Veslovanie

Športom k trvalej šíhlosti
dodoriven3
Posts: 921
Joined: 07 Mar 2020, 16:37

Re: Veslovanie

Post by dodoriven3 » 17 Jan 2021, 10:36

Jaro, ten Concept 2D som našiel v niektorých ostrovných eshopoch ako tovar aktuálne prítomný skladom, no nechcú tých priemerných cca 860 pound sterling, ale o cca 145 gbp viac. To len keby si (náhodou) nechcel čakať tých 15 týždňov. toothsmile

User avatar
jaro
Posts: 4089
Joined: 14 Sep 2008, 20:06

Re: Veslovanie

Post by jaro » 18 Jan 2021, 23:57

Po týždni veslovania pridávam report. Denne som mal polhodinové intervaly pri tom videjku, čo som vyššie spomínal (2 min hard/1min light), len siedmy deň som vesloval vyše hodiny pri pozeraní filmu. Asi to bolo na nováčika trocha veľa, začal som cítiť vnútornú stranu lakťových kĺbov. Toto ešte musím preštudovať, či to je zlou technikou, alebo neprimeraným tréningom. Každopádne, dnes som sa na trenažéri len pár minút zahrial a išiel si zabehať. Tam cítim, že išla kondička dole. Váha nehlási žiadne zázraky, možno by stálo za to skontrolovať koľko násobne prekračujem odporúčaný kalorický príjem toothsmile .
46r

dodoriven3
Posts: 921
Joined: 07 Mar 2020, 16:37

Re: Veslovanie

Post by dodoriven3 » 19 Jan 2021, 13:56

Jaro, ako sa pozerám na Tvoj začiatočnícky tréning.. xudivx ..,uff, uff nemám klobúk, aby som ho dal dole. Len ma tak napadlo, že sa Ty chystáš v lete naostro do Portpatrick-u?

User avatar
jaro
Posts: 4089
Joined: 14 Sep 2008, 20:06

Re: Veslovanie

Post by jaro » 19 Jan 2021, 23:56

dodoriven, žiadne extra výkony nepodávam, tá polhoďka vždy ubehla ako voda toothsmile. Pozerám, že henten Portpatrick je nejakých 50km ďaleko, ale krížom cez záliv :roll: . To by som sa navesloval až až xclapx. Čo tam v lete býva, nejaká súťaž?
46r

dodoriven3
Posts: 921
Joined: 07 Mar 2020, 16:37

Re: Veslovanie

Post by dodoriven3 » 25 Jan 2021, 03:07

Jaro, nie, nie žiadna súťaž, len sa mi zdalo po tom Tvojom prvotýždňovom tréningu, že to tak vyzerá, akokeby si tam do leta chcel Ty sám preplávať.

P.S.: Dávaj si pozor na tenisové lakte.
P.S.2: Čo to vlastne hovorím, veď Ty tenis nehrávaš. toothsmile

Daj vedieť ako pokračuješ vo veslovaní.
Ja rozmýšľam, že vedľa boxerského vreca, (vrece tam visí len preto, že ho nevládzem dať sám dole).by som si zavesil popruhy a neskôr by som mohol akože veslovať s vlastnou váhou.

Zatiaľ sa drž.

Post Reply