15 rokov v bludnom kruhu

Vaše názory, skúsenosti, tipy, otázky na tému chudnutie. Tu sa môžete poradiť o veciach, s ktorými si nie ste istí. Alebo, ak viete, môžete poradiť ostatným, čo sa osvedčilo vám...
amanda.k.
Posts: 4489
Joined: 07 Oct 2012, 13:06

Re: 15 rokov v bludnom kruhu

Post by amanda.k. » 14 Feb 2019, 14:19

hm..na toto keď kliknem tak mi povie že nezabezpečené čosi... xbeex ale si to vygooglim ináč..prejsť prejdem aj pešo toothsmile alebo mhd kebyže sa odhodlám dať sa nejako hodnotiť..ale zas sú to nejakí čo ponúkajú svoje produkty tým pádom..sú spoľahliví ?

dodoriven
Posts: 638
Joined: 08 Sep 2018, 18:20

Re: 15 rokov v bludnom kruhu

Post by dodoriven » 14 Feb 2019, 17:47

Amanda to nezabezpečené som si všimol až keď si to napísala. Ako počítačový poloanalfabet neviem čo to znamená, ale je mi jasné, že zabezpečené by bolo lepšie. No na druhej strane nie je to zase ani stránka, ktorú by blokoval, alebo ma na ňu upozorňoval môj ochranný softvér , a tak to beriem že je to niečo medzi, čo je ešte použiteľné.

Nedalo mi to, a tak som sa opýtal syna čo to znamená a je to to, že nemajú certifikát SSL (nejaké to euro na rok sa za to platí) a tým komunikácia medzi Tebou a nimi nie je kódovaná. No a takto nezašifrovanú správu môže ten čo sa v tom vyzná vidieť ako nezašifrovanú a mohol by si tú Tvoju komunikáciu zachytiť a stiahnuť si ju. Takže tam neuvádzam žiadne dôverné informácie (žiadne rodné číslo, číslo občianskeho atď), no to ani nepýtajú a ostatné mi je jedno či by videl nejaký heker alebo nie je.

Ja som si u nich chcel len zistiť presné tepové hranice, kedy sa končí spaľovanie tukov a začína zmiešané spaľovanie a kedy sa končí to a začína spaľovanie sacharidov, takže mne nič neponúkali, ale máš pravdu, že je to potom aspoň čiastočne ovplyvnené tým faktorom, že predávajú svoje výrobky. No podľa toho čo som sa rozprával s tými chlapmi, tak sa netvárili ako majstri sveta ako v niektorých iných zariadeniach, čo vedia všetko, no nakoniec zistíš, že nič poriadne. Takže mňa by ani netrápilo to, že sú stredisko výrobcu športových preparátov, ako to, že majú pre mňa dosť vysoké ceny (no nie až také astronomické aké majú niektorí mediálne známy poradcovia.

User avatar
luckatabka
Posts: 323
Joined: 01 Feb 2010, 13:02

Re: 15 rokov v bludnom kruhu

Post by luckatabka » 14 Feb 2019, 20:20

Ahojte,
No mne dnes ten chlapík co mi bude pomáhať vliezol cez moje prihlasovacie udaje do kalorickych tabuliek a bola som pochválená. Hlavne za posledne tri dni ked som to vytiahla na 1750-1800 kcal. Tiez mi radi držať takto aspon pár týždňov - vraj pokial nepriberam je to na dobrej ceste. Takze zdieľa vaše názory. Bude mi to takto sledovať . Aj jedla ze mam dobre, takze je to náš človek :-) Ja uz Nemam co stratiť, len získať, takze pokračujem. Uľavilo sa mi ked som vynechala desiatu a pridala olovrant este v praci. Tie rozostupy medzi jedlami sa mi tak zlepšili a tieto kalórie viem teda uz prijať v štyroch jedlách :-) Pripadne doplním nieco male v piatom neskôr vecer. Uvidime co to prinesie. Telo som trápila 15 rokov, nemozem teda chcieť ze sa mi odvďačí behom dvoch mesiacov. Pomaly ale isto si to v hlave zrovnávam a zo to veľká vďaka aj VAM!!! Kiss
L.
Image

User avatar
misela
Posts: 5038
Joined: 28 May 2008, 12:53
Location: levice

Re: 15 rokov v bludnom kruhu

Post by misela » 15 Feb 2019, 12:49

luci, tak nech sa darí...
max. 120kg 125cm pás
5/18 103kg, 105cm
5/19 85kg, 95 cm
5/20 76kg
6/20 73kg
7/20 65kg, 75 cm
10/20 64kg, 72 cm
01/21 63kg 70 cm

User avatar
luckatabka
Posts: 323
Joined: 01 Feb 2010, 13:02

Re: 15 rokov v bludnom kruhu

Post by luckatabka » 15 Feb 2019, 16:41

dakujem miselka... thumb1
Image

Post Reply