citim sa tučna

Príspevky na uvedené témy
Post Reply
chocolate243
Posts: 2
Joined: 26 Nov 2012, 14:17

citim sa tučna

Post by chocolate243 » 26 Nov 2012, 14:23

ahojte, mam 14 rokov , vyšku mam 156 cm a vahu 48 kg. Tancujem a športujem, mam ťažku fyzicku aktivitu,ale aj tak si stale pripadam tučna. Vaha mi skače, ešte len minule som mala 44,potom 46 a teraz mam opäť 48. Neviem čo je to som mnou , moja vaha mi pripada strašne veľka

User avatar
mamina1
Posts: 1292
Joined: 08 Aug 2012, 11:15

Re: citim sa tučna

Post by mamina1 » 26 Nov 2012, 16:36

Ahoj cokoladka :) no, pre dospelych funguje na predstavu, ci je vaha mala alebo velka BMI index, najdes aj hore take zlte policko ze "BMI kalkulacka". Vies to definovat, preco sa citis tucna? je to skoda. ja som sa zhruba v takom istom veku co si tiez tym trapila. lebo moju mysel oblbli anorekticky z reklamy, teraz viem, ze su to nezdrave chudence co casto uzivaju drogy aby zostali take neprirodzene vychudnute.
dnes viem, ze to bola pekna blbost a zivot neni o tom, da sa pozornost zamerat aj na hodnotejsie veci ako "byt sexi" - ked zena zmysla tak, degraduje sama seba na kus masa, o malo lepsi ako prostitutka (nemam nic proti prostitutkam, je mi ich luto ako predavaju svoje telo).
tak sa drz a napis - v porovnani k comu sa citis tucna? spoluziacky? kostry z reklamy? lebo vahu velku istotne nemas
39r, 173 cm
Prve chudnutie: 25kg dole. 10 mes do juna 2013.
v lete 2016 85kg po druhom dietati. :dietatko:
Odvtedy som tazsia o cca 10kg.. Teraz znova a matematicky :)
Image

Ytak
Posts: 5326
Joined: 19 Aug 2008, 21:49

Re: citim sa tučna

Post by Ytak » 26 Nov 2012, 16:53

mamina, zena nieje sexi ked je vychudnuta, staci sa spytat hociakeho chlapa, nepoznam takeho co by sa mu pacili zeny ktorym trcia kosti, skor opacne, zena musi byt zena, to znamena oble tvary, nejake boky, nejaky zadok a hlavne nejake prsia

cokoladka, praco sa citis tucna? ono vaha nieje jediny ukazovatel stihlosti, svaly su mensie ale ovela tazsie ako tuk a hlavne aj lepsie vyzeraju, to ze sa hybes - sportujes a tancujes nemoze byt nic lepsie co mozes urobit pre svoje telo, v ziadnom pripade nezacni experimentovat s dietami vo svojom veku, lebo teraz este rasties a vyvijas sa a potrebujes vela zivin

a to ze vaha skace, zenam vaha pocas mesiaca moze dvakrat vyskocit hore pokojne aj viac ako dve kila, je to normalny biorytmus, nieje to tuk ale zadrzana voda kvoli hormonom, tiez sa voda zadrziava aj ked sa nieco slansie zje
_________________
Cemeteries have fences because everyone's dying to get in.

chocolate243
Posts: 2
Joined: 26 Nov 2012, 14:17

Re: citim sa tučna

Post by chocolate243 » 27 Nov 2012, 22:15

nie niejaky kostry z reklamy, len ked sa na aseba pozeram do zrkadla nesom taka aka by som chcela byť..

Andy31
Posts: 112
Joined: 07 Jun 2011, 13:22

Re: citim sa tučna

Post by Andy31 » 13 Dec 2012, 10:51

mam dceru, ktora este nema sice 14, no keby mala v tvojom veku problem ze sa citi "tucna", asi by ma to velmi trapilo a velmi by som jej chcela pomoct.
verim, ze by som to zobrala zo spravneho konca, lebo tiez som si myslela o sebe vo veku "nastrocnej" ze som tucna. Ano, boli v triede aj chudsie baby, no ja som bola uuuuplne v norme! (co by som teraz dala za tu vahu ;) )
Zlaticko, netrap sa nad tym, nad cim sa zatial nemusis, papaj dostatocne a zdravo (skoda ze som toto nevedela ja ovela skor) a nedaj sa zlakat nejakymi lacnymi receptami na diety. Si mlada, vela sportujes, potrebujes mat energiu na vsetko. A ked budes mat 18 a bude sa ti zdat, ze stale to nie je ono, uz budes aspon vediet ze treba pravidelne a dostatocne jest, pit vodicku a slaninka sa "odplavi" sama!
drzim ti palce! thumb3
34r., 164 cm
15.1.2013 - 66 kg
15.3.2013 - 64,5 kg
15.4.2013 - 64 kg
15.5.2013 - 63 kg

CIEĽ: nevzdávať sa!

BublinaXXXL
Posts: 30
Joined: 25 Nov 2012, 15:29

Re: citim sa tučna

Post by BublinaXXXL » 13 Dec 2012, 12:22

Ahoj, ja som si tiez vzdy pripadala tucna, bez ohladu na to aky vek a vahu som mala....je to vsetko v hlave, lebo ked si spatne prezeram moje fotky, kde mam 17-20 rokov (56kg/165 cm), bola som ozaj sexi a nikdy som nebola vychudnuta.
Napriek tomu som so sebou NIKDY nebola spokojna a nemala som daleko k tomu aby som sa doviedla k anorexii aj ked mi vsetci tvrdili ako dobre vyzeram. Nastastie mam priatelov a partnera, ktorym je jedno, ci mam 60, 80 alebo 105 kg a ktori pri mne stoja a respektuju ma taku aka prave som.
Venuj sa sportu, jedz zdravo, a hlavne !!!! nestresuj sa (lebo od toho sa pribera) - nauc sa mat sa rada taka aka si. Urcite si super a najdes vo svojom okoli dost ludi, ktori Ti povedia to iste. Staci pocuvat!
Začiatok 21.11.2012: 104 kg
Image

User avatar
tini
Posts: 29949
Joined: 26 Apr 2007, 14:57

Re: citim sa tučna

Post by tini » 15 Dec 2012, 10:05

chocolate, no vahu nejaku velmo velku fakt nemas objektivne. a ked sportujes, mas v nej aj svaliky, tie zavazia dost, ale je to pozitivne. Preco ta ta vaha trapi?
41 rokov, 178 cm, cca 63,5kg, max vaha 92kg,
Ciel: Zit zivot naplno. ;) Zivot je pohyb. ;) Kalokagatia.

"Dobre vidime iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné."

Post Reply