/2 konzervy fazuľové kari (bonduelle), celozrnné pečivo, zelenina
- 2. 1/2 konzervy fazuľové kari (bonduelle), celozrnné pečivo, zelenina
v sobotu- tuniak, celozrnné pečivo, paradajky
- zelený hrášok konzerva, grilovaný oštiepok ( už mi došli konzervy)
Na raňajky som mala vždy káva + proteinovú tyčinku Nutrend. V nedeľu sme odchádzali, stánky s jedlom už neboli. Najedli sme sa v Piešťanoch. Mala som hemendex v Hoteli Piešťani. Boli tam 4 celé vajcia, preto som včera potom nejedla nič až o 16:00 som mala "obed" - Číru mexickú polievku a cestoviny s kuracím masom a nivovo-chilli omáčkou. Potom som si dala len okolo 19:00 broskynku a šla som spať o 21:30.
Celý deň sme behali po atrakciách, alebo sa boli sme Piešťanoch sa prejsť. Počas dňa sa človek dosť nachodil- už len kvoli pitnému režimu ku cisterne s vodou, kvôli "záchodom", alebo keď utekal za hasičkým autom, ktoré striekalo vodou :beh: toothsmile Samozrejme, vždy sa našla nejaká hovadina, ktorá niekoho napadla, na vystrájanie :D A večer to bol 5 hodinový kurz jumpingu, po ktorom nasledoval kurz spoločenských tancov xdancex A jasné pila som, byť triezvy na rockovom festivale to asi ani nejde. Keďže sme chodili spať dosť neskoro, večer som musela niečo do seba dať. Som na seba strašne hrdá, že som šla "protiprúdu" a i keď som bola pripitučká a alkohol mi pekne povzbudil aj apetíť dokázala som to ukotrolovať a len som popriala chuť mojim kamarátom ked do seba nadránom tlačili cigánsku :pizzza: Vo štvrtok a v piatok som nejedla nič v noci, v sobotu som si dala sušené maso. Keď sa pilo väčšinou som mala po ruke nejaké nesolené arašidy alebo špaldové vankúšiky s chia a fruktozovým dzemom od Natur Line alebo to sušené mäso.
Dnes som už v práci- bez hlasu. Vykričala som si hlasivky toothsmile Hádam sa mi čoskoro vráti hlas, hrozne to bolí keď snažím hovoriť.
Ako ste sa mali vy?
Vek:22 rokov, Výška: 164cm,
Bielkoviny 120g- 2040 kJ
Tuky 70g- 2660 kJ
Sacharidy 180g- 3060 kJ
Spolu energia: 7760 kJ
do 30.8.: 58kg

User avatar
katuš
Posts: 6832
Joined: 30 May 2009, 20:06

Re: Malý krôčik+každý deň= úspech

Post by katuš » 04 Jul 2016, 11:12

Katka pekne si si uzila thumb2 xclapx xclapx xclapx
Aj jedlo si ustala klibuk dole pred tebou thumb1 thumb2

No ja celkom fajn s mensimi prehreskami toothsmile
1.4. ????
Každá cesta začína prvým krokom, nech je akokoľvek dlhá....

Katka_50
Posts: 200
Joined: 20 Jan 2016, 08:19

Re: Malý krôčik+každý deň= úspech

Post by Katka_50 » 06 Jul 2016, 14:02

Ahojte,
no nemám sa čím chváliť, veru-veru, včera to ma to prepadlo... žravka celý deň... nejak ma dobehol celý víkend- nevyspatosť, bolesť hlavy, znížení príjem ...čo už...
Na topfeste som nejedla pravidelne, len niečo mále a len dva väčšia jedlá... jednoducho som na jedlo ani nepomyslela, nechcela som strácať čas jedením, chcela som si užívať hudbu, baviť sa s kamarátmi a užívať si ich prítomnosť. Keď som sa vrátila na druhý deň som opäť bola tam kde pred tým- mojou jedinou pozornosťou bolo jedlo. Po toľkých rokoch som si ale užila 3 dni, kedy som na jedlo nemyslela...myslela som si, že to neviem, že to nie je možné...ale je! Bola to riadna sloboda :bigradost: A to len tým, že som mala pri sebe to, na čom mi v živote záleží viac ako na jedle- mojich priateľov
Ďalej som rozmýšľala nad tým, ako som dokázala vždy zastaviť prejédanie aj na niekoľko mesiacov, keď som bola v príprave na súťaž. Vtedy to bola motivácia, túžby niečo dokázať, a hlavne to že som nechcela sklamať trénera...ktorý mi venoval svoj čas a nádej..Takže teraz som rozmýšľala nad niečím čo by ma motivovalo rovnako, koho by som nechcela sklamať...a napadol ma len jeden človek- fotograf, s ktorým som raz fotila a odvtedy som naše fotenia vždy nejako už len presúvala a rušila ...preto som sa rozhodla, že do decembra budem mať postavičku vhodnú opäť na fotenie a moju premenu tak korunujem fotkami! Tak držte palce. Bude to darček pre mňa :) lebo 19.12. mám narodeniny. Veľmi sa teším a cítim sa poriadne nakopnutá.
Vek:22 rokov, Výška: 164cm,
Bielkoviny 120g- 2040 kJ
Tuky 70g- 2660 kJ
Sacharidy 180g- 3060 kJ
Spolu energia: 7760 kJ
do 30.8.: 58kg

User avatar
Priska
Posts: 4649
Joined: 11 Aug 2010, 19:33

Re: Malý krôčik+každý deň= úspech

Post by Priska » 06 Jul 2016, 16:34

Kati ahoj, ved nemusis dlho a daleko hladat cloveka co nechces sklamat... Co tak nesklamať samu seba?
38r.
163cm/57kg (01.01.2015)

"Nas zivot je taky, akym ho robia nase myslienky..."
"Disciplina je mostom, medzi cielmi a vysledkami."

Katka_50
Posts: 200
Joined: 20 Jan 2016, 08:19

Re: Malý krôčik+každý deň= úspech

Post by Katka_50 » 06 Jul 2016, 16:46

Priska: Keby som sa mala tak rada, ani by som sa neprejédala a nemala žiadne problémy. A asi by som tu ani nebola. Takže, keď sklamem človeka, ktorý mi je vlastne ukradnutý, tak ma to asi moc neštve, že? xmurx No vec sa má aj tak, že som si až moc zvykla na zlyhanie .... xmurx
Vek:22 rokov, Výška: 164cm,
Bielkoviny 120g- 2040 kJ
Tuky 70g- 2660 kJ
Sacharidy 180g- 3060 kJ
Spolu energia: 7760 kJ
do 30.8.: 58kg

kleo
Posts: 33
Joined: 17 Nov 2015, 22:18

Re: Malý krôčik+každý deň= úspech

Post by kleo » 06 Jul 2016, 19:18

Aké zlyhanie? Veď si len dobiehala zameškané. To chce pár dní spamätať sa zo žúru.Uži si život kým si mladá.A lepšie sa ti bude užívať v štíhlom tele tak nabehni na tvoj zdravý štýl života . Možno máš teraz depku alebo nejaký útlm ale ak sa nedostastaneš do správnych koľají tak scénár poznáš: depky, priberanie atď...Tie fotky sú super nápad . Potom daj aj sem nejakú pre inšpiráciu toothsmile

Katka_50
Posts: 200
Joined: 20 Jan 2016, 08:19

Re: Malý krôčik+každý deň= úspech

Post by Katka_50 » 06 Jul 2016, 20:09

Kleo :) Dakujem ti, veľmi mi to pomohlo čo si napísala! Dnes som ešte mala také dozvuky jedenia, ale zajtra už budem komplet OK. Tak sa veľmi teším. Rozmýšľam íst v sobotu na lanovú dráhu tu v BA, v zľavomate je akcia za 4,50 pridal by si niekto? :)
Musím sa hopky šupky dostať opäť do režimu aj cvičebného a pokračovať v tréningu väzňa. V piatok idem k ortopédovi, aby mi povedal čo je z mojími bedrami, ked ma tak po pohybe bolia.
Mám pocit, že nikdy neklesnem pod 60 kg, vždy ked sa k tej váhe priblížim tak sa prežeriem a mam opat 62 kg... no ale takto to už dalej nejde. Mám teraz jediný cieľ- o 30 dní -tod o mesiac- sa neprejesť. Predtým sa mi to vracalo 2 týždňových intervaloch, dokázala osm to však oddialiť na 4 týždne ale mne to začne opäť chýbať, a jendoducho to spravím... -pomooccc- ... Takže teraz mám 30 dní na to, aby som sa vedela pripraviť :)
Pre svoju aj vašu motiváciu tu dávam fotky ako som vyzerala ked som mala 63 kg, a ako som vyzerala vyrysovaná, žiaľ na takú váhu už viac ísť nechcem, necítim sa vo svojej koži ked ta koža je jedine co na sebe mám :D + kosti a svaly :D no je to motivácia na to si viac veriť, dôkaz toho že sa vo mne skrýva viac ako len schopnosť zjesť aj klince toothsmile
buchta maj.jpg
pikmonkey.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Vek:22 rokov, Výška: 164cm,
Bielkoviny 120g- 2040 kJ
Tuky 70g- 2660 kJ
Sacharidy 180g- 3060 kJ
Spolu energia: 7760 kJ
do 30.8.: 58kg

User avatar
maldi
Posts: 1360
Joined: 09 Apr 2013, 17:35

Re: Malý krôčik+každý deň= úspech

Post by maldi » 07 Jul 2016, 09:18

Kati, ak dosiahnes postavu niekde medzi tymi dvomi fotkami, tak myslim, ze to bude uplne top, aj co sa tyka vyzoru, aj co sa tyka zdravia. Mne sa zda, ze aj pri 63 kg si OK, ale viem, ze ty nie si spokojna a spokojnost so sebou je to najdolezitejsie, co clovek potrebuje. Super, ze si tie prejedacie zachvaty posunula na raz mesacne, ak to takto budes postupne oddalovat, jedneho dna sa ich zbavis nadobro. Dufam, ze aj mne sa to stane rovnako. thumb2
Image

Katka_50
Posts: 200
Joined: 20 Jan 2016, 08:19

Re: Malý krôčik+každý deň= úspech

Post by Katka_50 » 13 Jul 2016, 15:25

Ahojte krásky a krásavci :)

Ani neviem čo napísať. Po pravde moc sa mi do toho nechce toothsmile Dlho som tu nič nepísala. Tak asi začnem tým, že v piatok ma čakajú promócie, rodinku si zoberiem na sushi :) Posledné dni som dosť behala po doktoroch - najmä ortopédii. Riešila som ploché nohy, bolesti bedier a spodného chrbta. Výsledok? Predpis na ortopedická vložky a rehabilitácia- elektrina do chrbtice a magnet do panvy a bedier. Zrejme mám klby v poriadku, poškodené sú buď okolité svaly či šľachy, ešte ale nemám výsledok z RTG. Bedrá ma bolia iba pri určitých pohyboch, hlavne počas behu a po ňom, inak v kľude je to OK. Chrbticu mám viac prehnutú v spodnej časti ako je norma- čo je dôsledok tréningu pozovania a chôdzi s vypučeným zadkom, naučila som sa tak chodiť aj v bežnom živote, čo mi posunulo mierne aj panvu xmurx Od augusta mi začína rehabilitácia.

Snažím sa teda na sebe pracovať a ďalej chudnúť. Pomaly odčítavam dni do konca mesiaca a som rozdhodnutá so žravkou zatočiť a vydržať dlhšie ako mesiac! Pomôcť by mi mal sľub, ktorý som dala kamarátovi fotografovi, ktorému som sľúbila fotenie v decembri. Veľmi sa naň teším, lebo pred objektívom sa cítim super. A hlavne nemusím sa vyhladovať či sa odvodňovať :) S fotením som začínala ešte predtým ako som sa pustila do súťaženia :) tie súťaže len nejak z toho vyplynulo... :) Tak držte palce, za pol roka idem opäť pred objektív xdancex
Pridávam foto mňamky, ktorú som si pripravila podľa Mirkových rád :)
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Vek:22 rokov, Výška: 164cm,
Bielkoviny 120g- 2040 kJ
Tuky 70g- 2660 kJ
Sacharidy 180g- 3060 kJ
Spolu energia: 7760 kJ
do 30.8.: 58kg

User avatar
katuš
Posts: 6832
Joined: 30 May 2009, 20:06

Re: Malý krôčik+každý deň= úspech

Post by katuš » 13 Jul 2016, 15:39

Ahoj krasavica Katka . verim ze ti rehabka zaberie a das sa do kopky....na promocie sa isto tesis hlavne ze pridu vasi a vsetko im poukazujes ako si tu nazivas...drz sa verim ze zravku zvladnes si silna zena . drz sa

Na fotke vizeras k svetu....ale viem ze chces byt este vecsia kost thumb1 .. Uz teraz sa tesim na fotky od fotografa thumb1
1.4. ????
Každá cesta začína prvým krokom, nech je akokoľvek dlhá....

User avatar
Miro Veselý
www.miro-vesely.sk
Posts: 3987
Joined: 27 Jan 2005, 06:45

Re: Malý krôčik+každý deň= úspech

Post by Miro Veselý » 13 Jul 2016, 16:16

Katka na tú chrbticu platí SM systém doktora smíška, pod odborným vedením. Inak pozerám, že máš môj obľúbený proteín :-) teraz menili receptúru a ten nový 88% už nie je taká mňamka. Akurát som kúpil takmer trojkilovú bedňu :-(
2003: 115 kíl. 2004: 80 kíl. 2019: 81 kíl, 55 rokov,191 centimetrov
miro-vesely.sk

Katka_50
Posts: 200
Joined: 20 Jan 2016, 08:19

Re: Malý krôčik+každý deň= úspech

Post by Katka_50 » 14 Jul 2016, 14:22

Ahojte.
Tak dnes také malé prekvapenie na váhe. Išlo to pod 60kg!! Ukázala 59,6 kg! :bigradost: Moc tomu neverím, ale potešilo ma to :-))) O pár dní sa kontrolne prevážim a dám vedieť či je to fail alebo real toothsmile Kiež by to bola pravda, konečne by som prekonala tú hroznú šestkovú hranicu a bola by som na päťke :)

Každopádne dnes, zajtra a aj pozajtra...postre furt a v kuse na tom pracujem, aby tam tá päťka už bola a ostala xcinkax Dnes ma čaká HIIT workout a 30 min. bicykla (alebo behu ešte porozmýšľam :D ) Pridala by som aj fotečky z dnešného menu ale som v práci...tak aspoň napíšem:
R: banana hot dog, 30g wpc vo vode
D: cuketa, mrkva= na nudle, niva 30g, 80%šunka 50g
O: 40g kus kus (v surovom stave), 1/2 tofu, 100g mexická zeleninová zmes, paradajka, uhorka
Ol: cuketa, balenie lunter cícerovej nátierky
V: ľadový šalát, paprika zelená, 120g grilované cecky, olivový olej
Vek:22 rokov, Výška: 164cm,
Bielkoviny 120g- 2040 kJ
Tuky 70g- 2660 kJ
Sacharidy 180g- 3060 kJ
Spolu energia: 7760 kJ
do 30.8.: 58kg

User avatar
Vivien1111
Posts: 154
Joined: 07 Nov 2014, 09:29

Re: Malý krôčik+každý deň= úspech

Post by Vivien1111 » 14 Jul 2016, 15:12

Katka, co to ides grilovat na tu veceru????
1.1.2016 72kg
15.3.2016 69,5kg
15.4.2016 67,9kg
Cieľ 60kg do 1.1.2017
SEN... ..58kg

Post Reply