Chcem vyhrať nad bulímiou

Príspevky na uvedené témy
Post Reply
Fowa
Posts: 1
Joined: 10 May 2017, 19:13

Chcem vyhrať nad bulímiou

Post by Fowa » 10 May 2017, 19:37

Ahojte.

Konečne som sa odhodlala si priznať, že mám problém s jedlom. brxe Všetko začalo pred 10 rokmi a vyústilo to do anorexie.. Potom som isté obdobie protestne ignorovala svoju hmotnosť s tým, že ma držal strach pred pocitmi na vracanie po každom jedle a neustálymi problémami so žalúdkom. Posledné dva roky to však opäť prišlo, v novej sile a vylepšenej podobe - bulímia. xbpx Záchvatové prežieranie. Cítim, že mi život uniká medzi prsty kvôli tej mojej bulímií. Zničila som si všetky kamarátske vzťahy - aj kvôli depresívnym náladám, ktoré sú pri tejto mrche súčasťou. Našťastie mám trpezlivého priateľa, ktorý to so mnou nevzdal a tiež rodičov, ktorí ma podporujú. Bývam ešte s nimi doma. Stránku mám naštudovanú a myslím, že je to dosť prirodzený spôsob ako začať normálne jesť a vďaka tomu žiť.

Rozhodla som sa pre 7000KJ denne, v 6 porciách. okolo 275kcal na každé jedlo, okolo 15gB. 30gS a 10gT. Ja si to chcem presne takto stanoviť lebo sa bojím, že keď by som nemala režim, tak by som to vzdala. Údaje o mne: 24 rokov, 177cm, asi 73kg... cieľ - okolo 65kg a nabrať aj nejakú svalovú hmotu. Okrem všetkých možných športov mám rada prechádzky s mojim psom :brechmajster: takže dúfam, že to vyjde.

Držte mi prosím palce :)

User avatar
daka
Posts: 4551
Joined: 13 Jun 2015, 22:05

Re: Chcem vyhrať nad bulímiou

Post by daka » 10 May 2017, 20:03

Ahoj Fowi, vitaj, podla vypoctu BMI na tejto stranke, nemas nadvahu, pekne papaj zdrave jedlo, neboj sa ho, vela sa hyb, a uzivaj si zivota, v tvojom veku sa daju aj oprasit kamaratske vztahy s byvalymi kamoskami.. a bud vdacna za partnera a rodicov
skus si vypocitat kolko mas jest tu
https://www.chudnutie-ako.sk/bmi/index.php
..moj nazor
a vsetko dobre thumb1
vyska 165cm, vek 57


Je to cesta..

amanda.k.
Posts: 4489
Joined: 07 Oct 2012, 13:06

Re: Chcem vyhrať nad bulímiou

Post by amanda.k. » 10 May 2017, 21:39

vyzerá to že nie si na tom až tak zle... thumb2 ale je možné že budeš veľa psychických síl potrebovať aby si sa "naučila jesť" ..aj po x rokoch sa stane že človek niečo prepískne...ale to asi aj "normálni ľudia"

Post Reply